Autor Téma: 5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči  (Přečteno 9039 krát)

Offline Tomaash

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 5260
  • exkoordinátor
    • moje silná stránka
5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« kdy: Červenec 01, 2014, 02:29:17 dopoledne »
Drazí hráči,
jak víte či nevíte, byl jsem znovu zvolen za koordinátora projektu. A jsem jistě vděčný členům realizačního týmu, za tu podezřele nehynoucí podporu. Ač mne ve hře a ani na fóru moc nevídáte, v tuto chvíli potřebuji vaši součinnost. Mnozí z Vás vidí, že projekt trochu skomírá. Vidím to i já, když mluvím s rt a s hráči a s jejich zastánkyní. Nejsme slepí vůči těmto věcem, jen asi občas trošku těžkopádní. Pojďme se však pohnout o pár kroků vpřed. Rozhodl jsem se, že k začátku svého dalšího volebního období dám projektu šanci, aby se znovu trochu nadechl. A nejlepší restart se udělá tím, že si dovolíme odložit spory, které nás tíží. Aby k tomu mohlo dojít, musíme si nevyříkané spory nejprve vyříkat. Pak teprve se to dusno mezi námi zhmotní a můžeme ho máchnutím kouzelného prútiku vygumovat.

Vytahování takových věcí může bolet obě strany, ale věřím, že tahle medicína je k vyléčení nejvhodnější.

Jako rt máme často tendenci si hrát, že jsme něco víc, než vy. Je to také proto, že musíme držet ve hře pořádek, že máme ve hře často více investované energie než vy a tak podobně. Jenže jsme všichni lidé. A nebyli bychom všichni zde, kdyby nás cosi nespojovalo. V tom se my nelišíme od Vás. Navíc většina členů rt byli předtím hráči. Nemáme k Vám tak daleko i když to tak třeba někdy vypadá. Abychom vám to dokázali, v sobotu 5. července budeme spolu s Vámi ve hře pouze jako hráči.

Prosím všechny, kdo mají odvahu si vyříkat vše z (virtuálních) očí do očí, aby se dostavili v sobotu v 19:55 (20:00) do hry, na poradu realizačního týmu s hráči. My si přijdeme poslechnout co se vám nelíbí na nás a také Vám přijdeme povědět, co nám vadí na Vás. Nejde nám o to, abychom probírali nějaká témata - akce, rp či podobně. Jde nám o konkrétní lidi. Ne jako hráči a rt. Ale jako každý jeden s každým jedním. Budeme tam za sebe a doufám, že i vy přijdete za sebe. A povíte nám přede všemi to, co jste nám třeba zatím do očí neřekli. A my Vám. A třeba nám zbyde trochu času i na to, abychom si pověděli i něco hezkého ;-)
A třeba pak budeme lepší parta.

Těšíme se na Vás!
Tom.aash, koordinátor projektu

PS: Půjdou-li věci dobře, bude za pár týdnů i porada nad body ohledně projektu. Zajímá nás jak by se Vám líbilo, abychom hru dál rozvíjeli, či čeho byste chtěli ve hře víc a na co třeba máme dávat pozor. A nebo se můžem zamyslet jaká pravidla by měla v projektu platit, aby se nám všem dobře hrálo.

-------------------------------------------------------------------------------------

Zápis z porady: https://docs.google.com/document/d/1NZmWNxkFsolww6UONUnkpZc3Aeur_KLENXMoyoNt2YM/edit?usp=sharing

« Poslední změna: Červenec 06, 2014, 12:37:48 dopoledne od Jacob Carey »
Ψ

Offline Theodor Orphes

  • Příspěvků: 186
  • Per aspera ad astra..
    • Deníček Theodora Orphese
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #1 kdy: Červenec 01, 2014, 02:37:02 odpoledne »
(y)
 - Uděluji velmi velké plus a plně souhlasím. Zdá se, že se projekt dostane tímto krokem zpět na cestu, ze které sešel cca 07/2012
- jen mne velmi mrzí, že ve stanovený termín tuto Sobotu budu se skauty hluboko v lesích na Sázavsku, kde není ani mobilní signál (max.GPRS) natož počítač s internetem, a tato akce dětem samozřejmě nejde zrušit :-(
T

Offline Jenna Vanderwall

  • Příspěvků: 69
  • The Bitch Is Back!
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #2 kdy: Červenec 01, 2014, 03:36:20 odpoledne »
Taky se mi to líbí, a bohužel také nemohu  ;D
A

Offline Blair Taylor

  • Příspěvků: 151
    • Blairušky deník
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #3 kdy: Červenec 01, 2014, 05:20:51 odpoledne »
Doufám, že se pak udělá něco jako zápis ze schůze... Měla bych pár věcí, ale bohužel také nemohu :/
B

Offline Jacob Carey

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 661
  • Vrčím a někdy i koušu...
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #4 kdy: Červenec 01, 2014, 05:24:31 odpoledne »
Zápis každopádně bude
V

Offline Ammy Trixit

  • Dospělák
  • Příspěvků: 161
  • I'm Hufflepuff. Hufflepuff pride, dude. :D
    • http://ammytrixit.blog.cz/
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #5 kdy: Červenec 01, 2014, 05:47:53 odpoledne »
Dojdu určitě se aspoň podívat. :)
@

Offline Merovol Grosse

  • Dospělák
  • Příspěvků: 211
  • Live like you would be in the paradise...
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #6 kdy: Červenec 01, 2014, 06:17:24 odpoledne »
Každej k tomu určitě něco má včetně mě  :D

Offline Erin Bloodworth

  • Příspěvků: 23
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #7 kdy: Červenec 01, 2014, 10:11:37 odpoledne »
Taky bych došla, jenže tu dobu nemůžu (sice bych nepřispěla žádnou výtkou, žádnou nemám, ale i tak) snad někdy příště

Offline Spencer Hadfield

  • Dospělák
  • Příspěvků: 92
  • "After all this time?" "Always." - Alan Rickman
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #8 kdy: Červenec 02, 2014, 04:22:28 odpoledne »
Čas by mi vyhovoval, ale nevím zda právě v tu sobotu budu mít čas, ale zkusím si schůzku sjednat na neděli, to by snad takový problém být neměl a dostavím se. Ne proto, abych si tak úplně stěžovala, ale ráda bych se dozvěděla co a jak a třeba se i zapojila do konverzace. Hraji už ŽvB s přestávkami cca 4 roky takže nějaké ty herní záležitosti, které byly dřív a dnes nejsou, nebo ne tak hojně jsem zaznamenala, takže nějakou tu menší ,,stížnost" ode mě můžete očekávat, samozřejmě v přátelském duchu. Doufám tedy, že v sobotu konverzace bude mít jistou úroveň a nenajdou se jedinci kvůli kterým se tam bude plácat páté přes deváté a nebudou nějaké ty zbytečné dohady, jak jsi napsal T., jsme všichni jen lidi.

Měla bych menší dotaz na závěr. To virtuální rande se bude odehrávat kde? Budeme tam společně sedět v divadle (nevím, jestli školka je pořád v divadle) a budeme se postupně hlásit a diskutovat společně nebo to bude jeden člen RT + jeden hráč zvlášť?
ʜ

Offline Dave Doyle

  • AzkaBan
  • Příspěvků: 53
  • ホグワーツでの生活 by デイブ·セバスチャンイアン·ドイル
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #9 kdy: Červenec 02, 2014, 04:31:26 odpoledne »
Hm, dobrý nápad, nemám skym prísť bez postavy.  :(

Offline Jacob Carey

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 661
  • Vrčím a někdy i koušu...
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #10 kdy: Červenec 02, 2014, 04:33:56 odpoledne »
Budeme na jistém místě, které Vám ještě doplňkově sdělíme. Na tom místě bude probíhat diskuze všichni se všema.
« Poslední změna: Červenec 02, 2014, 04:57:25 odpoledne od Jacob Carey »
V

Offline Amelia Allingham

  • Dospělák
  • Příspěvků: 641
    • Deník Amelie Allingham
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #11 kdy: Červenec 02, 2014, 07:15:58 odpoledne »
Ráda bych přišla. Opravdu by mě to zajímalo, leč v sobotu nemohu. Doufám, že se povede plodná diskuze. :) Snad budu mít příště štěstí a budu se také moci vyjádřit.

Offline Ryder Lynn

  • Dospělák
  • Příspěvků: 38
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #12 kdy: Červenec 03, 2014, 12:35:50 odpoledne »
V sobotu je času dost... doufám že se snad něco nového dozvím ;)
®

Offline Jacob Carey

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 661
  • Vrčím a někdy i koušu...
Re:5.7. 19:55 (20:00) - (nestandardní) porada realizačního týmu s hráči
« Odpověď #13 kdy: Červenec 05, 2014, 03:24:25 odpoledne »
Připomínám dnešní poradu. Dostanete se do ní z nádraží viz. obrázek. Cesta k portálu se uvolní v 19:45. Těšíme se na Vás.

V

Offline Jacob Carey

  • Klub ŽvB
  • *
  • Příspěvků: 661
  • Vrčím a někdy i koušu...
V