Autor Téma: Zastánce Hráčů-Informace a povinnosti  (Přečteno 4849 krát)

Offline Bc. Vodacek je osel

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 8499
  • Na prstech obou rukou lze napočítat až do 1024!
Zastánce Hráčů-Informace a povinnosti
« kdy: Září 07, 2012, 08:32:54 odpoledne »
Informace
-Funkce volená hráči na půl roku (zatím). Zastánce si ze svého středu volí hráči.
-Realizační ani podpůrný tým do volby nebudou zasahovat.
-Kandidovat může kdokoli, kdo je hráčem žvb (Je na voličích, aby zvážili zda kandidát je k této funkci způsobilý a zda-li má čas aby jí mohl zodpovědně vykonávat.).
-Předem je potřeba, aby kandidovala dvojice lidí - zastánce a jeho zástupce.
-Kandidáti mají čtrnáct dní na to aby se zaregistrovali, představili hráčům, případně propagovali svůj plán v této funkci (Zastánce má moc k tomu, aby zčásti ovlivnil směřování vývoje žvb. Realizační tým bude respektovat mandát, který zastánce obdrží od hráčů.).

Povinnosti zastánce hráčů
-Zastánce má za úkol naslouchat hráčům a vyhledávat jejich největší problémy, které následně předloží k bezprostřednímu řešení realizačním týmem.
-Určitou politikou v této funkci tedy je, že zastánce sám vybírá problémy, které poskytne dále k řešení.
-Povinností zastánce je dále navštívit každé dva týdny v sobotu ve 20:00 poradu projektu (případně poslat zástupce, případně se omluvit). Na poradě pak zastánce přednese aktuální podněty hráčů o nichž má realizační tým následně povinnost jednat (=buď přijmout řešení nevhodné situace, nebo podniknout kroky vedoucí k řešení nevhodné situace, nebo objasnit proč nelze danou situaci řešit.).

Veškeré dotazy, připomínky a nejasnosti směřujte pod tento příspěvek, případně na Icq koordinátora 266196895 nebo na 636095429, popřípadě na jiných komunikačních kanálech
luf