Autor Téma: Otázky ohledně situace s Jerry  (Přečteno 1454 krát)

Offline Lucas Bekusior

  • Dospělák
  • Příspěvků: 22
Otázky ohledně situace s Jerry
« kdy: Leden 13, 2021, 11:09:08 odpoledne »
Jelikož na fóru přibil delší příspěvek u kterého bylo napsáno že Realizační tým zodpoví při zachování soukromí naše dotazy tak bych se tím chtěl zeptat na pár otázek a to z mého pohledu nejdůležitější i přesto že nevím co tomu přesně předcházelo ovšem mam to nutkání a to:
`Jerry navíc měla kvůli chybě přístup do interních sekcí fóra. Tuto chybu nejen neohlásila, ale týmové informace si aktivně po dobu necelých tří měsíců četla a využívala je. ` => Proč za toto nebo minimálně to nebylo napsáno nebyl nijak potrestán ten který to má na starosti toto udělování práv? Jelikož ruku na srdce kdo z nás by to nečetl či si to nenechal pro sebe. Proč za to je trestána Jerry?
`Naši hru hrají i děti a mladí lidé, a povinností týmu je aktivně bránit vzniku šikany.` Již toto zde jednou bylo, ovšem v jiném formátu a to přesněji u vracečky. Proč toto tu zase padá, nemělo by toto být povinnost RODIČŮ těch dětí aby na ty děti dohlédli co dělají u počítače a co se jim tam děje? Vždyť přeci toto je nemožné a hloupé aby na toto dohlíželi členové RT či PT, jelikož jsou zde soukromé zprávy na discordu, soukromé zprávy na fóru (A nebo nejsou soukromé?).
`systematické popouzení hráčů proti dalším hráčům` Věřím tomu že ŽVB hrají z většiny chytří a normální lidi, čímž jak je možné že by někoho systématicky popouzeli, když každý má svou hlavu? Nebylo by lepší se zamyslet proč ty hráči vůbec na to přistoupí? Nenapadlo někdy někoho že spíše k tomu mají svůj vlastní důvod proč nadávají na někoho z profesorů nebo na někoho jiného?
`Nemůžeme však připustit plošné vynášení informací před velkými skupinami hráčů` Proč se vůbec vše co se týče RT a PT ve směs tají? Proč se tyto informace z části neodhalí přímo hráčům. Sice nevím o jaké informace přesněji jde, které jsou tedy utajené. Ovšem myslím si že RT a PT team je až moc velkou pokličkou až to spíše škodí než dělá užitek.