Život v Bradavicích

Hráči - Provoz => Betaprovoz => Téma založeno: Theodhor Thorinson Listopad 27, 2016, 09:39:32 odpoledne

Název: Informace z RT
Přispěvatel: Theodhor Thorinson Listopad 27, 2016, 09:39:32 odpoledne
Vážení hráči,
jistě jste si všimli, že letošní rok je problém dohledat se některých profesorů a také neprobíhá spousta hodin bez oznamu i bez náhrady (včetně mých). K tomu všemu jste nešťastně zůstali bez jakékoli informace o tom, co se děje, a tak si můžete připadat, že na vás kašlem. Ovšem není tomu tak. Problém vznikl díky nedostatku času členů týmu a sníženou komunikaci mezi námi. Tento problém řešíme už chvíli a během toho řešení se opomnělo vás informovat, za což se jménem týmu omlouvám. Bohužel se obávám, že v tomto herním školním roce se zlepšení aktuální situace nedočkáte. V příštím herním školním roce už by mělo vše fungovat jak má, tedy se z učení vyvlíknete už jen dobrovolným ulíváním :P.
Děkuji za pochopení a že jste nadále s námi.
Název: Re:Informace z RT
Přispěvatel: Hazel Wright Listopad 27, 2016, 10:37:36 odpoledne
Děkujeme za informaci. Ačkoliv do hry nechodím, odpadnou tím pádem i zkoušky? :D Když není žádná látka k naučení? Bylo by to fajn, vzhledem k tomu mému (ne)času na hru..  ::)
Název: Re:Informace z RT
Přispěvatel: Daisy Cambell Listopad 27, 2016, 10:53:49 odpoledne
Mohly by odpadnout i OVCE:x

Ano,  myslim xD
Název: Re:Informace z RT
Přispěvatel: Hazel Wright Listopad 27, 2016, 11:00:34 odpoledne
Myslíš OVCE ? :D .. ačkoliv ani nám po ještěrkách NKÚ neodpadlo, tak se snaž! :D
Název: Re:Informace z RT
Přispěvatel: Gordon Alert Listopad 28, 2016, 12:21:02 dopoledne
Skúšky prebehnú v normálnej réžii, rovnako ako skúšky NKÚ a OVCE. V prípade, že by ste nemali učebnú látku, tak urgujte niektorého profesora v hre, nejakým spôsobom to už doriešime.
Název: Re:Informace z RT
Přispěvatel: Theodhor Thorinson Prosinec 09, 2016, 10:21:17 odpoledne
Vážení hráči,
někteří z vás již měli tu možnost navštívit Kotel a tak si všimnout drobných kosmetických uprav xD. Tímto bych Vás rád upozornil, že tyto úpravy neproběhli RP. Jinými slovy vaše postavy nevidí žádnou změnu, hrajte tedy prosím podle toho. Děkuji za pochopení :)

PS: Bude potřeba si změnit přemisťovací body. Než tak učiníte odcestujte tam raději krbem.
Název: Re:Informace z RT
Přispěvatel: Bc. Vodacek je osel Leden 02, 2017, 08:46:45 odpoledne
Prožíváme právě problémy s DNS záznamy. Proto se některým z vás nejde připojit do hry, případně ani na forum. Na odstranění problému pracujeme, případně bude zítra připraveno náhradní řešení tak, aby nebyl chod hry dále omezen. Za vzniklé problémy se velmi omlouváme a děkujeme za pochopení.
Název: Re:Informace z RT
Přispěvatel: Bc. Vodacek je osel Leden 08, 2017, 05:36:06 odpoledne
Nově se po použití příkazu [ja ukazuje, že je vaše postava rozcuchána.
Název: Re:Informace z RT
Přispěvatel: Bc. Vodacek je osel Prosinec 31, 2021, 11:21:09 dopoledne
Vážení Hráči. Po více jak patnácti letech jsme museli změnit hosting herního fora. To je nyní spuštěno a mělo by být plně funkční na stejné adrese jako doposud. Prosíme vás tedy o spolupráci s nahlášením případných chyb a nefunčních věcí. Hlašte je prosím na obvyklých kanálech. Děkujeme!
Název: Re:Informace z RT
Přispěvatel: Nancy Orwell Prosinec 31, 2021, 05:39:10 odpoledne
Milí hráči,

čas od času se stane, že ŽvB Discord, nebo dokonce i hru samotnou, využijí různé existence k tomu, aby naše hráče přes Discord obtěžovali, dávali jim neslušné návrhy, spamovali je nebo se je snažili různě podvést. Když vás někdo z ŽvB discord serveru (ať už je to náhodný obejda nebo hráč) nevhodně osloví, chceme vás poprosit, abyste se obrátili na kteréhokoliv člena RT nebo PT, kterému věříte. Tým k takovým věcem přistupuje diskrétně a s nejvyšší vážností. Obtěžující jednání netolerujeme a s podobnými lidmi se v případě nahlášení rychle rozloučíme.