Autor Téma: vstup do realizacniho tymu - obecny postup  (Přečteno 4848 krát)

Offline Tomaash

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 5260
  • exkoordinátor
    • moje silná stránka
vstup do realizacniho tymu - obecny postup
« kdy: Únor 03, 2010, 01:07:00 dopoledne »
abychom predesli nekterym dotazum, tak zde zverejnuji obecny postup pruchodu do realizacniho tymu ZvB:

hrac (pripadne kolemjdouci)
- projde konkurzem na nejakou rp postavu (vetsinou ucitel) ci pres koordinatora ci za zasluhy
- nesmi byt Jack Lee Jordan

rp postava (nonrt vyucujici)
- ma neomezeny vstup do hry
- spada pod rozsirenou podporu
- splni podminky na prijeti mezi kompoty (vymysleni a realizace akce pro rt tym, dochazeni a aktivni ucast na schuzich rp postav (tzv.zavarovackach))

component (zkracene kompot - clen podpurneho tymu ZvB)
- jeden (zhruba) herni rok cekaci lhuta pro vstup do rt
- zprisneny dohled (v case jsou hodnocena samostatnost, zodpovednost, spolehlivost...)
- moznost vyuzivat pravomoce counselor (hide, teleport, rt chat)
- moznost navrhovat akce, realizovat akce, pomahat s realizaci akci

clen realizacniho tymu
- je vyloucen pokud se nedostavi na dve po sobe nasledujici porady a zaroven neomluvi svou nepritomnost
- musi souhasit s pravidly projektu
- ma moznost hlasovat pri internich hlasovanich v ramci projektu, podilet se na volbe koordinatora a kandidovat na libovolny post

cestny clen realizacniho tymu (kompost)
- stale ma moznost hlasovat pri internich hlasovanich v ramci projektu i hlasovat ve volbe koordinatora
- komposti jsou povini ve svem okoli a na srazech ZvB hnojit mlade cleny tymu k vetsi aktivite a usnadnovat vzrust novym perspektivnim kolemjdoucim


pokud mate zajem a pokud predpokaldate, ze mate na to aby jste vstoupilo do podpurneho tymu ZvB, poslete prihlasku na email fanth@email.cz, napiste do ni par veci ktere vam pripadaji podstatne a nezapomente uvest kontakt v podobe vaseho icq. koordinator projektu vas kontaktuje a dohodne s vami dalsi postup.

seznam volnych ucitelskych postu je uverjnovan na wbovych strankach www.zvb.cz
stejne tak muzete do realizacniho tymu vstoupit pokud mate adekvatni dovednosti v urcite oblasti (skripty pro runuo, grafika, stavba statiku)
« Poslední změna: Únor 03, 2010, 01:12:22 dopoledne od kucir »
Ψ