Hráči - Provoz > Herní události

Školka pro nové hráče

<< < (2/2)

Аlex:
Vážení budoucí študáci, zvu vás na první školkové sezení, konající se dnes od 19h. Dorazit můžete i později, případně také na další termín, ve středu 19. 04. 2023. Naučíte se s námi vše důležité do vašich začátků ve hře, a proto je školka povinná pro všechny nově začínající hráče.

Do školky se dostanete pomocí portálů umístěných na toaletách v přízemí Děravého kotle, odhalí se cca 5 minut před začátkem školky. Školka a vše kolem ní není RP akce a proto prosím všechny, aby se zdrželi hovoru o školce i portálech.

V případě, že by měl nějaký starší hráč zájem o výpomoc na praxi, dejte mi prosím vědět do PM a domluvíme se bokem. Stejně tak v případě, že by nějaký nováček neměl čas a chtěl se domluvit na jiných možnostech nebo měl na mě jakýkoliv dotaz. Těším se na vás!

Аlex:
Připomínám všem novým hráčům dnešní druhý termín školky, konající se opět od 19h. Vstup bude stejný jako v pondělí, opět se otevřou portály pět minut před začátkem na záchodech v přízemí Děravého Kotle. Všechny ostatní podrobnosti naleznete v předchozím příspěvku.

Аlex:
ŠKOLKA PRO NOVÉ HRÁČE
Proběhne dnes, tedy ve středu 10.01. od půl sedmé, vstup naleznete zhruba pět minut předem na toaletách v přízemí Děravého kotle. Školka je povinná pro všechny nové hráče! Navrátilce, kteří by si chtěli osvěžit paměť ale ráda přivítám také. Zároveň se nejedná o RP akci, zdržte se tedy ve hře rozhovorů o portálech a o školce takové.

Ráda také jako vždy přivítám na praxi starší studenty kvůli pomoci. Kontaktujte mne prosím předem na Discordu, ať s vámi mohu počítat. Předem díky moc ;D

V případě, že se někomu tento termín nehodí nebo měl ke hře a školce dotazy, ozvěte se mi taktéž do zprávy zde nebo opět na Discordu, vyřešíme individuálně. Těším se na vás!

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi