Poslední příspěvky

Stran: 1 ... 8 9 [10]
91
Informace o projektu / Konkurzy zima 2021
« Poslední příspěvek od Vivien kdy Prosinec 27, 2021, 04:31:48 odpoledne »
Vážení hráči,

jak už se stalo pravidlem realizačního týmu, vyhlašujeme další kolo konkurzů na následovné pozice:

- Herec
- Profesor
- Podpůrný tým (PT)
- Stavbařský tým (ST)
- Externista spisovatel

Vaše přihlášky posílejte pomocí dotazníku, který najdete zde --> http://tiny.cc/ZvBkonkurz

Přihlášky pro tento rok můžete posílat do 31. 12. 2021 23:59:59. Přihlášky, které odešlete po tomto termínu, budou přiřazené k další várce konkurzů.

Termíny jednotlivých konkurzů budou probíhat v prvním lednovém týdnu 2022. Po uzavření přihlášek budete kontaktováni a určí se přesný den.

Bližší informace o konkurzech, pozicích a průběhu najdete zde -->
https://forum.zvb.cz/diskuze/index.php?topic=10683.msg124678#msg124678

Za RT žvb, Vivien.
92
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Isaac Olivier kdy Prosinec 25, 2021, 10:00:02 dopoledne »
Isaac po úspěšně zvládnutých zkouškách NKÚ

93
Betaprovoz / Re:Newsletter
« Poslední příspěvek od Sarah Senter kdy Prosinec 24, 2021, 11:20:00 dopoledne »
Milí hráči,

horké léto ve hře se kříží s reálným svátečním obdobím adventu a Vánoc. Hráči ŽvB mají sice Vánoce čtyřikrát do roka, ale my ani tyhle, ty jediné, které vaše postavy neprožívají s vámi, nepromeškáme jako příležitost nadělit vám pár vánočních dárků.


Co se chystá v létě?
Když vyjdou letní prázdniny na Vánoce, znamená to z naší strany prosbu o shovívavost, co se týče počtu akcí i novinek. Všichni, kdo hru tvoříme, v těchto dnech stejně jako všichni ostatní nakupujeme a balíme dárky, vijeme adventní věnce, zdobíme domovy, uklízíme a pečeme cukroví. I mezi svátky ŽvB věnujeme omezené množství času, který trávíme raději s rodinami.

Své postavy můžete v těchto dnech zaměstnat některou z nabízených brigád, které byly vypsány v příloze odjezdového Denního Věštce; obzvlášť oblíbené je venčení psů v útulku a od dokončení čtvrtého ročníku taky stáže, na kterých vaše postavy mají možnost poznat práci přímo v nějakém oboru, a vy si zároveň můžete zahrát s dospěláckými postavami.

Z akcí se pak mezi svátky otevře v hamptonském parku burza. Vaše postavy ji budou moct využít k tomu, aby se zbavili všech věcí, které by ještě mohly někomu posloužit, ale víte, že vy je nevyužijete. Takové krámy dáte všechny do jedné krabice a obchodníci vám za ně nabídnou férové ceny. Akce bude mudlovská, ale v jednom ze stánků se bude tajně kšeftovat i s kouzelnými předměty.

V půlce ledna odjedeme zpět do Bradavic. Rozvržení dalšího školního roku už najdete na webu.


Dvakrát hleď, jednou češ
Hráč děvčete, které si chce rozpustit drdol a docílit asi nejoblíbenějšího účesu s rozpuštěnými vlasy vepředu, musí dvanáctkrát dvojkliknout, aby dosáhl svého cíle. To je 24 kliků na rozpuštění vlasů! Chceme říct: to BYLO 24 kliků na rozpuštění vlasů.

Hřeben se mění. Až po Štědrém dnu zapnete hru a učešete svou postavu, dostanete na výběr z dostupných účesů. Jeden z nich si vyberete, kliknete a je hotovo. Sláva!


Snazší přehled při nákupní horečce
Tuhle novinku jsme dlouho napjatě vyhlíželi my v týmu, ale věříme, že si ji užijete i vy hráči. Po loňské úpravě NPC obchodníka tak, že umožňuje barevné varianty s různými názvy, přichází jeho další upgrade. Obchodník nově umí řadit zboží do kategorií. V obchodech tak už nemusíte procházet desítky stránek zboží: stačí si vybrat záložku, která vás pošle rovnou k sortimentu, který vás zajímá.

Kategorie musíme do pokladen naklikat ručně, a proto prosíme o strpení. Bude to chvilku trvat, než bude zboží přehledně roztříděné všude. Pro začátek si můžete novou funkci vyzkoušet v obchůdku Kotlíky paní Potage na kraji Příčné ulice.


Pár řádků k Vánocům
Před pár týdny jsme vás na Discordu ptali, jestli byste měli zájem o velké dopisní listy, do kterých by se z technických důvodů muselo psát v několika polích, které jsou velké jako lísteček. Mnoha z vám se nápad zalíbil, a tak jsme ho uvedli k životu.

Nový dopisní papír si budete moct pořídit už mezi svátky v papírnictvích na Příčné ulici i v Londýně. Zobrazuje se jinak při čtení a při psaní, takže nepěkná oddělující pole nebudou omezovat čtenáře, jen pisatele. Posuďte sami na obrázku:


RT a PT ŽvB přejí veselé Vánoce
Děkujeme za další rok ŽvB. Byl to již sedmnáctý, ve kterém existuje, a těší nás každý další, ve kterém naše hra dělá někomu radost.

Na Štědrý den bude již tradičně vypnutá Ema, takže se do hry nedostanete ani vy, ani my. Užijte si oslavu Vánoc a nezapomínejte, že ŽvB vám nikam neuteče. Když budete během svátků volit mezi časem se svými blízkými a ŽvB, rozhodně volte reálný život. My se na vás budeme těšit v roce 2022.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje

Realizační & Podpůrný tým Života v Bradavicích

94
Pokec / Re:Chcete se někomu Omluvit? Tak tady!
« Poslední příspěvek od gameSL kdy Prosinec 21, 2021, 01:58:35 odpoledne »
Omlouvam se všem)!
95
Pokec / Re:Sháním kontakt na...
« Poslední příspěvek od gameSL kdy Prosinec 21, 2021, 01:57:06 odpoledne »
Napiš mi, mám kontakt  ;)
96
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Marcus Gordon kdy Prosinec 16, 2021, 09:32:58 dopoledne »
Zde Marcus   ;D

97
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Leon Russell kdy Prosinec 15, 2021, 08:23:36 odpoledne »
S první bradkou ve hře hážu fotku na pár let dopředu, dlouho zase nic nepřidám ;D

98
Pokec / Re:(Nejen) Hráčské stránky, deníky - Beta
« Poslední příspěvek od Vianna Nieto kdy Prosinec 11, 2021, 03:23:42 odpoledne »
99
Pokec / Re:(Nejen) Hráčské stránky, deníky - Beta
« Poslední příspěvek od Cornelia Langston kdy Prosinec 06, 2021, 08:21:54 odpoledne »
mírně ostřejší  8) a pro milovníky drama jsem přidala hodně screenů (takže vlastně pro VŠECHNY) <3
https://cornelialangston.wixsite.com/diary/clanek24
100
Herní události / Re:Stáže od hráčů pro hráče
« Poslední příspěvek od Charlie kdy Prosinec 06, 2021, 07:09:36 odpoledne »
Drazí studenti,

I letos Bradavice otevírají již tradičně letní studentské stáže pro všechny studenty, kteří mají za sebou čtvrtý nebo vyšší ročník. Cílem těchto stáží je RP zvýšit konkurenceschopnost studentů na pracovním trhu tím, že jim bude už při studiu zprostředkována praxe; mimoRP cílem je spojit vás s dospěláky, najít vašim postavám nové známé kontakty a vám zajistit trochu letní zábavy.

Pro účast na stáži není nutné mít dodělané zkoušky. Pokud však později propadnete a budete opakovat čtvrtý ročník, může po vás škola a instituce, ve které stážujete, vymáhat zpět odměnu, kterou jste získali, protože instituce byla v dobré víře, že čtvrtý ročník, který je podmínkou, máte za sebou.

Princip stáží je ten, že se každý absolvent, který má práci, do níž herně chodí, může přihlásit do programu Bradavic a nabídnout studentům asistentské místo ke své pozici. V praxi to znamená, že se stanete asistenty dospěláků, kteří se přihlásí do programu stáží a my je schválíme, a to ať už pracují na jakékoliv pozici. Vaše postava jim bude pomáhat jejich práci plnit a učit se tak od zkušenějšího.

Absolventi Bradavic budou s vámi studenty, kteří se přihlásíte k praxi, pořádat za dozoru Bradavic pohovory a vyberou si jednoho až dva (nebo tři, pokud to charakter jejich práce umožňuje) stážisty. Výjimky jsou možné, musí být ale schválené RT. Za stáž budete získávat odměnu v podobě stipendia, a to 5 galeonů denně. Časová náročnost praxe záleží na rozhodnutí dospěláka po vzájemné domluvě, maximálně však můžete na praxi docházet 4 dny v týdnu (vedle toho tedy stíháte i běžné brigády nebo letní radovánky).

V případě zájmu stážistů i nových garantů vyplňte krátký formulář -> https://forms.gle/Vw58k5SWsayqrsaS9
Na stáže máme vlastní discord server -> https://discord.gg/Nfq5WqFbR2. Slouží k různým dotazům, domluvám a informacím.


Tento týden již můžete posílat sovy garantům se žádostmi na pozice.
Pohovory pro první termín stáží začínají 13.12. po vaší domluvě s garanty.

Pracovní období stáží bude 20.12. – 16.1.

Aktuální nabídka stáží (může se měnit):

Lektvarolog/žka – Nemocnice svatého Munga (garant Alastair Scarborough)
Personalista/ka – Nemocnice svatého Munga (garant Sophie Cross)
Herbolog/žka - Oliver Thornslike (garantka Rosie Thornslike)
Právník/čka – Ministerstvo kouzel (garant Finnley Lamont)
Sekretář/ka – Black&White (garantka Lea Cooper)
Pracovník/ce Kouzelnické hlídky - Ministerstvo kouzel (garantka Anet Tow)
Redaktor/ka - Denní Věštec (garantka Amy Quartanon)V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat tady nebo na Discordu.
Stran: 1 ... 8 9 [10]