Poslední příspěvky

Stran: 1 ... 8 9 [10]
91
Pokec / Re:(Nejen) Hráčské stránky, deníky - Beta
« Poslední příspěvek od River Woodrow kdy Duben 26, 2022, 10:50:56 dopoledne »
92
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Zara Inkwell kdy Duben 26, 2022, 09:05:33 dopoledne »
Tak já se taky přidám!
Děkuji počasí v průběhu cesty lodičkami za kompletní zmoknutí! (A taky tomu, kdo vymyslel, že účelně budeme moknout, než se na tu lodičkovou cestu vydáme) :D

Díky Lizzie za úžasnou cestu ve vlaku i předchozí dny; a neboj, určitě najdeme herní chvíle i s rozdílnou kolejí!

Díky Bfuj a Sebastianovi za suprový první den na hradě.. Protože povězme si.. komu se podaří ubrat kolejí 30 bodů za první den? Jste prostě legendární! ;D

A díky také zmijím, kde se někteří předvedli jako pravé zmije a podrazili svou kolejní rodinu :) Poté byla super atmosféra na koleji.
93
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Elizabeth Wallis kdy Duben 25, 2022, 11:33:59 odpoledne »
Pojďme to tu oživit, děkování není nikdy dost! :)

Děkuju realizačnímu týmu za všechnu práci a organizaci Příčný a odjezdu do Bradavic. A taky za práci, která stojí za spoustou změn a novinek v ŽvB.

Děkuju Zaře za všechny herní chvíle, i když teď už jich zřejmě kvůli odlišný koleji nebude tolik.

A díky lvíčatům, protože jsou fakt skvělá parta.

94
Herní události / Re:Školka 18/19
« Poslední příspěvek od Ben Thruffle kdy Duben 22, 2022, 09:42:43 odpoledne »
Podívej se na https://navody.zvb.cz/navod.html a kdyžtak se ptej na discordu, lidi ti rádi poradí :)
95
Herní události / Re:Školka 18/19
« Poslední příspěvek od David Robertson kdy Duben 22, 2022, 09:28:56 odpoledne »
Zkoušel jsem [nést a nefungovalo. Děkuji mnohokrát.
96
Herní události / Re:Školka 18/19
« Poslední příspěvek od Elizabeth Wallis kdy Duben 22, 2022, 08:52:44 odpoledne »
[nosit
97
Herní události / Re:Školka 18/19
« Poslední příspěvek od David Robertson kdy Duben 22, 2022, 08:41:41 odpoledne »
Zdravím všechny, rád bych se zeptal jestli bude ještě nějaká školka, jelikož jsem ztracen, jak vzít kufr, abych ho mohl táhnout. Předchozí termíny jsem nestíhal bohužel.
98
Herní události / Re:Dění ve světě
« Poslední příspěvek od Sarah Senter kdy Duben 21, 2022, 07:54:57 odpoledne »

Ve večerních hodinách se kouzelnická společnost v mimořádném vysílání Rádia Fénix dozvěděla hrůzostrašnou zprávu: pohřešuje se bradavická studentka Odette Blankley! Pokud máte informace, které by mohly pomoci jejímu nalezení, urychleně kontaktujte Ministerstvo kouzel!
99
Herní události / Re:Školka 18/19
« Poslední příspěvek od Аlex kdy Duben 20, 2022, 06:04:58 odpoledne »
Kdo nestihl první termín školky, koná se dnes druhý opět od 19:30. Portály naleznete na záchodech v přízemí.
100
Betaprovoz / Re:Newsletter
« Poslední příspěvek od Nancy Orwell kdy Duben 19, 2022, 10:47:33 odpoledne »
Milí hráči,

začalo jaro! Pozná se to tak, že kvetou stromy, zpívají ptáci a na ŽvB nejsou lidé. Všichni běhají někde venku, nebo aspoň doufáme. Abyste si při jarních grilovačkách a procházkách po lese na svou oblíbenou hru vůbec vzpomněli, naučil se Archie používat sociální sítě a teď by pořád postoval storýčka. Pošlete mu prosím vás nějaké hezké screenshoty ze hry, které pak bude moct nostalgicky postovat na Instagram a Facebook. Bude mít radost.

Na jaře se taky rodí mláďata. Nám se narodilo fénixí mládě. Jeho první slova jsou “čus popelus” a má podobu pravidelného vysílání na Rádiu Fénix. Naladit si ho můžete každý pátek od 21:15 na kanálu 2.

A teď k dalším novinkám. Když se dočtete do konce, prozradíme vám nové kouzlo. (Pokud nejste druháci.)

Jak si kdo ustele, tak si lehne
V týmu jsou dvě skupiny lidí, které pracují naprosto neúnavně: stavaři a grafičky. O stavařích si povíme později. Grafičky představovat nemusím, protože neúnavně plní snad každý newsletter kupami oblečení (novinek je tolik, že se ani všechny do newsletteru nedostaly - třeba nové pásky, ponožky a uniformy). Dnes ale přináší novinku z jiného soudku. Podívejte, jaké teď máme krásné nové postele od Charlie a Lauren. Usilovně už je používají stavaři a můžou si je i koupit vaše postavy a vyměnit je s těmi starými. V IKEA ilustračních pokojíčcích se můžete kochat taky novými (a skoronovými) okny, kterými nás oblažila Lauren.


Toulky po okolí Portsmucku
Až si našetříte na letaxový prášek, sbalte si batůžek a stavte se v Portsmucku. V hezkém počasí doporučujeme návštěvu dobře známé pláže, která se nachází západně od rybářské vesničky. Mimo sbírání mušlí je teď už možné se na ní i koupat, protože voda je díky Drewie nově průchozí.


A teď se vydáme na opačnou stranu od Portsmucku. Od krbu doprava směrem ke starému dolu, a po lávce přes řeku. Stavbařský tým, zejména Sarah, ve spolupráci s Aileen připravil zbrusu nový cíl pro procházky vašich postav. Když v lese nezabloudíte, narazíte na vesnici Littleport, ve které už po generace žijí pospolu mudlové a kouzelníci bez tajností a svárů. Vesnička, ve které je i zákon o utajení takový uvolněnější, je skutečně malebná: posuďte sami. Můžete se tam stavit na oběd, strávit pár dnů volna v místním penzionu, nebo si tam pronajmout či koupit baráček. ŽvB má novou plnohodnotnou lokaci!


Oh Deer Hues
V souborech už máme tuhle novinku nějaký ten pátek, takže ti slídivější z vás si na ni mohli přijít sami. Až teď ale oficiálně oznamujeme, že naše hra nyní může být barevnější o zhruba 170 nových odstínů. Ve Fiddleru je najdete pod čísly 1579-1600, 1655-1700, 1755-1800, 1499, 1455-1463 (Deer Hues) a 2320-2369 (Shades of Archie (Nancy’s Version)). Barvičky si můžete vyžádat u objednávek (stejně jako ty dosavadní) a určitě se s nimi budete setkávat v nových stavbách i obchodech.


Pokud vám ve hře chybí nějaká barva nebo odstín a myslíte si, že neexistuje, obraťte se na Nancy, která vám požadovanou barvu najde, pokud existuje; a pokud neexistuje a měla by, zváží její vyrobení.

A kouzlo na závěr!
Jak jsme slíbili, tak činíme! Kolem Vánoc jsme do hry spustili nové oblečení, které se špiní, a tedy i pere. Prát ho můžete na začarovaných valchách, v pračkách, v umyvadlech - ale také kouzly. Základní prací kouzlo už je nyní v osnovách, a proto jediní, kdo ho aktuálně znají, jsou studenti 2. ročníku. RP by to ale mělo být kouzlo, které zná skoro každý. Jako kouzlo na oheň nebo rozsvícení hůlky. Vaše postavy ho můžou znát z domova (jsou-li z kouzelnických rodin), od kamarádů nebo z knih (které ve hře aktuálně nejsou). Zvládnout ho RP může každý, kdo prošel úspěšně prvním ročníkem.

A tady je: jeho formule je mundarus. Než ho použijete na první kousek oblečení, zamyslete se nad tím, jak se k němu vaše postava dostala RP. A příjemné praní!

Realizační & Podpůrný tým Života v Bradavicích
Stran: 1 ... 8 9 [10]