Hráči - Diskuzni Forum > Pokec

Chcete se někomu Omluvit? Tak tady!

<< < (109/111) > >>

Jade Cornelle:
Chtěla bych se moc omluvit všem, které se mi podařilo v poslední půl hodině zaspamovat... Ať už na fóru, pomocí page a nebo na discordu  :-X
Holt rozhození ze situace...  :D

Už se to nebude opakovat  :)

*provinile zašoupe nožkou o zem se skloněnou hlavou*

Hazel Wright:
Uhm. Pokud mě ještě někdo nepovažuje za mrtvolku, asi tu mám pár omluv O:)

Chtěla bych se omluvit Sarah, že Hazel není pracovitá a už vůbec, neodpovídá na pohovory. Já osobně také, že jsem přes 6 herních let (kromě svatby), hru nezapla.

Také Vin, že jsem prošvihla její svatbu a narození dítěte.. :D
Gianovi a Adamovi, že jsem nepostřehla, že už také mají dítě.
A všem, s kterými jsem plánovala hrát, že jsem zmizela, a nedala o sobě vědět.

Snad mi to teď vydrží, alespoň do další svatby, na kterou jsem zvaná. Doufám, že mi do toho nic nevleze Ems :D

Will Redwood:
Zdravím,
omlouvám se všem lidičkám, kteří v příštích týdnech budou hrát s Will mám reálné problémy s počítačem a nevím jestli mi na to pomůže přeinstalace systému. Díky za pochopení

P.S: ne Will se mi nezbláznila. Je problém s ntb a klávesnicí

Raziel Weyfen:
Dobrý večer,

tak já bych se rád omluvil za mojí nepřítomnost i selhání všech rozjetých "programů" , které jsem měl....jako stavba ze sněhu či famfrpálové tréningy. Můj originální notebook se opravuje a potom mi vlítl do života trošku real...no spíše pořádně. Takže vůbec na hru není čas a když by byl je to jeden problém za druhým.
Doufám, že teď se to již zlepší a já se opět vrátím. Rád bych s Vámi všemi hrál dál a hlavně i v pořádku dokončil tento ročník.

takže ještě jednou...omlouvám se, za nenadálou nefunkčnost.

Kate Oak:
Tak já se chci také omluvit za svou dlouhodobou nepřítomnost.

 Neměla jsem poslední dobou zrovna lehké období, a tak se ŽvB jednoduše odsunulo do pozadí. Tím se omlouvám všem možným profesorům, kteří na mě čekali na hodinách, mým kamarádům, kteří to bez mé úžasné existence (ego up) museli tak dlouho přežít a tak nějak všem, kterým jsem ve hře chyběla (doufám, že aspoň někomu ;D).

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi