Autor Téma: Snapův dobrý čin 7/2007  (Přečteno 5326 krát)

Jelen

 • Host
Snapův dobrý čin 7/2007
« kdy: Červenec 24, 2007, 08:54:09 odpoledne »
Snapův dobrý čin
Myslilli jste si, že Děravý kotel je pro vás útočistěm, kde se nemůže nic stát? O přesném opaku se dnes přesvědčili 4 studenti, kteří hrdinně bojovali proti dvěma zkušeným smrtijedům a chtěli se obětovat pro svoji kamarádku Amandu.

V průběhu odpoledne seděli Narion, Alex a Amanda v kotli. Jistě zpozorovali řadu neobvyklých věcí, ovšem jejich zvědavost, zvláště zvědavost Nariona, mohla sklidit jejich neodvratný konec, když se pokusil Narion promlouvat se zahalenou postavou pod altánkem (jižně od Děravého kotle).

Večer přišel na svoji každodenní rundu holič Pankrác a nabízel ostříhání zdarma, k tomu cukroví, pokud s ním někdo půjde až k altánku. Naivní Alex uvěřil Pankrácovým slovům a přes varování Amandy a se silnou podporou Nariona s holičem na zmiňované místo, kde již na něj čekala další zahalená postava, odešel. Alex se vyděsil a řekl pouze: "Ajaj" a najednou byl znehybněn. Pankrác šel pro další studenty, ale to už za ním běžel uvolněný Alex, který se zachránil ze spárů zahalené postavy.

Studenti chybně usoudili, že v Děravém kotli budou v bezpečí, pohromadě, ale to už využila uzavřeného prostoru druhá zahalená postava a společně se svým komplicem všechny studenty znehybnila a vyžadovala jejich hůlky.Po celé akci, která nedopadla pro studenty dobře, i když Narion stihl omráčit jednu zahalenou postavu, se dožadoval komplic profesora Snapa. Pod výhružkou, že pokud se neobjeví každý druhý den, jedno dítě tady zemře. Nakonec komplic poručil, aby si vzali do svého úkrytu jednoho zajatce. Druhá zahalená postava vybrala vzpurnou Amandu Hollyovou.

Na hřbitově Velkého Visánku se pod výhružkami mučení a zabití Amanda psychicky zhroutila a lehla si do otevřeného hrobu, který komplic zabouchal prkny. Nakonec se dozvěděla, že Snape zradil, proto musí být zabit.Objevily se ale komplikace. V hrobu se vyděšená Amanda vystavovala kousání jedovatého pavouka, který ji dostal do těžkých mdlob. Zahalená postava musila hrob otevřít a Amandu probrat. Případná smrt studentky by byla pro zlé lidi zbytečná.Mezitím už holič Pankrác vyskočil ze svého úkrytu a vracel se k Děravému kotli. Naproti mu zrovna šel profesor Snape, který otevřel dveře od hostince a čelil s chladnou hlavou slovním útokům tří studentů (Narion, Kate a Alex). Nejdříve jim Snape nevěřil, potom ale poznal hlas holiče a donutil jej pod veritasérem říct, kde se děvče skrývá.Jako zajatec musil holič ukázat cestu Snapovi, ovšem neznal přesné místo, kde se Amanda nacházela. Snape musil hledat sám. Nakonec Amandu po hlase poznal, vystrnadil ji ze smrtelného nebezpečí strašlivé rakve a přemístil ji zpět do Děravého kotle.Holič se v Londýně udušoval, že už nikdy nebude jednat se zlými lidmi, nakonec dostal od Snapa milost a zmizel pryč. Amanda byla obskakována studenty, a přesto, že to dobře dopadlo, na to Amanda do smrti nezapomene, a co víc? Záhadné postavy nebyly nalezeny. Třeba si pro vás přijdou příště...Všem hráčům děkuji za dobrou RP hru, zvláště pak Amandě.

A Alexi, nikdy neposlouchej cizí lidi, zvláště pak ty, co ti nabízejí cukroví jako lákadlo. Ale to říkám tvé postavě *směje se*
[/i]

Offline Amanda Hollyova ϟ

 • Klub ŽvB
 • *
 • Příspěvků: 2149
 • amanda.pise.cz
Snapův dobrý čin 7/2007
« Odpověď #1 kdy: Červenec 24, 2007, 09:21:38 odpoledne »
Uf bála jsem se i tady v bezpečí a ten pavouk, no brrr :(  tak díky panu profesoru Snapeovi za záchranu, Alexovi, Narionovi a Kate za jejich skvely boj s postavami :) škoda že mě nepřišli vytáhnout oni, pan profesor je jaksi chladný  :D

Narion Themiall

 • Host
Snapův dobrý čin 7/2007
« Odpověď #2 kdy: Červenec 24, 2007, 10:46:48 odpoledne »
pěkne propracovaný :) snad to zas bude někdy a Narion bude trpět  8)

Offline Amanda Hollyova ϟ

 • Klub ŽvB
 • *
 • Příspěvků: 2149
 • amanda.pise.cz
Snapův dobrý čin 7/2007
« Odpověď #3 kdy: Červenec 24, 2007, 11:40:40 odpoledne »
Narion je sebevrah, Amanda bude vykleplá ještě dlouho, to je fakt nechutný ležet v tý rakvi :) ještě že nepoužili tu kletbu, nebo snad jo? :) protože si nepamatuju že bych si tam lehala dobrovolně  :D

Narion Themiall

 • Host
Snapův dobrý čin 7/2007
« Odpověď #4 kdy: Červenec 24, 2007, 11:41:55 odpoledne »
ne Narion neí sebevrah já chci aby trpěl :D