Hráči - Diskuzni Forum > Návrhy, náměty a připomínky

Přemistovací tabulka => posouvání pořadí lokací

(1/2) > >>

Gina Blackberry:
Zdravím, měla bych návrh na úpravu přemisťovací tabulky s lokacemi. S novými zákony (zákaz přemisťování do určitých oblastí) a se změnou  a nárůstem nových lokacích a míst, je třeba některé body obměnit a poupravit, čímž se dostávají na poslední stránku v tabulce. Některá ta místa jsou strategická (bod na první stránce tabulky => rychlejší přesun) a důležitější (důležitost se časem mění), používanější atd. Vzhledem k tomu, že některé body, které máme uložené nejdou smazat a nahradit (už bychom se na to místo třeba nedostali), abychom si vytvořili nové pořadí míst, napadlo mě, jestli by do tabulky nešla přidat funkce, kdy bychom si mohli ta místa v tabulce mezi sebou posouvat podle potřeby. Myslím, že pokud by to možné, uvítalo by to více hráčů.

Hazel Wright:
Souhlasím s Ginou a přijde mi to jako pěkný nápad.  :) Zrovna v neděli jsem si nastavovala nové přemisťovací body a nyní, ty starší, které třeba tolik nepoužívám mám ve předu. Samozřejmě jde v téhle chvíli vymazat všechny body a uložit si je podle toho, v jakém pořadí je potřebujeme, nicméně to neřeší problém do budoucna, kdy se stane nějaký bod důležitější/častěji používaný a tudíž by opět vznikla potřeba měnit pořadí lokací.

Bc. Vodacek je osel:
když teda gina poprosí a příde na sraz tak se jistě nějak domluvíme

Lysander Strangelove:
Gina na sraze? To bych nesměl chybět, to by byla událost tisíciletí  ;D
A abych nebyl offtopic tak tenhle návrh podporuji celým svým bytím

Gina Blackberry:
Gina PĚKNĚ prosí Vodáčka, aby se do toho pustil! *nahodila psí očka* nemám už kam ukládat lokace a musí mazat a nemůže posouvat  :'(
ps: Srážet se nebude je karanténa! xD

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi