Hráči - Diskuzni Forum > Informace o projektu

5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči

(1/3) > >>

Tomaash:
Drazí hráči,
jak víte či nevíte, byl jsem znovu zvolen za koordinátora projektu. A jsem jistě vděčný členům realizačního týmu, za tu podezřele nehynoucí podporu. Ač mne ve hře a ani na fóru moc nevídáte, v tuto chvíli potřebuji vaši součinnost. Mnozí z Vás vidí, že projekt trochu skomírá. Vidím to i já, když mluvím s rt a s hráči a s jejich zastánkyní. Nejsme slepí vůči těmto věcem, jen asi občas trošku těžkopádní. Pojďme se však pohnout o pár kroků vpřed. Rozhodl jsem se, že k začátku svého dalšího volebního období dám projektu šanci, aby se znovu trochu nadechl. A nejlepší restart se udělá tím, že si dovolíme odložit spory, které nás tíží. Aby k tomu mohlo dojít, musíme si nevyříkané spory nejprve vyříkat. Pak teprve se to dusno mezi námi zhmotní a můžeme ho máchnutím kouzelného prútiku vygumovat.

Vytahování takových věcí může bolet obě strany, ale věřím, že tahle medicína je k vyléčení nejvhodnější.

Jako rt máme často tendenci si hrát, že jsme něco víc, než vy. Je to také proto, že musíme držet ve hře pořádek, že máme ve hře často více investované energie než vy a tak podobně. Jenže jsme všichni lidé. A nebyli bychom všichni zde, kdyby nás cosi nespojovalo. V tom se my nelišíme od Vás. Navíc většina členů rt byli předtím hráči. Nemáme k Vám tak daleko i když to tak třeba někdy vypadá. Abychom vám to dokázali, v sobotu 5. července budeme spolu s Vámi ve hře pouze jako hráči.

Prosím všechny, kdo mají odvahu si vyříkat vše z (virtuálních) očí do očí, aby se dostavili v sobotu v 19:55 (20:00) do hry, na poradu realizačního týmu s hráči. My si přijdeme poslechnout co se vám nelíbí na nás a také Vám přijdeme povědět, co nám vadí na Vás. Nejde nám o to, abychom probírali nějaká témata - akce, rp či podobně. Jde nám o konkrétní lidi. Ne jako hráči a rt. Ale jako každý jeden s každým jedním. Budeme tam za sebe a doufám, že i vy přijdete za sebe. A povíte nám přede všemi to, co jste nám třeba zatím do očí neřekli. A my Vám. A třeba nám zbyde trochu času i na to, abychom si pověděli i něco hezkého ;-)
A třeba pak budeme lepší parta.

Těšíme se na Vás!
Tom.aash, koordinátor projektu
PS: Půjdou-li věci dobře, bude za pár týdnů i porada nad body ohledně projektu. Zajímá nás jak by se Vám líbilo, abychom hru dál rozvíjeli, či čeho byste chtěli ve hře víc a na co třeba máme dávat pozor. A nebo se můžem zamyslet jaká pravidla by měla v projektu platit, aby se nám všem dobře hrálo.

-------------------------------------------------------------------------------------

Zápis z porady: https://docs.google.com/document/d/1NZmWNxkFsolww6UONUnkpZc3Aeur_KLENXMoyoNt2YM/edit?usp=sharing

Theodor Orphes:
(y)
 - Uděluji velmi velké plus a plně souhlasím. Zdá se, že se projekt dostane tímto krokem zpět na cestu, ze které sešel cca 07/2012
- jen mne velmi mrzí, že ve stanovený termín tuto Sobotu budu se skauty hluboko v lesích na Sázavsku, kde není ani mobilní signál (max.GPRS) natož počítač s internetem, a tato akce dětem samozřejmě nejde zrušit :-(

Jenna Vanderwall:
Taky se mi to líbí, a bohužel také nemohu  ;D

Blair Taylor:
Doufám, že se pak udělá něco jako zápis ze schůze... Měla bych pár věcí, ale bohužel také nemohu :/

Jacob Carey:
Zápis každopádně bude

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi