Hráči - Diskuzni Forum > Návrhy, náměty a připomínky

Herní Doba

(1/3) > >>

Lucas Bekusior:
Zdravím milí spoluhráči a především členové RT a také PT.

Co bych rád navrhl? Navrhl bych změnu vracecí doby což je aktuálně od 21:30 do 22:00. Já bych to rád tímto návrhem upravil od 21:30 do 00:00.
Proč to navrahuji? Tento návrh vznikl jelikož se vám určitě stalo že vám to po 22:00 vypadlo a potřebovali jste se znovu připojit. Případně vám nešlo jít do nějakého směru tak jste se potřeboval odpojit ale už jste se nepřipojil. Na což toto by to eliminovalo jelikož co tak sleduji tak průměrně se tu hraje do 00:00.
Co si od toho slibuji? Větší spokojenost hráčů a především těch kteří mají slabší internet. Navíc i možnost vyvarování se toho že hráč po 22:00 má něco rozehrané tak už se nevrátí v tuto chvíli na což si myslím že by bylo toto dobré změnit.

Děkuji za přečtení.

Trixi:
Tento návrh tu již byl mnohokrát, nikdy nebyl podporován ani za mých předchůzců. Herní doba je od 18:00 do 21:30 půl hodiny máte k dobru v podobě vracečky a po tuhle dobu od nás můžete čekat i herní podporu. Po 22:00 je doba pouze na dohrání a proto v ní není možné logovat.

Lucas Bekusior:
A v tom případě bych se chtěl zeptat proč je to takto omezené jelikož jak hráč má stihnout na hradě mezi hodiny apod vše co chce ? když ten zbytek je jak říkáš na dohrání.

Trixi:
Ne že by všichni na ty hodiny chodili  ;), navíc ne každý den máte v rozvrhu 5 hodin. Máš to jako reálný den. Taky si musíš splnit povinnosti (školu, práci) a zbytek času máš na volné aktivity. Ve 22:00 nastává ve hře půlnoc. A protože hru hrají i děti, projekt nechce podporovat ponocování a vysedávání u počítače do nočních hodin a i RT a PT mají právo jít spát. Myslím si, že můžete být rádi, že hra jede do jedné hodiny (Kdy prakticky nastává ráno, a pokud každý den vaše postava zůstává vzhůru až do samotného konce, tak by se dalo říct, že prakticky nespí.) i po vyhrazené herní době. Někdy to hold spadne a platí to pro herní postavy všech.

Lucas Bekusior:
"A protože hru hrají i děti, projekt nechce podporovat ponocování a vysedávání u počítače do nočních hodin a i RT a PT mají právo jít spát"

A neměli by si to ohlídat toto spíše rodiče těch dětí ? A né vy ? Přeci jen toto nelze ohlídat, a ano nebráním RT a PT jít spát proto neříkám že by měla být i podpora ale prostě ta vracečka když někdo něco hraje přeci ne ?. Navíc profesor může být i hráč který takto dlouho hraje snad ne?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi