Hráči - Provoz > Betaprovoz

Otevřený dopis Koordinátorovi projektu a Zastánci hráčů.

(1/4) > >>

Theodor Orphes:
Zdravím,
přislíbený Tribunál proběhl, pravda až téměř po 3/4 roce čekání ale proběhl. Bohužel přestože je to již více jak měsíc od Tribunálu, stále ani na slušný dotaz na fóru SZ jsem nedostal žádnou odpověď ani vyjádření o jeho výsledku. Uběhl již snad větší počet dní než vůbec byl počet vět při Tribunálu a výsledek žádný. Samozřejmě mám k dispozici video-nahrávku Tribunálu i screeny jeho průběhu, steně tak jako několik situací, kdy **jméno odebráno z důvodu ochrany osobních údajů** (alias Ash Dachal, Thorinson, ..) vulgárně a hrubě mluví se studenty a opakovaně používá sprostá slova i nadávky, což jste nikdy na mé oznámení neřešili.

Další problém je následující:
Právě mi volala dcera z Prahy. Prý se nemůže přihlásit, má blokovaný účet (u ŽvB). A na fóru ani v SZ o tom nikde ani slovo. Situace je asi následovná: Běžně se připojuje odjinud, nonstop z Prahy takže z jiné IP než na které jsem stále já, z mojí jenom 2x do měsíce (jistě jste si zjistili, že má IP je Kolínská, tedy 60km jinde).... proto jí zablokovali účet a ani o tom nedají nic vědět?

Pouze se mohu domnívat, že blokace byla provedena jenom proto, že se její přihlouplý nevlastní bratr 1x (slovy POUZE JEDNOU) když jsme s dcerou v pátek byli v kině připojil z mého počítače. Za toto byl samouzřejmě mnou již potrestán, nemá dovolena používat mé počítače.

Je to skutečně na hlavu postavené a ještě navíc nikdo z Vašich RT neodepisuje a nekomunikuje ani se mnou, ani s Michalem (Oliver Saylor - který má teké zablokovaný týden účet bez jakékoliv informace a následně bylo na fóru zvežejněno neověřené lživé sdělení) a ani s Danielou (Alexandra Elder), podotýkám, že spojitost postav nikdy nebyla tajena a stačilo se v případě pochybnosti slušně zeptat. Tedy vrchol neslušnosti chování RT vůči hráčům. Skutečnost, kdy by se podívali na jejich IP adresy, viděli by že se Daniela i Michal připojují z Prahy, jen občas z Kolína a já z Kolína stále. Kdyby ještě zablokovali IP (jak lživě píší pro ostatní hráče) u mne, asi bych na tom něco pochopil i když ani toto by nebylo zcela košer a správné. Ale zablokovat dětem všechny účty odkudkoliv, to si sami odporují tomu co zveřejnili na fóru a hraničí s normální manipulací u ostatních hráčů podáváním zkreslených a nepravdivých informací bez ověření.

Považuji takovéto chování za nevhodné, normální slušnost by byla dle mne dotyčnému nejprve poslat SZ, zeptat se, nějak začít komunikaci, ověřit si připojovací IP, jak často a ze kterých se připojuje a podobně.
Ne si něco myslet a udělat toto. Skutečně vrchol drzosti a arogance, maximální neprofesionality. Ostuda ŽvB.

Je to v zásadě stejné, jako by byly dvě kamarádky, jedna z nich kdysi dávno někde před rokem dostala Ban na postavu (ne jako hráč, nic takového mi nikdy nebylo sděleno) a přestala hrát, druhá k ní přišla na návštěvu. Tam se se svojí postavou se kterou hraje běžně doma na jiné IP jednou připojila a hned jí postavu sebrali a zablokovali.... no je toto vůbec normální či pouze dětinský projev zášti vůči mé osobě?????

Podotknu, že vše zde začalo pouze na základě neověřených pubertálních pomluv před několika měsíci.

Poprosím a budu rád za vysvětlení vzniklé situace, lépe za její aktivní vyřešení.
Děkuji předem.

Provedeno odebrání osobních údajů

Isabella Nayer:
Theo, je mi lúto tejto situácie ale predsa by si to mal riešiť súkromne s RT. Hráči stym nemaju nič spoločné.

Michael Wood:

--- Citace: Kuzuco Sayuri  Únor 23, 2015, 08:11:19 odpoledne ---Zaberá to tu veľa miesta, kde majú byť dôležité informácie pridelné od RT

--- Konce citace ---

Taková zpráva zabere tak maximálně 2 mb a to je nic.

Lissa Green:
On to řeší soukromě jenže to by se mu někdo musel uráčit odepsat... ale néé všichni se tomu vyhejbaj a rači to ignorujou tak co jinýho udělat než to sem odpálit všem na oči.. udělala bych to samí kdyby mě ignorovali.. tahle hra jde do kytek..

Daisy Cambell:
Nic proti tomu nemám, klidně si dávej dopisy kam chceš, ale odhalovat cizí reálnou identitu není zrovna slušné, když ji sám jmenovaný nikdy tady nezveřejnil. Stačí jmenovat herním jménem.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi