Poslední příspěvky

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Betaprovoz / Re:Informace z RT
« Poslední příspěvek od Nancy Orwell kdy Prosinec 31, 2021, 05:39:10 odpoledne »
Milí hráči,

čas od času se stane, že ŽvB Discord, nebo dokonce i hru samotnou, využijí různé existence k tomu, aby naše hráče přes Discord obtěžovali, dávali jim neslušné návrhy, spamovali je nebo se je snažili různě podvést. Když vás někdo z ŽvB discord serveru (ať už je to náhodný obejda nebo hráč) nevhodně osloví, chceme vás poprosit, abyste se obrátili na kteréhokoliv člena RT nebo PT, kterému věříte. Tým k takovým věcem přistupuje diskrétně a s nejvyšší vážností. Obtěžující jednání netolerujeme a s podobnými lidmi se v případě nahlášení rychle rozloučíme.
22
Betaprovoz / Re:Informace z RT
« Poslední příspěvek od Bc. Vodacek je osel kdy Prosinec 31, 2021, 11:21:09 dopoledne »
Vážení Hráči. Po více jak patnácti letech jsme museli změnit hosting herního fora. To je nyní spuštěno a mělo by být plně funkční na stejné adrese jako doposud. Prosíme vás tedy o spolupráci s nahlášením případných chyb a nefunčních věcí. Hlašte je prosím na obvyklých kanálech. Děkujeme!
23
Informace o projektu / Konkurzy zima 2021
« Poslední příspěvek od Vivien kdy Prosinec 27, 2021, 04:31:48 odpoledne »
Vážení hráči,

jak už se stalo pravidlem realizačního týmu, vyhlašujeme další kolo konkurzů na následovné pozice:

- Herec
- Profesor
- Podpůrný tým (PT)
- Stavbařský tým (ST)
- Externista spisovatel

Vaše přihlášky posílejte pomocí dotazníku, který najdete zde --> http://tiny.cc/ZvBkonkurz

Přihlášky pro tento rok můžete posílat do 31. 12. 2021 23:59:59. Přihlášky, které odešlete po tomto termínu, budou přiřazené k další várce konkurzů.

Termíny jednotlivých konkurzů budou probíhat v prvním lednovém týdnu 2022. Po uzavření přihlášek budete kontaktováni a určí se přesný den.

Bližší informace o konkurzech, pozicích a průběhu najdete zde -->
https://forum.zvb.cz/diskuze/index.php?topic=10683.msg124678#msg124678

Za RT žvb, Vivien.
24
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Isaac Olivier kdy Prosinec 25, 2021, 10:00:02 dopoledne »
Isaac po úspěšně zvládnutých zkouškách NKÚ

25
Betaprovoz / Re:Newsletter
« Poslední příspěvek od Sarah Senter kdy Prosinec 24, 2021, 11:20:00 dopoledne »
Milí hráči,

horké léto ve hře se kříží s reálným svátečním obdobím adventu a Vánoc. Hráči ŽvB mají sice Vánoce čtyřikrát do roka, ale my ani tyhle, ty jediné, které vaše postavy neprožívají s vámi, nepromeškáme jako příležitost nadělit vám pár vánočních dárků.


Co se chystá v létě?
Když vyjdou letní prázdniny na Vánoce, znamená to z naší strany prosbu o shovívavost, co se týče počtu akcí i novinek. Všichni, kdo hru tvoříme, v těchto dnech stejně jako všichni ostatní nakupujeme a balíme dárky, vijeme adventní věnce, zdobíme domovy, uklízíme a pečeme cukroví. I mezi svátky ŽvB věnujeme omezené množství času, který trávíme raději s rodinami.

Své postavy můžete v těchto dnech zaměstnat některou z nabízených brigád, které byly vypsány v příloze odjezdového Denního Věštce; obzvlášť oblíbené je venčení psů v útulku a od dokončení čtvrtého ročníku taky stáže, na kterých vaše postavy mají možnost poznat práci přímo v nějakém oboru, a vy si zároveň můžete zahrát s dospěláckými postavami.

Z akcí se pak mezi svátky otevře v hamptonském parku burza. Vaše postavy ji budou moct využít k tomu, aby se zbavili všech věcí, které by ještě mohly někomu posloužit, ale víte, že vy je nevyužijete. Takové krámy dáte všechny do jedné krabice a obchodníci vám za ně nabídnou férové ceny. Akce bude mudlovská, ale v jednom ze stánků se bude tajně kšeftovat i s kouzelnými předměty.

V půlce ledna odjedeme zpět do Bradavic. Rozvržení dalšího školního roku už najdete na webu.


Dvakrát hleď, jednou češ
Hráč děvčete, které si chce rozpustit drdol a docílit asi nejoblíbenějšího účesu s rozpuštěnými vlasy vepředu, musí dvanáctkrát dvojkliknout, aby dosáhl svého cíle. To je 24 kliků na rozpuštění vlasů! Chceme říct: to BYLO 24 kliků na rozpuštění vlasů.

Hřeben se mění. Až po Štědrém dnu zapnete hru a učešete svou postavu, dostanete na výběr z dostupných účesů. Jeden z nich si vyberete, kliknete a je hotovo. Sláva!


Snazší přehled při nákupní horečce
Tuhle novinku jsme dlouho napjatě vyhlíželi my v týmu, ale věříme, že si ji užijete i vy hráči. Po loňské úpravě NPC obchodníka tak, že umožňuje barevné varianty s různými názvy, přichází jeho další upgrade. Obchodník nově umí řadit zboží do kategorií. V obchodech tak už nemusíte procházet desítky stránek zboží: stačí si vybrat záložku, která vás pošle rovnou k sortimentu, který vás zajímá.

Kategorie musíme do pokladen naklikat ručně, a proto prosíme o strpení. Bude to chvilku trvat, než bude zboží přehledně roztříděné všude. Pro začátek si můžete novou funkci vyzkoušet v obchůdku Kotlíky paní Potage na kraji Příčné ulice.


Pár řádků k Vánocům
Před pár týdny jsme vás na Discordu ptali, jestli byste měli zájem o velké dopisní listy, do kterých by se z technických důvodů muselo psát v několika polích, které jsou velké jako lísteček. Mnoha z vám se nápad zalíbil, a tak jsme ho uvedli k životu.

Nový dopisní papír si budete moct pořídit už mezi svátky v papírnictvích na Příčné ulici i v Londýně. Zobrazuje se jinak při čtení a při psaní, takže nepěkná oddělující pole nebudou omezovat čtenáře, jen pisatele. Posuďte sami na obrázku:


RT a PT ŽvB přejí veselé Vánoce
Děkujeme za další rok ŽvB. Byl to již sedmnáctý, ve kterém existuje, a těší nás každý další, ve kterém naše hra dělá někomu radost.

Na Štědrý den bude již tradičně vypnutá Ema, takže se do hry nedostanete ani vy, ani my. Užijte si oslavu Vánoc a nezapomínejte, že ŽvB vám nikam neuteče. Když budete během svátků volit mezi časem se svými blízkými a ŽvB, rozhodně volte reálný život. My se na vás budeme těšit v roce 2022.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje

Realizační & Podpůrný tým Života v Bradavicích

26
Pokec / Re:Chcete se někomu Omluvit? Tak tady!
« Poslední příspěvek od gameSL kdy Prosinec 21, 2021, 01:58:35 odpoledne »
Omlouvam se všem)!
27
Pokec / Re:Sháním kontakt na...
« Poslední příspěvek od gameSL kdy Prosinec 21, 2021, 01:57:06 odpoledne »
Napiš mi, mám kontakt  ;)
28
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Marcus Gordon kdy Prosinec 16, 2021, 09:32:58 dopoledne »
Zde Marcus   ;D

29
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Leon Russell kdy Prosinec 15, 2021, 08:23:36 odpoledne »
S první bradkou ve hře hážu fotku na pár let dopředu, dlouho zase nic nepřidám ;D

30
Pokec / Re:(Nejen) Hráčské stránky, deníky - Beta
« Poslední příspěvek od Vianna Nieto kdy Prosinec 11, 2021, 03:23:42 odpoledne »
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10