Hráči - Provoz > Herní události

zpetna vazba - novy koncept prijezdu do skoly

(1/4) > >>

Tomaash:
prekvapenim pro deti starsich rocniku asi byl novy koncept prijezdu do skoly, ktery se lisil od vsech predchozich let. nechci vas od rp hrani odvadet touto mimo rp debatou, ale na druhou stranu se chci jeste za tepla zeptat co si myslite o tom jak byl letos resen prijezd? (kdybych cekal na poradu na konci roku, tak uz totiz nektere informace zapomenete)
- prvaky jen informuju, ze pad serveru, nefunkcni vlak a prutah prijezdu pres rozsah herni doby jsou veci normalni. odlisne bylo letos reseno zarazovani a oddelena vecere studentu na jejich kolejich. duvody teto zmeny zamerne nezminuju, abych neovlivnoval vase postrehy.

Alashama Mang:
Já to hodnotím kladnou změnou v oblasti lagů - v síni to laguje mnohem více. Nevýhodou je, že se prváci většinou rozprchli spát a bylo nás tam pak asi pět. Výhodou je komorní atmosféra koleje, seznámili jsme se lépe mezi sebou a popovídali u menšího stolu.
Bylo by to ještě víc fajn, kdyby byly zamčené ložnice. :D:D

Leah Blackwood:
Mě to přišlo super - minulý rok to celkem padalo, jestli si to dobře pamatuju :) Teď jak se chodilo po těch skupinách a šlo to postupně, byl mnohem větší klid a vůbec ne takovej zmatek. Překvapilo mě to, dobře jste to vymysleli!  ;)

Frederic Johnson:
mě se to velmi líbilo až na tu večeři, kterou jsem nestihl jelikož jsem šel spát nevim ejstli to bylo ale celkem by mě to chybělo a to píseň moudrého klobouku jinak mín lagu bylo a to jsem rád :-)

Alashama Mang:
píseň byla

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi