Hráči - Diskuzni Forum > Informace o projektu

Otázky & Odpovědi

(1/105) > >>

Shyam Staar:
Snad mě nepohřbíte za to, že jsem tady založil tohle téma. Ale už několik dní mám pár otázek a nevím kde se je zeptat, ale taky kůli tomu, aby se nemuseli na foru zakladat různý topicy s otázkama, když to vše může být v jedným. Pokud je založení tohoto vlákna špatné a je potřeba ho zmazat, tak prosím alespoň soukromnou zprávu O:) Děkuju.
Možná že mi řeknete, že na tohle se dá zeptat i ve hře - jo, možná jo, ale momentálně jsem RL moc vytaženej, takže do hry chodím vážně jen když je to potřebný (jako Příčná ap.). Chci se jen zeptat - v kolik odjíždí vlak do Bradavic (13.1.2014) (potřebuju ztrávit co nejvíce času nad knihama na zkoušky a proto chci přijít jen když to bude akutní, tohle si nechci nechat ujít) a kdy asi bude na webu rozvrh hodin pro nastávajíci herní rok?
Děkuju předem.

Juraj Stejny:
Tak vlak pôjde okolo siedmej. V hre bude aj v kotli tabuľa. A rozvrh tiež čakám veľmi. Snáď ešte dnes  :D

Blair Taylor:
Chytrý nápad, vlak odjíždí v sedm, a jede myslím hodinu, takže stačí hrát i se zařazováním tak hodinu až dvě :) A rozvrhy bývají myslím do prvního týdne školy, ale neboj, hodiny nejsou nijak extra povinné, když nemáš čas, prostě nechodíš :)

Bc. Vodacek je osel:
vlak jezdí půlhodinu, odjezd bejvá v 7, více až na rozpisu co bude v děravém kotli dnes večer (když sme ho tam dali dříve tak si hodně lidí myslelo že se jede hned)

Shyam Staar:
Děkuju vám všem za odpovědi.
S tím rozvrhem souvisí i otázka, kdy se začína studovat? Hned další den, nebo až pak, když bude ten rozvrh? :)
A je fajn, že se to nijak moc netrestá, když človek neprijde do hry nekdy. Rád si zahraju, ale někdy se jednoduše nedá. Hlavne že se dá sehnat učivo a dodelat ty zkoušky.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi