Hráči - Provoz > Betaprovoz

Informace z RT

(1/3) > >>

Theodhor Thorinson:
Vážení hráči,
jistě jste si všimli, že letošní rok je problém dohledat se některých profesorů a také neprobíhá spousta hodin bez oznamu i bez náhrady (včetně mých). K tomu všemu jste nešťastně zůstali bez jakékoli informace o tom, co se děje, a tak si můžete připadat, že na vás kašlem. Ovšem není tomu tak. Problém vznikl díky nedostatku času členů týmu a sníženou komunikaci mezi námi. Tento problém řešíme už chvíli a během toho řešení se opomnělo vás informovat, za což se jménem týmu omlouvám. Bohužel se obávám, že v tomto herním školním roce se zlepšení aktuální situace nedočkáte. V příštím herním školním roce už by mělo vše fungovat jak má, tedy se z učení vyvlíknete už jen dobrovolným ulíváním :P.
Děkuji za pochopení a že jste nadále s námi.

Hazel Wright:
Děkujeme za informaci. Ačkoliv do hry nechodím, odpadnou tím pádem i zkoušky? :D Když není žádná látka k naučení? Bylo by to fajn, vzhledem k tomu mému (ne)času na hru..  ::)

Daisy Cambell:
Mohly by odpadnout i OVCE:x

Ano,  myslim xD

Hazel Wright:
Myslíš OVCE ? :D .. ačkoliv ani nám po ještěrkách NKÚ neodpadlo, tak se snaž! :D

Gordon Alert:
Skúšky prebehnú v normálnej réžii, rovnako ako skúšky NKÚ a OVCE. V prípade, že by ste nemali učebnú látku, tak urgujte niektorého profesora v hre, nejakým spôsobom to už doriešime.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi