Poslední příspěvky

Stran: 1 ... 8 9 [10]
91
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Velt Clifford kdy Leden 19, 2023, 09:37:14 odpoledne »
Narozeninové updaty mi úplně nevycházejí, takže fotka po šesti herních letech. Z Veltoslava (profesora Clifforda, chcete-li) už se pomalu stává součást bradavického archivu. Pokusím se to nezapomenout aktualizovat.

92
Herní události / Re:Ollivander na hrade
« Poslední příspěvek od Charlie kdy Leden 18, 2023, 09:30:33 odpoledne »
Pan Ollivander tento rok navštíví hrad v pondělí 23.1. okolo oběda. Pokud nemáte hůlku a nevyhovuje vám termín návštěvy, napište mi na fóru nebo na discordu.
93
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Aaron Silver kdy Leden 18, 2023, 03:37:44 odpoledne »
Na začátek moc děkuju jak novým, tak starším jezevečkům za krásné přivítání a super noc na koleji. Jinak mimochodem moc díky za tak krásnou noru!

Díky všem co se podíleli na prohlídce hradu!

Hlavně Mirai, že mi ukázala, kde najdu horkou čokoládu!

Nějaké fotky k tomu:


94
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Natalie House kdy Leden 16, 2023, 11:58:12 odpoledne »
Tak myslím, že je pravý čas. (sice trošku pozadu, ale nevadí)


Chtěla bych zpětně poděkovat...

Hlavně nejvíc ze všech Elizabeth Stranger. Neuvěřitelně moc si tě vážím, ikdyž vím, že né vždy to dávám správně najevo. Seš můj největší a nejlepší parťák. Za nic bych tě nevyměnila! Tolik srandy co jsme zažily, ať už ve hře nebo mimo hru. Zachvíli to jsou krásné tři roky co spolu hrajeme tuhle zběsilou hru a je to mega! (registrace: 14. 4. 2020. Ano našla jsem si to!) Ať už byly naše začátky u procházení Londýna a několika hodinové hledání kotle, přes první utrácení peněz na příčné, první příjezd do hradu, lodičky (kde jsem málem skončila ve vodě), rozdělení do kolejí, první hodiny, veřejně nedobrovolnou povinnou brigádu (abychom měli na činidla.. někdo moc utrácel, že), první kouzlo, první tajnou chodbu, atd.. (včetně prvního výletu!.. kotník done) Bylo toho nespočet a já moc věřím, že i nyní pod novými postavami, novými příběhy skončíme minimálně polovinu času co jsme strávily na hradě.

Tak dále bych moc chtěla poděkovat Pheobe Grey (LeRoux). Pro mě budeš vždycky Grey, ať se děje cokoliv dračice! My si toho spolu taktéž užili podle mého názoru spoustu. Ať už hodiny, kdy jsem tě nenechala spát a rozjížděli jsme filozofické momentky, zábavu na koleji atd... Děkuju, že si ukázala Nat svět z mnoha úhlů pohledu. Vím, že si to se mnou neměla vždy lehké. (tak jako asi snad každý) Avšak i tak si tě neskutečně vážím, že si to všechno vydržela a dokonce víc než částečně změnila život Nat.

Taktéž musím poděkovat (sice hodně zpětně, ale nevadí, kdo ví možná si to přečte) Yvonne Deskossyreff (jak jsem ti říkala já Deskořice!). Ty si byla člověk co mě i Eliz mega pomohl do začátku hry. Jak nastavením, tak zasazením do hry a celkově i později tím jaký si měla na mojí postavu vliv. Nerada píšu v minulém čase, ale vím, že už se do hry nevrátíš, proto ti chci moc poděkovat. Ať už za ukázku různých chodeb, pomoc při kouzel, několika hodinové pokecy. Atd... Bylo to sice poměrně krátké, ale tak moc obsáhlé. (Až mi teď u toho jak to píšu ukápla slzička.) Byla si můj první vzor jak hrát RP a taky nejlepší, ať si každý říká co chce. Skoro vykopávání dveří v kotli, ochutnávky co jsem ti dávala jídla, které jsem vařila, atd.... Prostě BEST.

Ještě než půjdu dál.. Prostě musím Ember Guard! Jak sis mě mohla dovolit opustit spolubydlící? Ne. Dělám si srandu. Chápu to né každý máme čas. I tak moc díky za pomoc se vším a hlavně za pomoc při úklidu pokoje. To byl teror všechno najít a uklidit. Ještě, že nám někdy přišla na pomoc i Elen. A taky děkuju za společné běhání! Byla to bžunda.

No na řadě jsou nyní všichni lvíčatka, lvíčata a lvi. Byly jste mojí herní rodinou více než 2 roky reálného času. Za mě jsme byly minimálně nejlepší kolej co se týče party! Jako Isaac, který to tam rozjížděl. Pheo, Av, Elen, Ember, Emm, Lily, Jaye, Mary, Maya, Will, Sarah vy všichni jste byla moje původní sestava koleje společně s kolejními. Všechny jsem měla šanci poznat, aspoň částečně. Za což vážně moc děkuju. Ano lidi přicházejí a odcházejí, avšak...
Jednou lev vždycky lev!

Tak je čas na další skupinku lásek... Děvčata! Ani nevíte jak moc mi chybí naše FORMACE!
Přesněji mluvím o nejlepších a neskvělejších holkách, které jsem na projektech potkala a jedná se o celkové seskupení:
Natalie House,Ember Guard, Elen Morgan, Tierney Faelis, Amalii Good a samozřejmě i Elizabeth Stranger!
Byla to neskutečná sranda, ať už jsme hlídkovali u učeben, kde se zkoušelo. Doby kdy jsem nám všem objednala pláště FORMACE, atd.. Bylo to nezapomenutelné a věřím, že si dáme zase někde sraz. (aspoň my co zbyly.. Ember zklamala)

Chtěla bych ještě poděkovat Corn a Viann za zajímavé části, kdy jsem si hru s vámi fakt užívala!

Tak a taktéž chci poděkovat všem profesorům a profesorkám co mi pomáhali vést a rozvíjet Natali nějakým (snad pozitivním) směrem!

Nakonec chci ještě poděkování patří i RT a PT, kteří mi dělali většinou ze hry lepší místo, kde jsem mohla vypnout a užít si pravou atmosféru Bradavic.

Ještě jednou DÍKY! Za roky na hradě.

PS: dodávám nějaké fotky, které mě pobavily... Snad neurazí...

Jedna z prvních momentů zkoušení kouzlit.Měla jsem svého oslíka co mě odvezl do Síně a pudink... (humor jo! xD)Hrad i hořel!Adekvátní reakce na oheň..Co dodat... Ta sedla..
Téhož dne na koleji:Valentýn nesmí chybětNakonec nejlepší... FORMACE

95
Betaprovoz / Re:Změna jména
« Poslední příspěvek od Sarah kdy Leden 16, 2023, 10:25:23 odpoledne »
Všetky prváčatá, ktoré majú na fóre účet s menom svojej postavy, boli zaradené do fakúlt a ročníku.
Tých ktorých som nenašla je tento rok mnoho, tu je zoznam:

Don Lon
Nathan Albinsky
Thomas Cardia

Pokial vidíte svoje meno postavy, ale na fóre máte iné, napíšte si sem o zmenu.
Ak niekoho z týchto ludí poznáte, dajte im vedieť, aby si účet na fóre založili pod menom postavy/požiadali o zmenu.
Na fóre sa budú nachádzať dôležité informácie o vašej fakulte a hodinách, ktoré bez zaradenia do správnych skupín neuvidíte.
Rovnako slúži ako kontaktné miesto pre informácie o chybách v životopise.


Len čo budete mať účet alebo som vás prehliadla, neváhajte sa ozvať pre zaradenie. ;)
96
Herní události / Re:Školka pro nové hráče
« Poslední příspěvek od Аlex kdy Leden 11, 2023, 09:40:14 dopoledne »
Dnes nás čeká druhé školkové sezení, konající se opět od 19h. Dorazte hlavně ti, kteří jste nestíhali první pondělní termín. Samozřejmě může přijít i ten, kdo už byl a rád by si to zopakoval. Vstup bude stejný jako v pondělí, opět se otevřou portály pět minut před začátkem na záchodech v přízemí Kotle, starší studenty poprosím opět nejdříve o echo do PM, podle počtu účastníků se pak individuálně domluvíme na případné pomoci. Děkuji ;D
97
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Nellie Brewer kdy Leden 09, 2023, 08:58:00 odpoledne »
Nejprve bych chtěla poděkovat Alex za úžasný doprovod ve školce, nehorázně jsem se bavila. :D

Dále mé speciální poděkování patří Tosce, Aaronovi (snad píšu dobře) a Anthonymu, že si na mě nachází čas a můžeme tak tvořit a rozšiřovat lore svých postav. :D

Ještě větší poděkování patří Sarah, která mi pomohla se životopisem a předala mi konstruktivní zpětnou vazbu k mé postavě, životopisu a směru, kterým se hodlám dále s ní vydat (s postavou...!). :3
98
Herní události / Re:Školka pro nové hráče
« Poslední příspěvek od Аlex kdy Leden 09, 2023, 01:40:52 odpoledne »
Vážení budoucí študáci, zvu vás na první školkové sezení, konající se dnes od 19h. Dorazit můžete i později, případně také na další termín, ve středu 11. 01. 2023. Naučíte se s námi vše důležité do vašich začátků ve hře, a proto je školka povinná pro všechny nově začínající hráče.

Do školky se dostanete pomocí portálů umístěných na toaletách v přízemí Děravého kotle, odhalí se cca 5 minut před začátkem školky. Školka a vše kolem ní není RP akce a proto prosím všechny, aby se zdrželi hovoru o školce i portálech.

V případě, že by měl nějaký starší hráč zájem o výpomoc na praxi, dejte mi prosím vědět do PM a domluvíme se bokem. Portál bude poté standardně u průchodu na Příčnou ulici.
99
Herní události / Re:Dění ve světě
« Poslední příspěvek od Nancy kdy Leden 06, 2023, 09:38:10 odpoledne »
Dnešní vysílání Rádia Fénix:

Citace
Dnešní plánované vysílání je zrušeno pro mimořádné zpravodajství z řady míst v Británii. *naléhavý hlas*
Násilné roztržky vypukly v kouzelníky obývaných domech v Londýně, Godrikově dole, Malém Visánku a Littleportu a na Ministerstvu kouzel. Reportér Rádia Fénix je přítomen jedné z nich a další jsou ověřeny z důvěryhodných zdrojů. Zdá se, že úředníci Ministerstva kouzel byli organizovaně napadeni v domácnostech, kam měli přijít činit přípravy před mazáním paměti mudlům. V jedné z domácností byla úřednice napadena a zabita, když doručovala dokumenty o plánovaném rozvodu smíšeného manželství. Útočníci byli na příchod ministerských pracovníků připraveni a nejednalo se jen o členy daných domácností. Není ale zatím jasné, kdo přesně šarvátky vyvolal. Všichni agresoři totiž mají masky.
Podobný průběh má i bitva na Ministerstvu kouzel. Asi stovka čarodějů a čarodějek v maskách křičela hesla jako “Smrt Regimentu” a “Pracky pryč z našich příbuzných”, když vtrhla do átria, omráčila vrátného a postupovala chodbami ministerstva. Stále se bojuje, Nemocnice svatého Munga přijímá jednoho pacienta za druhým. Předáme nyní vysílání našemu reportérovi Zanu Wattsovi. Zane, slyšíme se?
*v rádiu cvaklo a začal se z něj ozývat hlasitý šum, rány a křik zpovzdálí*
*z rádia je slyšet chaos, padání věcí a naléhavý hlas žádající uvolnění cesty pro nosítka*
Ano, jsem tady, doufám, že mě slyšíte…
*z rádia je slyšet tlumený hlas Zanea působící, jako by vycházel z nějaké krabice*
Na ministerstvu teď není bezpečno, krby byly uzavřeny, aby se nikdo nedostal dovnitř ani ven. Je tu spousta zraněných na obou stranách. Nebyl jsem tu v době začátku, ale ti lidé, kteří se nazývají odbojem, byli rozhodně připraveni na násilný střet, a lidé tvrdí, že právě oni byli první, kdo začali metat kletby. Obrana ministerstva se ale rozhodně taky nedrží zpátky
*ozval se silný výbuch a tříštění skla, hlas ztichl, hluk chaosu se ještě zvýšil*
*v rádiu cvaklo a rámus zcela ztichl*
Zane, jsi tam ještě? Můžeš bezpečně pokračovat ve vysílání?
*v rádiu cvaklo a rámus se zase obnovil*
Ano Steve, jsem tady, jsem dobře schovaný, jen se zrovna přiblížila potyčka… Musím bohužel potvrdit, že jsou tu i mrtví, a to na straně ministerských i na straně takzvaného Odboje. YY, tady začíná občanská válka. Čarodějové stojí proti čarodějům ve skutečné bitvě. Tohle není jen zneškodnění demonstrace.
*ozvala se série ran a rychlé kroky*
Musím končit. Za Rádio Fénix z Ministerstva kouzel Zane Watts.
*v rádiu cvaklo a hluk z ministerstva utichl*
Tak to byla znepokojivá reportáž přímo z ministerstva kouzel. Naše zdroje z nemocnice potvrzují nejméně šedesát zraněných a osm mrtvých. Bitvy ale stále pokračují, a to, že je jich více, komplikuje lékouzelníkům práci. Není tak zatím jasné, kde se hrozivá statistika zastaví.

Boje začaly asi před šesti hodinami a situace je zatím velmi nepřehledná. Řada spojeneckých ministerstev vyjádřila v prohlášení znepokojení nad neklidem ve Velké Británii. Zahraniční politici se však zatím zdráhají být konkrétnější nebo vyslovit některé straně podporu. Připomínáme, že většina zahraničních kouzelnických společenství odsoudila Regiment, když před časem ministryně kouzel Eira Lawson prohlásila, že přišla o kontrolu nad ministerstvem. Vzhledem k tomu, že agrese teď vychází z druhé strany, nestojí zahraniční státníci před lehkou situací. Ale to nikdo, a ze všeho nejméně britští kouzelníci.

Rádio Fénix vydává doporučení pro své posluchače. Pokud nutně nemusíte, nechoďte do skončení bojů na veřejná místa, a to hlavně ne na ta politicky vyhrocená, jako je proregimentí Děravý kotel nebo protiregimentí Littleport. Pokud se nemůžete vyhnout cestě na veřejnost, poutejte co nejméně pozornosti. Nevyslovujte se pro ani proti Regimentu. Noste neutrální kouzelnické oblečení a nevyhledávejte kontakt s cizími lidmi. Dávejte si pozor na provokatéry z obou stran. Předstírejte, že nemáte politický názor, pokud si nemůžete být jisti, že vám ze strany tazatele nehrozí nebezpečí. Nikomu nepište své názory na válečný spor poštou, protože nemůžete věřit, že vaše sova nebude odchycena a korespondence přečtena. Zásobte se potravinami a poslouchejte Rádio Fénix, nejdůvěryhodnější médium, pro další informace.

100
Informace o projektu / Konkurzy
« Poslední příspěvek od Sarah kdy Prosinec 30, 2022, 12:05:50 odpoledne »
Vážení hráči,
už tradične pripomíname ďalšie kolo konkurzov na jednotlivé pozície:
- Herec
- Profesor
- Podpůrný tým (PT)
- Stavbařský tým (ST)
- Externí spisovatel

Prihlášky môžete posielať pomocou tohto dotazníku

Pre tento termín môžete posielať prihlášky do 8.1.2023 23:59:59. Prihlášky odoslané po termíne budú automaticky priradené k ďalšej várke konkurzov. Nezabudnite, že na konkurzy sa môžete prihlasovať i mimo vyhlásený termín, všetky prihlášky ktoré prídu do stanoveného termínu spracujeme spoločne a budeme vás kontaktovať.

Bližšie informácie o konkurzoch a možnej pomoci si môžete prečítať v tomto topicu fóra.

Na všetkých prihlásených sa budeme tešiť! 🖤

Stran: 1 ... 8 9 [10]