Autor Téma: Memorial Lydie Ebby Hellberg (Narozena: ? Úmrtí: 18.06.2017)  (Přečteno 4254 krát)

Offline Sebastian Clarke

 • Příspěvků: 26
 • Always
Memorial Lydie Ebby Hellberg (Narozena: ? Úmrtí: 18.06.2017)
« kdy: Červen 18, 2017, 05:52:46 odpoledne »
Vážení hráči, vážený realizační týme, drahé děti, které býváte často odstrkované,
je mi ctí, povznést poslední slova, jež hodlám věnovat památce slečny Wellberg a jeho představiteli, který měl dost trpělivosti se vším, co se zde dělo a nakonec povolil a dopadlo to tak, jak to dopadlo.

Jako kariéra každého z nás, začala i kariéra Lydie v děravém kotli, kde se radovala a krmila se, když zvětšila zášť nějakého prváka, snad i druháka, či chudáka. Později, v Bradavicích se seznámila se sympatickým hošíkem, kterého obskakovala nejedna dívka či chlapec. Možná, že i jedna nejmenovaná profesorka, která jej miluje dodnes. Vzniklo zde přátelství a spojení plné nenávisti, vzteku, slimáků, blokací, hádek, návštěv lokací, kradení korunek či meruněk. Jsem vděčný, že se na scéně projektu Života v Bradavicích ukázal někdo tak velmi inteligentní, znalý pravidel RP, říkajíc si svůj názor zcela upřímně a vyřčování rektících vět, které se do historie tohoto projektu budou psát ještě dlouho. Již jednou jsem psal, co bych si přál na projektu změnit, co by si přáli jiní hráči aby se změnilo. Nezměnilo se nic a už ani nezmění. Tento memorial je však věnován jako památka, nikoliv připomínání stálých chyb. První ročník byl pro mne, jako pro představitele Sebastiana velmi zábavný, tedy, po boku představitele Lucase a Lydie. I bez pomoci Realizačního týmu jsme se dokázali bavit, ovšem pomoci realizačního týmu jsme se nevyhnuli a ať jsme šli kam jsme šli, pořád nás pronásledoval nějaký obraz, který i v případě potřeby sám přilevitoval aby nám vynadal.

Pro všechny ostatní tato ztráta znamená i konec Bradavického Orákula, které nebylo vydáno již dva měsíce, ovšem sepsáno bylo. Chyba tedy byla na jiné straně. Všichni milovníci máte nyní prostor, pohodlně vyjádřit upřímnou soustrast mě, jako blízkému kamarádovi Lydie, jejíž ztráta mne zasáhla natolik, že snad brzy vypiji ředidlo. Je mi líto, že to skončilo zrovna takto.
Přikládám citaci z oficiálního vyjádření hráče Lydušky.


O této informaci bude obeznámena i spisovatelka Harryho Pottera J.K. Rowlingová.
Děkuji ti za vše, Lydie i hráči Lydie.

EDIT: Pozměněno.
EDIT: Pozměněno vol.2
« Poslední změna: Červen 18, 2017, 07:34:21 odpoledne od Sebastian Clarke »
C

Offline Trixi

 • Externista - Stavitele
 • *
 • Příspěvků: 1771
Re:Memorial Lydie Ebby Hellberg (Narozena: ? Úmrtí: 18.06.2017)
« Odpověď #1 kdy: Červen 18, 2017, 06:40:38 odpoledne »
Jelikož slečna Hellberg nemá svoje úmrtí na hradě předem domluvené s týmem má smůlu.  Pokud chce umřít, může si umřít o prázdninách. Navíc dokud ten, kdo hraje za postavu něco takového neoznámí sám, nebere se to v potaz.

Offline Sebastian Clarke

 • Příspěvků: 26
 • Always
Re:Memorial Lydie Ebby Hellberg (Narozena: ? Úmrtí: 18.06.2017)
« Odpověď #2 kdy: Červen 18, 2017, 06:45:11 odpoledne »

Ahoj.
Citace náleží hráči Lydie.EDIT By Theo: Příspěvky nad sebou necitujeme :)

Každopádně citace nestačí... dají se přepsat
« Poslední změna: Červen 18, 2017, 06:52:18 odpoledne od Theodhor Thorinson »
C

Offline Sebastian Clarke

 • Příspěvků: 26
 • Always
Re:Memorial Lydie Ebby Hellberg (Narozena: ? Úmrtí: 18.06.2017)
« Odpověď #3 kdy: Červen 25, 2017, 09:16:56 odpoledne »
Vážení hráči, vážený realizační týme, drahé děti, které býváte často odstrkované,
je mi ctí, povznést poslední slova, jež hodlám věnovat památce drahého a krásného Sebastiana a jeho představiteli, který měl dost trpělivosti se vším, co se zde dělo a nakonec povolil a dopadlo to tak, jak to dopadlo.

Jako kariéra každého z nás, začala i kariéra Seba v děravém kotli, kde se radoval a krmil se, když vykouzlil úsměv nějakého prváka, snad i druháka, či chudáka. Později, v Bradavicích se seznámil se sympatickou dívčinou, kterou obskakoval nejeden chlapec či dívka. Vzniklo zde přátelství a spojení plné nenávisti, vzteku, slimáků, blokací, hádek, návštěv lokací, kradení korunek či meruněk. Jsem vděčný, že se na scéně projektu Života v Bradavicích ukázal někdo tak velmi inteligentní, znalý pravidel RP, říkajíc si svůj názor zcela upřímně a vyřčování rektících vět, které se do historie tohoto projektu budou psát ještě dlouho. Již jednou jsem psal, co bych si přál na projektu změnit, co by si přáli jiní hráči aby se změnilo. Nezměnilo se nic a už ani nezmění. Tento memorial je však věnován jako památka, nikoliv připomínání stálých chyb. První ročník byl pro mne, jako pro představitele Sebastiana velmi zábavný, tedy, po boku představitele Lucase a Lydie. I bez pomoci Realizačního týmu jsme se dokázali bavit, ovšem pomoci realizačního týmu jsme se nevyhnuli a ať jsme šli kam jsme šli, pořád nás pronásledoval nějaký obraz, který i v případě potřeby sám přilevitoval aby nám vynadal.

Pro všechny ostatní tato ztráta znamená i konec kterékoliv zábavy a definitivní začátek zániku projektu. Děkuji tímto každému, kdo jakkoliv se Sebíkem hrál a oznamuji že se uvidíme jen tehdy, pokud Trixi nebude koordinátorka a vedení projektu se obmění od základu. Tobě Trixi neděkuji za nic, respektive děkuji že jsi kazila a kazíš všem hry. Už si přiznej, že jsi špatná, v některých chvílích mi tě bylo i líto.
Chci také napsat, že mě tenhle BAN nesmírně potěšil a moc za něj děkuji, sám bych to totiž asi neukončil. Upřímně necejtím sevření žaludku a nějakej stres, možná i lehký brek jako u Maxíka... upřímně necejtím totálně nic, jen štěstí, radost a volnost. :D
O této informaci bude obeznámena i spisovatelka Harryho Pottera J.K. Rowlingová.
Děkuji si za vše a přeji všem pokud možno krásný zbytek prožití konce projektu Života v Bradavicích.

Přikládám několik foteček a momentků.

Thea, popřípadě Trixi, či další RTčka bude zcela určitě zajímat, nač zrovna tahle fotka. Dovolte mi tedy, zbytku slušného týmu a hráči, abych věc uvedl na světlo skutečnosti. Inu, jednou v létě začal tábor, kam jelo pár z nás. Seb tam s Lyduš a Lucem provedli pár nepříjemností. RTčka se teda rozhodla Seba poslat zpět do Londýna, jenže, vlak měl jet až další den. Takže poslali 11 LETÉHO kluka, SAMOTNÉHO, BEZ LÍSTKU, random vlakem. Zatleskal bych tímto těm, které to napadlo, ale bolej mě ruce z tréninku. Jinak Seb odjel Rp někdy kolem půlnoci, kdy ho vedoucí tábora značně propleskala, což by se real asi řešilo odnětím svobody na určito..


Nikdy nebylo mým cílem či úmyslem někoho pomlouvat, ale jedno teda rozhodně udělám. Upřímně sem napíšu svůj názor na další fotku. Tak si vemte, že vám zastánkyně hráčů, která by měla bejt na vaší straně a mít cit pro nějaký to HP kouzlo, se radši zastává kondomů, vložek a žehliček, než aby prohlásila že je to přeci jen kouzelnickej svět. Tímto zde píši že větou na obrázku EMILY totálně zničila moto projektu Života v Bradavicích a jakoukoliv jeho kouzelnickou jiskru.
&

Dále dodám několik krátkých věcí.
Za A)
Pokud už teda RTČKA šmírují hráče v hidu, posmívají se jim a pomlouvají na disscordu, mohli by vyhovět jejim požadavkům o otevření dveří když píšou 4 remoty, dveře real už 40x otevřou a ne je zabíjet. Každopádně upřímně, dneska jsem tu hru chtěl zakončit epicky a opravdu Seba chtěl zabít.

Za B)
Vyzpovídal jsem nespočet hráčů, nebudu zde nikoho jmenovat, každopádně už každýho DOST štveš, ale ještě NIKDO ti to nedokázal chrstnout do tváře, proto to chrstám já. KAŽDÝ, opakuji KAŽDÝ hráč proti tobě něco měl a já s nimi souhlasím. Myslíš si jak dobře projekt vedeš, že děláš maximum, ale neděláš vůbec NIC. Děkuji...

Za C)
Něco málo k PT a hodinám. Už asi pět profů mi psalo, jak když chtěj udělat zábavnou hodinu, popřípadě akci, Koordinátorka to za každou cenu zamítne. DOVOLUJI SI SOUHLASIT! Mě Trixi napsala, když jsem jí žádal o pomoc abych neotravoval, že má práci. Pokud tohle hodláš dělat dál, tak to je mi tě docela dost líto.

Nashledanou v dobrém.
C

Offline Sebastian Clarke

 • Příspěvků: 26
 • Always
Re:Memorial Lydie Ebby Hellberg (Narozena: ? Úmrtí: 18.06.2017)
« Odpověď #4 kdy: Červen 25, 2017, 11:10:31 odpoledne »
Ještě si to tu odemknu a připíši Realizačnímu týmu a veřejně k viděním již vidícím a probuzeným hráčům doplňující závěr.

Citace
Sebastian Clarke - Vyřazen za špatnou RP hru, opakovanou hru nepřiměřenou věku, nevhodné chování na interních/veřejných kanálech hry, prozrazovaní identity hráčských postav a postav členů týmu, hraní nedovolených událostí. + Na základě toho mu byly zakázány registrace na dva herní roky.

VYŘAZEN ZA ŠPATNOU RP HRU: Ano, zde s Realizačním týmem skutečně souhlasím v tom, že ta hra nebyla, ba se dokonce ani nedala odehrát RP, takže tolik asi k tomu.

OPAKOVANOU HRU NEPŘIMĚŘENOU VĚKU: Opravdu? Opravdu tu teď chcete kopírovat vaše vyjádření k Maxovo vyloučení a házet tuhle špínu i na Seba? Promiňte, ale že vám není trošku hanba. Krom toho že jsem z pozice hráče dost často hru Trollil se Seb choval naprosto úměrně svému věku, tudíž tento argument plně prohlašuji za sebe jako zcela nepravdivý, neplatný a neodsouhlasený celým týmem, tudíž bych byl rád, kdyby s ním tak bylo i nakládáno. Dále bych apeloval na tým aby vše Trixi neodkýval a řešil cokoliv čistě SÁM ZA SEBE...

NEVHODNÉ CHOVÁNÍ NA INTERNÍCH / VEŘEJNÝCH KANÁLECH HRY: Interní a veřejné kanály hry nepovažuji jako dostatečný argument k udělení Banu, popřípadě dalších zákazů. Jde o čistě doplňující součást hry, která však se samotným herním děním nemá cokoliv společného, pokud tedy nejste člen Realizačního týmu, což já SKUTEČNĚ NEJSEM.

PROZRAZOVÁNÍ IDENTITY HRÁČSKÝCH POSTAV ČLENŮ TÝMU: Pokud jsem něco naznačoval, asi jste si to jen špatně vyložili a beru to opět jako ničím nepodložený argument, který v případě nepodloženosti pádných argumentů nemůže být brán v potaz. Je to zcela tendenční argument, tudíž opět neplatný. Opět tu ze mě děláte toho největšího výtržníka a NonRPistu pod sluncem, ale zaměřit se na svůj pravopis a hihi v hidu, to už asi ne. A že nejsem sám komu se takhle haháte. Škoda že to hráči nevidí, být u vás v týmu, tak to okamžitě napráskám, jelikož mi tohle chování vůči hráčům nepřijde teda ale vůbec fér.

HRANÍ NEDOVOLENÝCH UDÁLOSTÍ: To, že řeknu, že Lydie asi umřela, neznamená že to hraji. Prosím, příště trošku víc naslouchejte hráčům a vnímejte je. To jak se dneska Seb zabil je prostě váš záměr a stejně tak můj záměr.. nač ze sebe teda dělat šašky, Trixi? Tohle ani tak neberu od Thea, protože sis to plácla sama, a každej ti to radši odkejve aby nebylo zle.

Co se týče registraček, tak zde OFICIÁLNĚ A ROZHODNUTĚ PROHLAŠUJI, ŽE JSEM NIKDY NA JINÝCH PROJEKTECH Z POZICE PT A VÝŠE NEBYL POTRESTÁN, JEN NA ŽVB 3x a to za hráče.
Proto, až se změní vedení, možná to zkusím v týmu, ale bude - li tam Trixi, tak i když bych neměl slovo, nenechal bych vás kejvat a trápit se jen kvůli tomu, že si to nějaká Trixi řekla a tečka, vy prostě poslouchejte, vy to takhle uděláte, protože já jsem ten Boss... no, nope.

Jinak kdyby mi tohle neposlalo asi 5 lidí, už sem nepáchnu, ale takhle mám nutkání to zas okomentovat.

Až vám začne odcházet víc lidí, tak se tomu divit nebudu. Naopak, dost chválím že takto uctí památku konce hry a čestně odejdou.
Zároveň děkuji za masivní podporu všem, kteří mi napsali.
« Poslední změna: Červen 25, 2017, 11:13:11 odpoledne od Sebastian Clarke »
C

Offline Lydia Hellberg

 • Příspěvků: 89
 • Sač e bédééz
Re:Memorial Lydie Ebby Hellberg (Narozena: ? Úmrtí: 18.06.2017)
« Odpověď #5 kdy: Červen 26, 2017, 07:03:21 odpoledne »
K nějakému usmrcení nebohé slečny Hell pár slov ode mě.

Postavu jsem jedné noci smazal a nic neřešil. Na FB pro fanoušky zveřejnil fiktivní parte. Každému snad došlo, že Lydia Hellberg opravdu nezemřela 18. června v roce 2017, byť jí přeji dlouhý život v alternativní realitě. Co se s ní stalo, netuším. Již neexistuje.

Co je zde od Sebíka, není mou prací, jak si někdo stále myslí, že ve všem musíme nutně jet spolu. Pravdou je, že v poslední době jsme si ať už skrze právě ŽvB či jiné věci dost ostře vyměňovali názory a padlo několik blokací či změn lokací, jak uvedl. Holt mi např. nespoilerujte seriály a hry, které aktuálně sleduji či hraji. Není vše růžové, jak vypadá. V mnoha věcech s ním také nesouhlasím, někdy i s jeho hrou a on o tom moc dobře ví, stejně jako jsem to psal i ostatním, když na něj měli kecy. Leč umíme si věci vyříkat, i když nahlédnout do našich konverzací, někdo by na to neměl žaludek a vzal si první prášek z deseti.

Theovi jsem věci, co se tohoto týče, vyjasnil. Nicméně mám potřebu se alespoň já vyjádřit k tomuto tématu a ocenit zde nechvalně proslulého pana ClarkeUUU, jelikož si u lidí velmi cením upřímnosti, ať je jakákoliv. Což je bohužel jediný člověk zde. Za sebe jsem každému řekl, že se tu hádat nehodlám a jen případně vyjádřím souhlas a podporu názorům, se kterými budu souhlasit (ať už s hráči či s RT), jelikož nějakých hádek s lidmi jsem tu měl kdysi dost a dle mého názoru a průzkumu zde není kolektiv, se kterým by se dalo bavit narovinu. Teda na komunikačních kanálech ano, ale k tomu se jistě dostaneme. Ano, má upřímnost již brzy v dalších řádcích.

Pravdou je, že jsem si chtěl podat přihlášku do RT někdy po letních prázdninách s tím, že jsem se zde v poslední době bavil s lidmi z týmu v pohodě a neměl jsem s nimi problém. Jestli oni se mnou nevím, páč mi nic nebylo sděleno. To vlastně nikomu. Když se dotyční ptali, proč je do týmu nevzali, dostali odpovědi vcelku zkreslené, případně na otázku zda je s nimi nějaký problém ve hře, hlášku „Každý má své vlastní svědomí“ – to je kvalitní vysvětlení. Nicméně s kým jsem měl možnost, s tím jsem si něco vyříkal, vyjasnil a z mé strany nebyla zášť. Leč z doslechu narovinu říkám, že ta touha za dva měsíce to zkusit za profesora a dělat pro hráče výuku zábavnou, což umím z dřívějška, mě přešla a v případě mého přijetí bych bohužel či bohudík letěl ještě tentýž den, jelikož diktaturu neuznávám a při náhledu na nějaké nemilé interní sekcičky i herní věcičky, bych se ozval zřejmě jako jediný, následně dostal tvrdé kázání mlčeti a kývati hlavičkou a byl posazen na večerní vlak, který jede až zejtra, ale dnes. Bez lístku.

Tímto rovnou uvedu, že mě osobně hraní Lydie Hellberg bavilo (po RP stránce, herně později vůbec) zatím nejvíce ze všech mých hraných postav, včetně psaní deníku, u kterého opět půlka lidí brečela a brala si věci osobně. Vskutku příjemné pohlazení na duši a vcelku nervy pro mě i Julču v reálu pak byly reakce psychicky nevyspělých jedinců na náš kontroverzní ojedinělý deník a hraní záporných postav. Při případném upřímném napsání dotyčnému a řešení konfliktu zas drb, že na někoho útočíme či se hádáme. Další pak směšná slova lidí, že nám jde o pozornost např. s Bradavickým orákulem, nějaká žárlivost na vytvořená videa atd. Well nope, chtěli jsme hru pouze oživit a nějak udělat zábavnou jak herně, tak mimo herně. Našli jsme si formu psaní, jelikož rádi píšeme. Pravdou je, že časopis se mnoha lidem líbil a nasmáli se u něj. Opět dle mého průzkumu většinou těm, kteří nejsou zaujatí a berou věci s nadhledem. Leč moji drahou Ruvika to přestalo bavit dávno přede mnou a postupem času i mě.

Lydia byla má první postava, ve které jsem neprojevoval žádné své reálné vlastnosti, jak to u většiny bývá, že se s ní ztotožňují a pak řeší různé hejty na postavu = sebe. Případně si něco kompenzují z reálu či nahrazují ve hře.

První průser však byl, když si šla vrchní koordinátorka Trixi stěžovat za svoji hráčskou postavu studentky Zmijozelu ke své kolejní ředitelce, kvůli naší prvotřídní Vánoční stavbě ze sněhu, jež byla utvořena kouzlem právě z toho umělého na naší koleji (vyčarovaný sníh z umělého, ale údajně byl pravý a způsobil vyhasnutí krbu). Vážně zajímavé, že se to jiným spolužákům líbilo a nebylo to stavěno za účelem prasení, nýbrž zabití nudy a pro nás nějakou tou porcí večerní zábavy a originality.

Zde již začne má schopnost vyjádřit se na plnou hubu a zmíním, že pan Velt, který v Orákulu nedostal přidáno, byl potrestán za to, že si za svého profesora Bastiana řešil také něco i právě se svým studentem Veltem (tuším tehdy něco ohledně Rottera) – čili se jedná o totéž. Zřejmě od koordinátorky, když se jí něco nelíbí, je však tohle v pořádku a jde si sama sobě žalovat. Lul.

Další a zřejmě hlavní věcí, která odstartovala mou nechuť psát deník a hrát tu hru aktivně, jako v prváku, byla snad nejhorší akce ze všech, co jsem zde zažil a to Mudlovský tábor složen z RT / PT studentských postav hrajících mezi sebou a tří studentíků Lucase, Seba a Lydie, který byl odehrán nonRP v mnoha věcech, že nás to velmi rychle přestalo bavit. Holt hošánek je hošánek a jeho představitel má u mě největší uznání spolu s Molly, protože touhle hláškou to pohřbil a rozsekal zároveň. Dle různých reakcí bylo jednoduše poznat, že pár jedinců psychicky neuneslo situace, řešili je v afektu a absolutně mimo Role Play. Původně jsme zhruba ve čtyřech či pěti lidech sepisovali stížnost spolu se screeny, kterou předložíme zastáncům hráčům. Jenže co chcete předložit někomu, kdo tvrdí, že ŽvB není čistě o HP, byť stránky a minulost projektu hovoří něco jiné a tomu druhému zastánci, který donáší vrchní koordinátorce a práská. Ryzí charakter. Nemluvě o tom, že zastánce je profesor a hráči o tom nemají ani páru. Vlastně mají. V tom je ten háček a další věc, co spoustu lidí štve / štvala.

To, že nám v poslední době pokaždé skočil obraz do akce, kterou jsme chtěli udělat či si hru chtěli zpříjemnit a což jsem psal i Theovi, když se mě posledně vyptával, je další záležitost, jak si zkazit chuť hrát. Takhle vám zbyde vážně jen chatovat či šprýmovat, protože si nemůžete nic odehrát, neboť jedna jim všem káže, do obrazu se háže. Proč? Jednoduše proto, že když jsem se někoho na různé takové nejasnosti či blbosti ptal, bylo mi odpovězeno, že dotyčný člen týmu o tom vůbec neví či jen o tom „slyšel“, ale nemá další informace. Máte v tom pořádek. To oceňuji.

Další super záležitost byla s výpomocí slečny Leadenrose, která mi ochotně zareagovala na cink cink a pomohla krásně RP vyřešit problém s jednou nemilou záležitostí mé postavy, kdy jí brk bouchnul před ksichtem a ona byla celá bílá. Slečna LaMalet bohužel z reálných důvodů nemohla, u čehož mám samozřejmě pochopení. Avšak nechápu, když dojdu na kolej a někdo (  za zlatého bludišťáka hádanka kdo) barvu kůže změní zpět na bílou, barva však zůstala rusá. Bez jakékoliv informace oč se jedná – zda jsem součástí nějakého spiknutí, akce, třeba jen jakákoliv informace jak to hrát či být s tím obeznámen. Při dotazu na Skype, zda si ze mě určitá paní dělá srandu či mě jen chce naštvat, byla barva kůže mé postavě kupodivu zase navrácena, leč na jiný odstín, než původní bledý od slečny Leandenrose a který má postava měla při založení. Pak jsem si připadal blbě dotazovat se některých lidí, zda mohu dostat původní sinalou. Dosud jsem nepochopil pointu tohoto dne a zmatku, který v zákulisí zřejmě vznikl. Zmijozelskou figurínu zde radši zmiňovat nebudu. To je další joke.

I tohle je důvod, proč se do těch sporů letos nemíchám, protože kdybych si povolil uzdu jako dnes poprvé při této práci o součtu cca 1900 slov, naštvu tu i lidi s kterými se jinak bavím, a polovině ŽvB způsobím panický záchvat, případně těžké deprese.

Kdyby se mi chtělo a pro ten velkolepý WUT výraz ostatních, bych to až s epickou radostí hecnul, týden v kuse projedu veškeré konverzace s lidmi z ŽvB a udělám z toho vážně prvotřídní dechberoucí kompilaci všech lidiček, kteří vzájemně na něco ohledně hry či členů RT dost ostře nadávají, kritizují (bohužel bokem na Skype, FB, Discordu), ze které by se pár lidem zvedl žaludek a možná chytli infarkt leč nemám zájem nikomu ubližovat, protože po zveřejnění by půlka týmu vyletěla a ¾ hráčů dostalo perma ban, tudíž by tu zůstaly vážně jen ty osůbky, co úspěšně lezou do zadnice, vše odkývají a hrají si pro sebe v koutku.

Něco na tom bude, že samotní členové RT říkají, že si tam úzký okruh hraje pouze pro sebe za své studenty. To vidíme i my hráči, kteří známe jména jejich postav, že. A to nikdo ani nemusí veřejně šířit. Leč udělat akci je údajně problém, protože tým to nebaví a vše zakazuje či zamítne. Raději logne studenta. V tom případě by měl zřejmě odstoupit a dát šanci těm, se kterými si píšu či potkávám reálně na srazech a mají skvělé nápady a nejsou tolik zaujatí. I když i k vám, co sice něco navrhujete, ale zároveň jen brečíte, mlčíte a ani podporu když souhlasíte, nevyjádříte, se dostanu.

Mimochodem k těm studentským postavám členů týmu není nic složitého k zjištění. Jeden neumí pravopis, druhý používá určitá slova za herní i učitelskou postavu, třetí stejné barvy emotů či písma, čtvrtý si po přijetí začne držet odstup od hráčů, bavit se s kamarády jinak apod. (zřejmě tu jen tak ze srandy nekoluje ta hláška, že po vstupu do RT je osobě vymyt mozek), pátý si z postav dělá modelky a chová se podobně či totožně. Tudíž netřeba to tak hrotit, spíše se naučit hrát opravdu ten Role Play a nevyjadřovat se za postavy tak, jak se vyjadřujete na komunikačních kanálech. Tolik k RP. Úvodní hodina u mě zdarma.

Tímto příspěvkem nakonec zdravím všechny ty lidičky, se kterými si píšu, volám, diskutujeme o reálu či hře ať už ŽvB nebo o tom novém projektu, který zde nechci propagovat a zároveň tleskám naprosto všem ubrečeným hráčům i členům RT, kteří ať už mně či Sebovi psali a na rameni plakali, jak je hra těžce nebaví, je nudná, hodiny jsou nezáživné, o ničem, ve hře není, co dělat, RT to přehání, prasí, blablabla, *** ***, nadávají na některé hráče či své kolegy z týmu a když zde třeba Seb napíše nějaký hromadný názor, se kterým souhlasí i ostatní, každý mu jen na Skype / Discordu / FB píše dobrá práce, jsi hrdina!, lépe bych to nenapsala!, pravda, mazec a další vážně roztomilé gratulace, které jsou absolutně k ničemu krom ukojení ega.

Upřímně by se měl zamyslet zejména Realizační tým, který neustále bokem fňuká na vedení či zamítání věcí, případně na věci co se tam dějí, některé kolegy a poslušně někomu vše odkývá jak loutka. To musí být řádné nervíčky každý den, viďte? Zřejmě to za to stojí. Ta funkce [hide a posmívání se hráčům (včetně těch mladších neznalých) za to určitě stojí. Asi bych měl mít pochopení k těm uplakaným lidem, co se tam bojí vyjádřit, ale upřímně je to k smíchu, co se děje a o čem třeba někdo neví.

Všem těmto uplakánkům taktéž smekám klobouček a již se jen pousmívám a kroutím hlavou zejména nad těmi členy RT, které situace dosti štve, a jen nečinně přihlížejí a bokem komentují co je tam za bordel, o hráčích nemluvě. Viva la skype, discord, fb. Tam to každému jede.

Čau čau.