Autor Téma: Vánoce a Silvestr 2024  (Přečteno 311 krát)

Offline Aileen

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 117
Vánoce a Silvestr 2024
« kdy: Leden 30, 2024, 05:32:56 odpoledne »


Sotva jsme se stihli vzpamatovat z posledního náročného obdarovávání všech kamarádů a blízkých, přihnalo se k nám zpět zimní období vyzdobené vánočními stromečky, mašličkami a pudinkem.

Zatímco si budete lámat hlavu co dát pod stromeček všem vašim herním známostem, aniž by vám to zruinovalo peněženku, můžete se zamyslet nad tím, jakým dárkem zruinujete peněženku vašich herních rodičů! Že vůbec nevíte, co byste tak měli chtít? Nevadí! Vaši absolutně nekreativní rodiče vám pošlou dokonale neoriginální peníze, pokud si nenapíšete o nic konkrétního. A pokud byste přece jen něco rádi dostali pod stromeček, ale vaše studnice nápadů právě dosáhla svého dna (jen aby se probudila a vyplivnula geniální nápad den před Vánoci), Možná vám pomůže a nakopne inspiraci pár tipů od nás, které naleznete úplně na konci.

Jak si o dárky zažádat? Snadno!
Jediné co potřebujete je vyplnit dotazník na TÉTO STRÁNCE do neděle 4.2. A také dodržet pár pravidel.


Pokud máte postavu od druhého ročníku výš, včetně už dávno vystudovaných, musíte mít schválený životopis a splňovat požadavky na minimální aktivitu.
Jestliže máte postavu v prvním ročníku, chtěli byste taky dáreček od rodičů, ale životopis napsaný nemáte, tak si ho do 4.2. pořád můžete napsat a odevzdat. Návod k sepsání a odeslání životopisu naleznete ZDE.

Tímto také připomínám, že hráči od 2. ročníku jsou povinni mít odevzdaný a schválený životopis. Bez něj nelze získat jakoukoliv podporu, ať už se jedná o objednávky, výlet do Prasinek nebo žádost o povolení mazlíčka.


Pár tipů na dárky.
Fotoaparát - jedinečné zařízení, kterým dokážete dokonale zvěčnit okamžik. V pohybu! Nebo přinejmenším osobu, která se v daném okamžiku nachází. Děj kolem ní pak snadno zachytíte perem, inkoustem a popisem situace na fotce. K foťáku by se vám mohlo hodit fotoalbum.
Gramofon - nebo rádio, gramofonové desky... Kouzelníci rádi oldschool poslech hudby.
Hudební nástroj - Housle, kytara, flétna, loutna nebo třeba ukulele. K hezkému hudebnímu nástroji se také hodí hezký obal na něj. Nebo třeba popruh na nošení.
Poukaz na sovu - nestihli jste otevírací dobu obchodů na Příčné? Napište si o poukaz na sovu a udělejte objednávku z pohodlí postele! Nezapomeňte taky na klec, na bidýlko a něco dobrého na zub.
Knihy - pokud je vaše postava knihomol, knih nikdy nebudete mít dost. Jen nezapomeňte připsat jaké knihy vlastně chcete.
Sladkosti - nikdy nezklamou.
Poukazy na nákupy - když vám peníze přijdou hloupé a nápady stále nepřihází, dostávají se na řadu poukazy. Jediné co potřebujete je vědět, kde chcete nakupovat. Potřebujete oblečení? Volte kouzelnickou Pretaportu! Rádi maluteje? Tak to bude papírnictví to pravé místo pro vás. Je vaše postava kafeholik? Ve Visánku najdete krásnou novou kavárnu, kde své poukazy můžete využít taky!