Autor Téma: Vánoce a Silvestr 2014  (Přečteno 1151 krát)

Offline Archie

 • RT ŽvB
 • *****
 • Příspěvků: 793
 • I promise that you’ll never find another like ME!
Vánoce a Silvestr 2014
« kdy: Říjen 23, 2020, 06:56:55 dopoledne »

Tak je to tu zase!

Všichni hráči od druhého ročníku (včetně dospělých postav), kteří potvrdili účast v tomto školním roce a kteří mají minimálně odevzdaný (NEZNAMENÁ SCHVÁLENÝ) životopis, mohou vyplnit TENTO dotazník (napíšete co by vaše postava letos ráda našla pod stromečkem) do ÚTERÝ 27.10.2020 půlnocí konče.


Prváci, kteří by taktéž rádi dostali od rodičů vánoční dárek, odešlou svůj životopis podle pravidel, a to nejpozději do PONDĚLÍ 26.10.2020 a vyplní stejný formulář.

A pár rad k tomu, jak zhruba by měl životopis vypadat => http://forum.zvb.cz/diskuze/index.php?topic=10181.0


Připomínám, že hráči od druhého ročníku jsou povinni vyplnit minimálně formulář https://docs.google.com/forms/d/10uOba8ZQ4YDKnohL212CqYVEQo0fG2zjeXX8K7hzpqU/viewform se stručnými informacemi o jejich postavě + přiložit rozšířený životopis v textovém dokumentu.
https://docs.google.com/document/d/1ngpyd7HCqpoxzTmwSDeTedXBIrgoW5Zq-0iZi2X6_Qo/edit#heading=h.a1a5ah3p0pr9, bez toho od nás nelze očekávat žádnou interakci ze strany rodiny, ani žádnou podobnou podporu.

Kdo si nebude vědět rady, tak se může ozvat a pokusíme se věc vyřešit.

Dárky co nejvíc specifikujte. Tzn. že pokud si přejete pro svoji postavu oblečení, tak nenapíšete jen "oblečení", ale pěkně to rozvedete. Např. Košile s lesklými knoflíčky a kostkovaným vzorem - hnědá. Pak se nestane to, že by vaše postava dostala hadřík, který vlastně nesedí k jejímu charakteru. To samé platí i u ostatních dárků. Čím konkrétnější budete, tím líp se nám bude tvořit. Dárky jsou limitovány majetností rodiny. Nebude vadit, když si toho napíšete i více, stačí poznamenat co upřednostňujete.

Offline Scarlett

 • Klub ŽvB
 • *
 • Příspěvků: 582
 • What do we say to the God of Death?' 'Not today.
Re:Vánoce a Silvestr 2014
« Odpověď #1 kdy: Říjen 28, 2020, 04:54:01 odpoledne »
Již dnes se můžete přijít zapojit do společného zdobení hradu. Sraz ve vstupní síni v 18:20.

Těší se na vás Sandy Tyler

Offline Nancy

 • RT ŽvB
 • *****
 • Příspěvků: 2896
 • long live all the magic we made
Re:Vánoce a Silvestr 2014
« Odpověď #2 kdy: Říjen 28, 2020, 05:36:13 odpoledne »
Milí hráči,

od letošního roku můžete své dárečky balit kromě do dárkových krabic i novým způsobem - do balicího papíru. Má to tu výhodu, že obdarovaní neuvidí obsah balíčku, dokud ho nerozbalí. Navíc můžete zabaleným balíčkům dávat popis, jak balíček asi vypadá, jak je těžký atd., což by vám mohlo rozšířit možnosti hraní rozbalování dárečků třeba na pokoji nebo na koleji :).

Z počátku budete balit balíčky nevzhledné, chce to ale jen trochu cviku a brzy se vaše postavy naučí, jak balíčky balit úhledněji :). Do balíčku lze zabalit pouze jeden předmět, může to být ale i container (tj. třeba krabice nebo sáček). Speciální sáčky a obaly, abyste do jednoho balíčku mohli dát více dárků, najdete na vánočních trzích ve 3. patře, stejně jako všechny další potřeby pro balení dárků. Speciální pozornost doporučujeme věnovat tzv. papírovým přebalům, do nichž se vejdou dva předměty a slouží hlavně k tomu, abyste mohli ke svému dárku přibalit i přáníčko.

Na zabalení dárku budete potřebovat:
- dárek, příp. container s dárky (papírový přebal / pytlíček z organzy/celofánu / dárkovou krabici / libovolný jiný sáček, který najdete na dně kufru),
- balicí papír,
- nůžky,
- rozety, mašle, stuhy atd. (volitelné).

Jak na to:
- Z role balicího papíru s požadovaným motivem odstřihnete díl nůžkami (dvojklik na nůžky - klik na roli - nůžky musí být v batohu). Získáte tak arch balicího papíru.
- Do archu zabalíte dárek dvojklikem na arch a klikem na dárek. V okně, které se vám otevřete, zvolíte tvar dárku a napíšete popis, který bude viditelný, pokud na dárek někdo klikne přes "Blíže prozkoumat". Gump zavřete pravým tlačítkem.
- Pokud chcete, přidáte na dárek mašli nebo stuhu (dvojklik na stuhu a klik na balíček).
- A je hotovo! Dárek je možné rozbalit dvojklikem a jeho obsah najdete v batohu.Veselé Vánoce!

Offline Trisha Cassey Dachal

 • Dospělák
 • Příspěvků: 12
Re:Vánoce a Silvestr 2014
« Odpověď #3 kdy: Říjen 29, 2020, 01:29:01 dopoledne »
Nechci tu spamovat, ale mám dotaz. Co se stane v případě, rozbalí-li se dárek s větším počtem itemů (a že takové dárky, které se mohou skládat z více drobností, mohou být) a nebude v batohu dostatek místa. Spadne dárek pod nohy? Nebo bude nenávrátně pryč, jako se to stávalo u pečetících obálek?