Hráči - Diskuzni Forum > Návrhy, náměty a připomínky

Vytvoření postavy

(1/2) > >>

Sean Thoresden:
Dneska sem poprvý vytvářel postavu, a ty barvy co tam sou? Co třeba přidat černou barvu vlasů aspoň? Sem chtěl černý vlasy a mám smůlu, je tam jen nějaká divná šedá. Nedá se to změnit? A jako u oblečení by bylo taky fajn trochu lepší výběr barev. To černá opravdu neexistuje? A oblečení teda vypadá divně, to všichni prvňáci vypadaj takhle než se otevře příčná? Všichni tam oblečení do přepychovýho jen zelenáči vypadaj jak kdyby byli bezďáci.

Giancarlo LeRoux:
Co se týče oblečení, bohužel to tak opravdu je, pokud ti někdo ze starších nevěnuje jejich starší kousky/nezakoupíš jinde :) Když se zeptáš někoho ze starších hráčů ve hře, určitě tě rádi navedou a co se týče barvy vlasů... ve hře existují barvy, takže není problém jednu sehnat a vlasy obarvit.

Owen Silver:
+1

Myslím, že v designu to udělat moc nejde, ve výtvoru postavy. Ale nešel by udělat nějaký šatník přímo ve zkušebních vlaku? Kde by se třeba aspoň vzala nějaká košile a obarvila, nebo něco takového.

Sean Thoresden:
No okey, tak třeba udělat ten šatník ve vlaku a pokud sou teda i barvy na vlasy tak i ty by tam mohly bejt. Navíc mi přijde divný že teď děcka budou 14 dní ve stejných hadrech. Mohl by se udělat nějakej balíček oblečení do batohu (jedno tričko navíc + kalhoty/kraťasy). Taky mi přijde divný jít za cizím člověkem a ptát se jestli by mi nedal/prodal nějaký svoje hadry.

Giancarlo LeRoux:
Neříkám, abys přímo šel za nějakou cizí postavou, ale někdy se stává, že někteří starší dají do Kotle k rozebrání pár kousků oblečení :) A nebo jak říkám, ve hře nejsou jen obchody na Příčné, takže kalhoty a košili si můžeš zakoupit i jinde.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi