Autor Téma: Vánoce a Silvestr 2025  (Přečteno 180 krát)

Offline Aileen

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 113
Vánoce a Silvestr 2025
« kdy: Květen 06, 2024, 05:55:55 odpoledne »
Vrací se k nám nejoblíbenější období v herním roce, období marného přemýšlení nad tím, čím obdarovat své blízké a kde na to kruci vzít galeony. Vánoce!

Naštěstí pro všechny mají naši milí herní rodičové v kapse vždy dostatek peněz a v srdci touhu obdarovat své ratolesti čímkoliv, po čem jejich srdce touží. Pokud tedy jejich ratolest netouží po drakovi nebo po dárku, co je připraví o celou výplatu.


Požádat o dárečky od rodiny můžete v TOMTO FORMULÁŘI a to do půlnoci NEDĚLE 12.5.

Pokud máte postavu od druhého ročníku výš, včetně už dávno vystudovaných, musíte mít schválený životopis a splňovat požadavky na minimální aktivitu.
Jestliže máte postavu v prvním ročníku, chtěli byste taky dáreček od rodičů, ale životopis napsaný nemáte, tak si ho do 12.5. pořád můžete napsat a odevzdat. Návod k sepsání a odeslání životopisu naleznete ZDE.A pro všechny kdo tápou pokračujeme v nové tradici tipů na dárky!

Fotoaparát - jedinečné zařízení, kterým dokážete dokonale zvěčnit okamžik. V pohybu! Nebo přinejmenším osobu, která se v daném okamžiku nachází. Děj kolem ní pak snadno zachytíte perem s inkoustem (a nově i propiskou!) a popisem situace na fotce. K foťáku by se vám mohlo hodit fotoalbum.
Gramofon - nebo rádio, gramofonové desky... Kouzelníci rádi oldschool poslech hudby.
Hudební nástroj - Housle, kytara, flétna, loutna nebo třeba ukulele. K hezkému hudebnímu nástroji se také hodí hezký obal na něj. Nebo třeba popruh na nošení.
Poukaz na sovu - nestihli jste otevírací dobu obchodů na Příčné? Napište si o poukaz na sovu a udělejte objednávku z pohodlí postele! Nezapomeňte taky na klec, na bidýlko a něco dobrého na zub. (Sovu objednávejte nejlépe přímo z kouzelnického zvěřince, nezapomeňte uvést druh sovy)
Knihy - pokud je vaše postava knihomol, knih nikdy nebudete mít dost. Jen nezapomeňte připsat jaké knihy vlastně chcete.
Sladkosti - Je libo pytel čokoládových žabek? Nebo barel máslového ležáku? *wink wink*
Dopisní sada - Box s přihrádkami, dopisními papíry, obálkami, lístky a pečetidlem s vaším vlastním motivem. Skvělý přítel milovníků pořádku v korespondenci!
Kufr nebo truhla - Představte si to množství dárků, které letos (opět) dostanete. A kam po Vánocích s nimi?
Hobby náčiní - Vaše postava ráda maluje? Tak to jistě využije malířský podstavec, barvičky a nějaké to plátno! Zajímá se o řezbářství? Co takhle řezbářská dlátka? Nebo má snad jiné zájmy? Zamyslete se sami nad tím, co k jejich realizaci potřebuje!
Poukazy na nákupy - když vám peníze přijdou hloupé a nápady stále nepřihází, dostávají se na řadu poukazy. Jediné co potřebujete je vědět, kde chcete nakupovat. Potřebujete oblečení? Volte kouzelnickou Pretaportu! Rádi malujete? Tak to bude papírnictví to pravé místo pro vás. Je vaše postava kafeholik? Ve Visánku najdete krásnou kavárnu, kde své poukazy můžete využít taky!