Hráči - Provoz > Betaprovoz

standardizace pouzivani emotu - cas, diakritika - minuly/budouci

<< < (7/7)

Amanda Hollyova ϟ:
vy ste spameri (nejvetsi spamer je kucir a leo!).. tak to nechme jakkoliv..:D nebo se vyhybat slovum, ktera maji diakritiku nee?:D misto *klepe na zeď* proste jen *klepe* a nestarat se o diakritiku..  :D nebo klepe do zdi, tam taky zadnej blbej hacek neni.. 8)

Junit Horson:
tak pak budu stat pred vchodem tajny chodby a budu tam půl hodiny spamovat jen jeden emot nez zjistim jak to ma byt  ;D

Tomaash:
takze jsme si spolecne schvalili 20:5 pouzivani diakritiky (ach jo)
a 17:8 pouzivani pritomneho casu jako standard (hura)

berte to tedy jako doporuceni pro chovani ve hre a pri dobyvani tajnych chodeb a podobne predpokladejte ze bude potreba emote napsat nejpravdepodobneji tak jak je zvoleno
zaroven s tim prosim o schovivavost, nebot nekdebudeme muset hesla upravit, takze pripadne nam i piste kdyz to nekde najdete jinak nez sme zvolili.
realizacni tym dekuje hlasujicim za pomoc pri utvareni rozhodnuti.

Alashama Mang:
Nečetla jsem celou diskuzi, takže se omlouvám, pokud se opakuji ;)
Myslím že je to záležitost "vidu" a obtížnosti akce. Pokud jde o příkladné "zatáhl za páku/tahá za páku", nevidím problém, proč by se nemělo psát v minulém času (pokud ta páka není obzvlášť zarezlá a nelze s ní pohnout  ;D). Pokud jde například o "shodil ho na zem/shazuje ho na zem", už bych používala přítomný, protože on se také může napadený bránit a útočníkovi se nemusí povést ho na tu zem shodit.
Co se týče diakritiky, jsem pro ní, nerada píšu bez háčků a čárek, je to strašně nepřehledný. Nadruhou stranu může mít někdo problém, když bude mít anglickou klávesnici.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi