Autor Téma: Předvečer všech svatých 2018  (Přečteno 1285 krát)

Offline Nancy

  • RT ŽvB
  • *****
  • Příspěvků: 2896
  • long live all the magic we made
Předvečer všech svatých 2018
« kdy: Leden 30, 2022, 03:40:19 odpoledne »
Dnes nás ve hře čeká Předvečer všech svatých! Ten letošní se ponese v duchu dýní, kostýmů, strašáků a strašidel; a hlavně koledování, vyhrožování profesorům s cílem získat sladkosti, a následného přežírání ve svých kolejích.

Od rána do večera můžete kroužit po stanovištích plných tvořivé zábavy a připravovat se na hřeb dne: trick-or-treating po profesorských kabinetech, který začne od 20:30 a protáhne se až do prodloužené večerky ve 22:00. Stanoviště jsou následující:
👻 18:30-20:15: výroba strašidelných kostýmů v místnosti Tanečního klubu v přízemí pod dozorem profesorského dua Alashama Mang & James Parker (formulář pro výrobu: http://tiny.cc/Kostymy)
⚱️ 19:00-20:30: tvoření keramických dóz a nádob na sladkosti v prostorách Keramického klubu pod dozorem prof. Vivien LaMalet (formulář pro výrobu: http://tiny.cc/Keramika)
🎃 19:00-20:30: vyřezávání mluvících halloweenských dýní s prof. Catharine Owlett v její učebně (formulář pro výrobu: http://tiny.cc/Dyne)

Během celého dne můžete také navštívit halloweenské trhy 🕯️ ve třetím patře a projít si kukuřičné bludiště 🌽 na vnitřním nádvoří s pokladem uprostřed!

🍬 TRICK-OR-TREATING 🍬
Profesoři, kteří vás rádi přivítají ve svém kabinetu na tradiční koledování v kostýmech, mají své kabinety označené dýňovou výzdobou. Celkem na koledníky čekají profesoři ve 14 kabinetech! Neostýchejte se klepat, hrát scénky, odříkávat básničky ani dělat pořádně děsivý bugr! Za vaše výkony, ať už jako jednotlivci, ve skupinkách nebo dokonce ve skupinových kostýmech, vás vaši profesoři ocení sladkou odměnou.
« Poslední změna: Leden 30, 2022, 08:12:29 odpoledne od Nancy Orwell »