Hráči - Diskuzni Forum > Obrazárna

29.9.2007 - FOTODOKUMENT - Sraz ŽvB RT + hráčů

(1/7) > >>

Jelen:
Jsem rád, že jsem to stihnul udělat do dneška. V tomto dalším fotodokumentu uvidíte príběh RT týmu + žáků v průběhu pražských dnů 28.-29.9.2007. Doufám, že vás zaujme.

Díky všem, co přijeli, i těm, co chtěli přijet, ale nemohli!

Název: ZvB_praha2007.wmv
Velikost: 64 MB
Formát: Windows Movie Video (WMV)
Délka videa: 6 minut 47 sekund
Dílčí program: Windows Movie Maker
Download: ZDE[/b][/color]

pzn: Po načtení stránky vyčkejte pár vteřin a poté zadejte kód z obrázku. Po stisku na "Stáhnout soubor" začínáte stahovat.
_________________
Protože nás bude příští sobotu (29.9.) v Praze požehnaně, aspoň doufám, navrhuji zajít po naší přednášce u BraCon 2007 v DDM se všemi do hospody (nějaké slušnější) na pokec, seznámení a pivo. Moc rád se uvidím s lidmi, kteří byli na srazu v Teplicích, a s těmi, které jsem ještě neměl to štěstí vidět! Takže doufám, že nepojedete po přednášce domů, ale využijete výhod vstupenky BraConu a hezky v Praze přespíte na jejich ubytovně! V tom zase mají Pražáci výhodu.

V ten den vás spolu s dalšími dobrovolníky vyzvedneme na Florenci (pokud přijedete autobusem) a na Wilsonově nádraží (pokud přijedete posprejovanou konzervou). Poté počítejte s nákupem MHD jízdenky za 20 Kč (90 min., přestupní), protože se na místo dostaneme metrem.

Pro menší orientaci máme jet sem:


Doufám, že nás bude dost! Zatím se tu upisujte...[/color]

Telefonní číslo v případě potřeby: 777 942 649

Prozatímní 100% účastníci: Kučíř, Vašek, Amanda Hollyová, Izák Fixel, Wilkus Fixel, Alex Feredor, Daniel, Jelen

Daniel:
Jel bych moc rád,ale bohužel mi to překazí jedna neblahá věc,takže nedorazím.

Thomas Algarov:
Bohužel v tu dobu jsem zjistil, že už mam jinou akci, kde jsem spolupořadatel a to Stínadla v Třebíčí s uctěním památky Jaroslava Foglara.

Narion Themiall:
zase Praha  :( kdyyb to nebylo tak daleko tak bych jel ale to bych se už fakt ztratil  :lol:

Tomaash:
wilsonovo je hlavni nadrazi a na dvacetikorunovou jizdenku muzete cestovat v sobotu 90 minut (jinak 75, zadnych 40)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi