Autor Téma: Srpnová Olomouc, 2008 (fotky)  (Přečteno 7193 krát)

Jelen

  • Host
Srpnová Olomouc, 2008 (fotky)
« kdy: Srpen 14, 2008, 06:04:26 odpoledne »
Paradise city, OLOMOUC
12.srpna byli BuBa, Alex F., Narion a já v Olomouci. A k tomu netřeba nic dodávat.



Narion Themiall

  • Host
Re: Srpnová Olomouc, 2008 (fotky)
« Odpověď #1 kdy: Srpen 17, 2008, 09:42:54 odpoledne »
Byla tam celkem prdel, na ty policajty nezapomenu ;D

Alex Cater

  • Host
Re: Srpnová Olomouc, 2008 (fotky)
« Odpověď #2 kdy: Srpen 17, 2008, 10:41:48 odpoledne »
nebyl by nějakej report? :D

Narion Themiall

  • Host
Re: Srpnová Olomouc, 2008 (fotky)
« Odpověď #3 kdy: Srpen 17, 2008, 10:42:19 odpoledne »
nebyl by nějakej report? :D
Moje minulá slohovka se ti líbila, co? :)

Jelen

  • Host
Re: Srpnová Olomouc, 2008 (fotky)
« Odpověď #4 kdy: Srpen 17, 2008, 10:54:01 odpoledne »
Něco, Narione, sepiš. Já si pamatuji jen toho Rusáka a číslo tvého vlaku.

Offline Alex Fabulist

  • Příspěvků: 59
Re: Srpnová Olomouc, 2008 (fotky)
« Odpověď #5 kdy: Srpen 17, 2008, 11:13:32 odpoledne »
Sraz geniálně promyšlený od prvního setkání s pomáhat a chránit až po hm ruského mafijána co po nás chtěl kdo ví co.... Podle mě mlel chvíli něco o vaření piva, potom o kalašnikovách potom o nožích... pak chtěl natáhnout nějákému snědému mladíkovi a cpal jelenovi peněženku, který ji hrdině odmítl!!! A to z ní koukala tisícovka  ???... No prostě geniální sraz, kdo nebyl přišel o setkání třetího druhu hold  ;)

Narion Themiall

  • Host
Re: Srpnová Olomouc, 2008 (fotky)
« Odpověď #6 kdy: Srpen 17, 2008, 11:53:02 odpoledne »
Program (dodal Narion):

Takže Narion dorazil do Olomouce, kde už na něj čekal Jelen spolu s natěšeným Alexem. Ovšem Nariona neviděli, protože se dívali blbým směrem a tak je Narion hezky překvapil. Oba byli rádi, že toho blbce Nariona opět vidí a společně s ním vyrazili kamsi do háje. Jelena napadlo, že ukáže Alexovi asi zastávky či co, ale Alex moc nadšený nebyl. Jelen dokonce uznal, že to už já jsem aspoň minulý sraz odpovídal "Hm...", ale Alex jen mlčel. Tak jsme tam došli, chvíli se na to asi koukali a pak šli zpět. Po cestě jsme potkali dva policajty, kteří tak divně šli. Narion je napodobil, ale zapomněl, že se na něj ti policisté koukají. Tak se ho zeptali "Potřebujete něco?". Narion zadržoval smích, pak nevím, co bylo dál a šli jsme na vlakové nádraží.

Tam jsme si dali hotdog, který byl velice skvělý a šli si sednout ven před vlakové nádraží. Když v tom za námi přišel nějakej típek a začal do nás hustit nějaký kraviny. Na Nariona řekl "OOOOO!" a Narion mu odpověděl "O-o-o?". Ten cizinec mlel nějaký žvásty, až tam prošel nějaký kluk s dívčinou tmavší pleti a ten cizinec na něj vystartoval. Jelenovi dal jeho doklady s 1000kč do ruky a řekl, ať to pohlídá a šel na toho kluka. Jelen dostal bobky a tak řekl "Padáme!", ovšem Narion a Alex jsou odvážní a velcí švarní ogaři a nezastrašili se a tak se ten cizinec zase vrátil. Chtěl si sednout vedle Nariona, ale Narion se zatvářil jako kyselá okurka a vymyslel taktiku. Řekl tomu pánovi "Moment, přesednu si!" a vyrazil za Alexem a řekl "Jdeme" a tak jsme šli a ten chlap něco žvatlal.

Hledali jsme toho hrdinu Jelena, ten ale už čekal na BuBy EC a tak jsme tam čekali společně. Za chvíli přijela BuBa. Všichni jsme ji přivítali a šli nevím kam. Pak jsme šli asi na oběd, Narion chtěl jít do mekáče, ale Alex s Bubou řekli ne! A když ne, tak pro všechny! A tak nás Jelen zavedl do hnusné pizzerie, kde jsme už byli každý sraz. A já chci poznat něco nového!!! Tak mě naštvali a šel jsem si po svejch. Hledal Mekáče a když jsem ho nenašel, tak jsem si sedl na lavečky, podíval se na mobil, jestli mi došla nějaká smska a když ne, tak jsem zklamaně a nasraně dal mobil do kapsy a šel za nima. Ti nenažranci tam už ale jedli pizzu a tak jsem se na ně díval a obědnal si kofolu, ale ta ženská řekla "KOFOLA NENÍ!" a řekla to tak hnusně, že mi to nedalo jinak, než odpovědět, že chci pepsi. Tak to dojedli, BuBa nechala půlku pizzi a Jelen mi ji nabízel. Ale jelikož jsem velice hodný, tak jsem odmítl a čel si upravit své krásné vlasy do koupelny. Vylezl jsem jako naprostý fešák a BuBě jsem se určitě zapáčil. Tak jsme šli do mekáče, který byl ve skutečnosti za lavečkou, na které jsem seděl - jsem to ale slepý (teda já je musel překecat), kde jsem si dal to co minule. Pořád na nás koukali nějací divní típci, ale my jsme se jich nebáli. Bylo jim cca tak 15-16, nějací divní trapáci a ten jeden měl trapnou hip-hoperskou šiltouku zahnutou až kamsi do háje, takže vypadal jak imbecil. Tak jsme dojedli a cestou jsme na ně zamávali a pak na fotbálek, kde si z Jelena pořád utahoval ten číšník. Jelen řekl "Jejda, děkuji!" a číšník řekl "Jejda, není zač!", to totiž všechny rozesmálo a chudák Jelen se cítil nejspíše trapně. Potom jsme si šli zahrát fotbálek, kde v konečném statusu podlézala BuBa a po ní Narion (dáma má vždy přednost).

A ještě nesmím zapomenout, že jsme zase navštívili Jelenova bratra a jejich fáro! Je to nový model, ten vzhled je totiž naschvál.

Pak jsme šli na nádraží podívat se na vlaky a Narion chtěl go home. Tak se rozloučil a šel navlak. Ale pořád přemýšlel a říkal si "Sice se nudím jako prase, ale ještě to s nima zkusím!" a tak se vrátil a šli na kafčo, ale Narion byl tak znuděnej jako nikdy v životě a držel pořád hubu. Velice se nudil a koukal, jak ostatní popíjí kavčo. Pak jsme šli do výškové budovy, ale Nariona ta nuda už pěkně vytočila a řekl si "Nudo, smrdíš!" a rozloučil se, ještě si vzal Dva a půl chlapa od BuBy na DVD a jel domů.

Přijel domů, po chvíli začlo hořet na hříšti a tak skončil sraz...
« Poslední změna: Srpen 17, 2008, 11:59:04 odpoledne od Narion Themiall »

Alex Cater

  • Host
Re: Srpnová Olomouc, 2008 (fotky)
« Odpověď #7 kdy: Srpen 18, 2008, 12:30:19 dopoledne »
Program (dodal Narion):
Tos tam psát nemusel :D Tvůj "osobitý styl" psaní je poznat lehce :D, všem je hned jasné kdo to psal :D

Sraz to mohl byt asi dobrej no.  ;)

Paola Sabrina Petersonová

  • Host
Re: Srpnová Olomouc, 2008 (fotky)
« Odpověď #8 kdy: Srpen 18, 2008, 03:29:38 odpoledne »
Narion, úžasny príspevok... :D Po tom, čo si odišiel sme šli do výškovej, kde sme preberali s Jelenom medzinárodnú politiku a pod., i keď Alexa to moc nebralo, no... :D Ako prvému šiel vlak Alexovi, mne potom. Bohužiaľ som nedostala zamávané od Jelena, lebo vysvetľoval nejakému pánovi... hm, ani neviem čo ... :D

PS: Zabudol si napísať, ako Jelena považovali za neplnoletého, keď si objednával pivo...  ;D

Jelen

  • Host
Re: Srpnová Olomouc, 2008 (fotky)
« Odpověď #9 kdy: Srpen 19, 2008, 12:27:20 dopoledne »
...Jelen dostal bobky a tak řekl "Padáme!", ovšem Narion a Alex jsou odvážní a velcí švarní ogaři a nezastrašili se...

Héj, kolikrát ti mám říkat, že jsem se ho nebál! Dělal jsem to jen... ehm, pro vaši bezpečnost.

...ten ale už čekal na BuBy EC...

Nebylo to EC, ale Ex! A to je dost podstatný rozdíl. Obecně ze stanice Žilina vlaky EC nejezdí. Pouze EC Devthan (ale ten jezdí z výchozí stanice Považská Bystrica). EC jsou vlaky vyšší kvality. Ex je ekvivalentní s R, ale v úseku Přerov - Česká Třebová - Praha nezastavuje ve stanicích Červenka, Zábřeh n.Moravě (někdy ano), Ústí n.Orlicí, Choceň a Praha-Vršovice narozdíl od R a paradoxně má méně stanic k zastavení než EC/IC, proto se mu říká expres.

Na zmiňované trase jezdí expresy dva (nebo tři). Ze stanice Žilina (tím jela BuBa) a ze stanice Zlín-Střed (a nevím, proč se mi tam ještě mihotá Veselí n.Moravou, ale tím si nejsem jistý). Proto je tak jednoduché si to nesplést. Expresy jezdí sedm minut po každé sudé hodině. Pokud bys s tím jel do Prahy wils.n., neuděláš špatně, ale pro větší pohodlí doporučuji rychlíky, které jezdí každou sudou hodinu v celou (ze stanice Vsetín a Veselí n.Moravou). Jezdí většinou prázdné (kromě Matalíku (6-00), jenž se naplní ve stanici Česká Třebová). Toť vše, byl to zkrátka expres.

...A já chci poznat něco nového!!!


Heh, proto jsme chtěli do McDonaldu, že? (neboj, já byl také pro McDonalds)
« Poslední změna: Srpen 19, 2008, 12:30:47 dopoledne od Jelen »