Autor Téma: Ten jehoz jmeno nesmime vyslovit: Origins of the heir - Fanouškovský film  (Přečteno 2232 krát)

Offline Elliot Newman

  • Příspěvků: 4
Ahojte,

včera vyšel podle všeho kvalitně zpracovaný film o tom, jak se Voldy stal temným pánem. Sám jsem ho ještě neměl příležitost vidět, protože toho mám teď nad hlavu (Chystám se co nejdřív!), ale pokud někdo z vás umí anglicky a chce si dopřát zase jednou nějakou Harry Potter dávku ve filmu, dávám vám sem odkaz :)

https://www.youtube.com/watch?v=C6SZa5U8sIg

Klidně do tohohle topicu napište, jak na vás film zapůsobil, pokud jste ho viděli :D.

Enemies of the Heir...BEWARE!

Edit: A celkem slušně jsem se teď pobavil nad tím, jak mi forum samo přepsalo Voldyho jméno v názvu příspěvku :D

Offline Lucas Grey

  • Dospělák
  • Příspěvků: 48
  • Команда реализации лжецы. Давай Дурмстранге.
    • Kruval online
Re:Ten jehoz jmeno nesmime vyslovit: Origins of the heir - Fanouškovský film
« Odpověď #1 kdy: Leden 15, 2018, 06:28:02 dopoledne »
Za mě to bylo tedy dobré, ale lehce mě naštvali tím, že to ukončili uprostřed všeho. Sotva představili postavy a děj, co se stalo v prvních pár minutách, ale jinak? Nic moc o tom nevíme a snad to udělali tak jen kvůli Hollywoodu...
Efekty? Nádhera, jiskřičky, atd. Občas tedy Grisha vypadala jako Flash :D, čímž mě fakt pobavili.

Ps: Pokud byste někde našli na youtube možnosti tohle přeložit, dejte vědět.
PPS: Nebo pokud byste uměli časovat  titulky k videům :D

Offline Hugo Gavreau

  • Dospělák
  • Příspěvků: 33
  • Is that your wand or are you just happy to see me?
Re:Ten jehoz jmeno nesmime vyslovit: Origins of the heir - Fanouškovský film
« Odpověď #2 kdy: Leden 15, 2018, 11:49:35 dopoledne »
Tak jsem na to koukl. Po technické stránce super (až na ty čočky). Ale příběh byl na úrovni podprůměrné fan fiction. Dostanou bonusové body za to, že nehumanizovali Voldyho, ale jinak... Meh.

Offline Elliot Newman

  • Příspěvků: 4
Re:Ten jehoz jmeno nesmime vyslovit: Origins of the heir - Fanouškovský film
« Odpověď #3 kdy: Leden 17, 2018, 04:38:06 dopoledne »
Tak jsem to právě dokoukal a za mě to je fajn. Líbilo se mi to :)
Víceméně si myslím, že zafungovaly nostalgické vlny a technické zpracování, ale jo, nevadilo by mi pokračování. A i když si Grisha hrála na Flasha, tak mé sympatie měla. I když teda asi jen ve flashbacích, škoda že už její kosti odpočívaly

Jinak pro nemluvící anglicky už je nějaký překlad na videacesky, snad kvalitní :D:
https://videacesky.cz/video/Ten jehoz jmeno nesmime vyslovit-rod-dedice
edit: Ok, zase cenzura voldyho. Místo "Ten bla bla" si doplňte jeho jméno :P
« Poslední změna: Leden 17, 2018, 04:51:09 dopoledne od Elliot Newman »