Hráči - Diskuzni Forum > Pokec

Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat

<< < (756/756)

WallaceCurry:
Skvěle jste si to užili, to je opravdu skvělé :D

Аlex:
Já chci poděkovat více než na discordu zde, protože se tu takovéto důležitější děkovačky méně ztrácí mezi ostatními. Mé poděkování patří Tesse a Jamesovi za jejich práci, především pak za práci, na které jsme měli možnost vzájemně spolupracovat. Ne vždy toho bylo hodně, i tak se ale najdou důvody, proč mi přijde správné poděkování vyjádřit. Do styku jsem samozřejmě přišla více s Tessou, zejména kvůli Nebelvíru a profesorské postavě, avšak i James mi byl občas nápomocný, hlavně pak aby mé prvotní školní akce nebyly úplný propadák. Bez jeho reakce na chybějící světla by totiž neonová silvestrovská párty tolik nezářila nebo by amorci při antivalentýnu nenadělali takovou spoušť, jaká to tenkrát byla. Nejvíce mi ale byli nápomocní při mém vstupu do týmu, abych se jako laik zezačátku nebrodila sama. Někdy to mezi námi nebylo úplně růžové, což je asi úplně normální, ale můj úsudek zůstal pozitivní natolik, abych to nenechala vyplynout a poděkování jim sepsala. Takže díky moc a snad zase někdy ve hře, tentokrát za hráče.

Tessa:
Já děkuju, že jsem mohla aspoň na krátkou dobu spolupracovat na hře a díky tomu zažít nemálo zábavných večerů (někdy i nocí) a najít nové přátele. Největší poděkování patří Vivien, Alex a Jamesovi, se kterými jsem strávila mnoho času ať už hraním, vyráběním, nebo jen psaním na discordu.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi