Autor Téma: Písničky, jež charakterizují vaši postavu  (Přečteno 2007 krát)

Offline Gianbattiste Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 226
  • Who pulls the strings?
Písničky, jež charakterizují vaši postavu
« kdy: Květen 22, 2019, 08:01:00 odpoledne »
Komunita potřebuje trochu oživit. Exkluzuzivní grupa všemi oblíbených pairingů Marrily™ a Giadam™ tedy přišla na nápad písniček, které dobře vystihují naše postavy. Ať už textem nebo doprovodnou hudbou. Nebojte se tedy přidat a házet sem písničky, které něčím hezky vystihují vaše drahé postavy.

Začnu tedy za Giana. K žádnému překvapení je to písnička od Bowieho a s Gianem je spojený jak text tak hudba a možná krapet i video.

Offline Emily Harrison

  • Dospělák
  • Příspěvků: 131
  • "I make my own luck" - Shay Patric Cormac
Re:Písničky, jež charakterizují vaši postavu
« Odpověď #1 kdy: Květen 22, 2019, 08:07:47 odpoledne »
Tak aby se to tu rychleji zaplnilo, tak přidám i svoji písničku.
Píseň je slovy i hudbou spojen s Emily, kdy má znít nadšení, naivita i jemnost. Samosebou se na to nejvíce hodí jakákoli písnička od dua Simon & Garfunkel :)


Jade Cornelle

  • Host
Re:Písničky, jež charakterizují vaši postavu
« Odpověď #2 kdy: Květen 22, 2019, 08:08:39 odpoledne »
I když Jade nejspíše vystihuje více písní, podle mě ji nejvíc vystihuje tahle:  :)



Hlavně tím, že je nebezpečná především sama sobě a nesnáší srovnávání  :)

(I když nevím, jestli je to zrovna krásná věc, ale to bude tím, že Jade prostě žádná krásná věc nevystihne XD. Ale jako nemyslím tu písničku...Myslím to, proč jsem ji zvolila :D)
 

« Poslední změna: Květen 27, 2019, 06:22:11 odpoledne od Jade Cornelle »

Offline Adam Chiavaelli

  • Dospělák
  • Příspěvků: 186
  • Italian Mafia Inductee
    • Adam Wright Diary
Re:Písničky, jež charakterizují vaši postavu
« Odpověď #3 kdy: Květen 22, 2019, 09:41:14 odpoledne »
Když už jsem v té grupě pairingů, tak se přidám :D
Po dlouhém hledání co nejbarevnějších a nejpozitivnějších písniček jsem se rozhodl pro:



A to především díky větě "I'm doing better than I ever was". Adam si prošel svým, ale nikdy se neměl líp, než se má teď. Má milujícího manžela, krásné a zdravé dítě, luxusní byt (a spoustu peněz :D ) a pravé přátele, na které se může spolehnout.

Rose Seamore

  • Host
Re:Písničky, jež charakterizují vaši postavu
« Odpověď #4 kdy: Květen 23, 2019, 06:15:12 odpoledne »
Když jsem viděla, toto téma hned mě napadla jaká písnička se teď hodí na Rosie.
Přemýšlela jsem, jestli to tu hodit. Zvláště kvůli tomu, že moje důvody, které k výběru této písničky mám, tak by se tu špatně vysvětlovaly :D
Hodně Hodně zkráceně bych to mohla popsat tak, že i Rosie si něčím prošla a žel ji to docela dost poznamenalo :D






Žel ještě Rosie nedošla k tomu konci písničky. A mám pocit, že cesta ke konci této písničky už pro Rosie ani není. :D

Offline Raziel Weyfen

  • Příspěvků: 19
  • The game of Life is hard to play.
Re:Písničky, jež charakterizují vaši postavu
« Odpověď #5 kdy: Květen 23, 2019, 09:14:27 odpoledne »
Tak i já se jednou přidám, pro tu srandu.
Tahle písnička naprosto nevyjadřuje Raziela a přesto svým způsobem její specialní ztvárnění i její nepatrně upravený text oproti originálu od Kelly Clarkson právě Raziela naprosto vyjadřuje - vím, je to matoucí, chvilkami je to o písni, chvilkami o jejím doručení a významu.




Pro Faye a Trish:
Jo a na konci klipu je vše vyjadřující vzkaz mluvící za vše !

Offline Marry Spring

  • Dospělák
  • Příspěvků: 247
  • I'm tired! Can't we just be Death Eaters?
    • Deník a vše kolem Marry
Re:Písničky, jež charakterizují vaši postavu
« Odpověď #6 kdy: Květen 30, 2019, 04:34:21 odpoledne »
Původně jsem nevěděla, co přispět, co by mou Marry vystihovalo. Až se jedna písnička zničehonic objevila: