Hráči - Diskuzni Forum > Pokec

Nováčci.

<< < (2/2)

Gabrielle Farlow:
Ahoj, doporučuji ti se přidat na discord: https://discord.com/invite/NqqGcAA na fóru ti pravděpodobně nikdo tolik odpovídat nebude, ač je samozřejmě důležité, ovšem na pokec většina preferuje platformu discordu

Tarkin Shade:
k čemu je atribut inteligence? učí se pak postava rychleji kouzla?

Bc. Vodacek je osel:
Z discordu od Nancy:

--- Citace ---Vaše body mají reflektovat, jestli je vaše postava chytrá či hloupá, obratná či nešikovná, silná či slabá. Jsme RP hra, a proto by vaším zájmem mělo být hlavně, aby body odrážely, jaká vaše postava RP je. Jakékoliv další mechanismy jsou až na druhém místě za RP, které je v naší hře vždycky to hlavní, co sledujeme.

Zároveň je pravda, že již nyní inteligence ovlivňuje, jak moc vaší postavě půjdou různé věci. Konkrétní mechanismy hráčům nejsou známy ne proto, že by vám to tým zapomněl sdělit, ale velmi vědomě (podobně, jako nevíte, jak jste na tom přesně s jinými skilly). Znalost těchto systémů u mnoha hráčů vede k maximalizaci vlastního užitku v rámci těchto systémů na úkor RP hry. Je-li vaše postava chytrá, má mít body v inteligenci. Rozhodovat se podle toho, jestli konkrétně využijete konkrétní systémy, které jsou na ni v tuto chvíli skriptově navázány, je trochu proti idejím naší hry. Navíc je to krátkozraké, protože když se to dozvědí skriptaři, tím víc roli inteligence osolí.

--- Konce citace ---

Victoriaa:
Zdravím, mám otázku..
Školní rok už začal, ale já web objevila až teď. Bylo by možná se ještě zapojit? Nechce se mi čekat do dalšího roku :(

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi