Autor Téma: Vánoční Trhy  (Přečteno 2440 krát)

Offline Sarah

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 3104
  • ❄ a nightmare dressed like a daydream ❄
Vánoční Trhy
« kdy: Říjen 28, 2019, 07:12:46 odpoledne »


Vážení hráči,

tento rok v novom kabáte sa pre vás všetkých, stále študujúcich v Bradavicích, otvoria dvere Vianočných trhov.
Trhy budú od tohoto roku obsluhované NPC obchodníkmi a niektorými hráčskymi obchodníkmi zastupujúcimi svoje obchody.
Všetky obchody prijímajú i objednávky a to ako k jednotlivým obchodníkom tak i do iných obchodov Šikmej uličky.
Trhy budú otvorené denne od 18:30 do 21:30 až do Vianoc.

Upozorňujeme, že garancia doručenia do Vianoc za Šikmú uličku v priestoroch školy platí len pri podaní objednávky do večierky, v posledný pondelok pred Vianocami!Okrem týchto trhov sú pre študentov otvorené celoročné trhy, ktoré môžete navštíviť a predať nepotrebné, zbytočné a viacnásobne obdržané veci, či už sa jedná o staré pomôcky, alebo darčeky od babičky, ktoré sa vám nepáčia.
Na týchto trhoch je povolené predávať len také výrobky, ktoré sú v súlade so školským poriadkom.
Pre bližšie informácie a zapožičanie stánku v týchto priestoroch v tomto roku kontaktujte riaditela školy, alebo jeho zástupcu.

Prajeme vám všetkým krásne, pohodové, a ničím nerušené Vianočné nákupy!

Offline Jeremy Hatfield

  • Příspěvků: 366
Re:Vánoční Trhy
« Odpověď #1 kdy: Únor 09, 2020, 06:02:15 odpoledne »
Ode dneška máte možnost v Bradavicích opět navštívit vánoční trhy, které naleznete ve 3. patře.

Stejně jako loni, i letos platí to samé:
- trhy budou otevřeny každý den až do Vánoc od 18:30 do 21:30,
- na trzích máte možnost podat objednávky (ať už k obchodům Příčné Ulice, nebo k jednotlivým obchodníkům) - s objednávkami ale neotálejte, je třeba je podat nejpozději zítra do večerky, jinak nemůže zaručit, že se k Vám objednávka dostane před Vánoci

A pokud jste majiteli několika nepotřebných věcí, které vám jen leží na dně kufru a myslíte si, že někdo další by pro ně naopak našel využití, můžete otestovat svého obchodního ducha a zkusit je na trzích prodat svým spolužákům. 

Offline Jeremy Hatfield

  • Příspěvků: 366
Re:Vánoční Trhy
« Odpověď #2 kdy: Květen 17, 2020, 11:31:17 dopoledne »
Počínaje dnešním dnem se pro všechny zájemce v Bradavicích, stejně jako každý rok, otevřou vánoční trhy. Ty naleznete ve třetím patře hned za pamětní síní. Otevřeny budou až do Vánoc (tj. do čtvrtku 21.5.2020) vždy od 18:30 do 21:30.

Mimo přímého nákupu u obchodníků ve stáncích máte možnost využít i objednávky, ať už k obchodům Příčné ulice, nebo k jednotlivým obchodníkům. V tomto případě stačí svá přání sepsat do připravených formulářů a vhodit do k tomu určené truhličky přímo na trzích. Prosíme vás však, abyste s objednávkami neotáleli a podali je co nejdříve, nejlépe do 18.5.2020, 21:30. U objednávek podaných po tomto termínu vám nemůžeme zaručit, že se k Vám objednávka dostane před Vánoci.

Přetékají vaše kufry nepotřebnými věcmi, u kterých je vám líto je vyhodit a myslíte si, že by pro ně našel využití někdo jiný? V takovém případě se můžete sami stát obchodníky a zkusit některé z těchto věcí na trzích prodat svým spolužákům. Prodávat však smíte pouze takové věci a výrobky, které nijak neporušují školní řád.