Hráči - Provoz > Betaprovoz

Výpadky servru - plánované ale i neplánované

<< < (21/22) > >>

Ben Thruffle:
Včerejší problém se serverem se nám zatím nepodařilo vyřešit. O případném pokroku budeme informovat zde a na facebooku. V rámci šíření informací by jsme také rádi otestovali připravený hráčský discord( https://discord.gg/hyZ7q27  ) , kde budeme o aktuálním stavu serveru také informovat.

Discord můžete v době nedostupnosti hry využít i k diskuzi mezi sebou (snažte se prosím psát v příslušných kanálech a spam omezit na kanál kanálů, pozdeji se můžeme domluvit na rozšíření o více kanálů). Bližší informace o discordu uvedeme později. Zatím jen upozornění že se na něj vztahují stejná pravidla jako na ostatní komunikační prostředky - diskuze mezi hráči o událostech ve hře je zde povolena, ale pamatujte že RP věci (dotazy, domluvy, etc.) musí řešit vaše postavy přímo ve hře.

Ben Thruffle:
Server aktuálně běží, ale máme pokažený save. Zatím to pro dnešek vypadá na anarchy day.  Až budeme vědět další info dáme vědět.

Ben Thruffle:
Včerejsí a páteční problémy se nám dnes dopoledne podařilo (doufejme) vyřešit. Pokud by u někoho přetrvával problém s připojením do hry, tak pište na podporu. Ema je nyní dostupná

Ben Thruffle:
Evidujeme problém s Emou, na odstranění problému se pracuje ale dnes již server dostupný nebude.

Ben Thruffle:
Problém vyřešen, Ema opět běží. Zaznamenáte cca 15 min rollback.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi