Hráči - Diskuzni Forum > Pokec

Chcete se někomu Omluvit? Tak tady!

<< < (111/111)

Odette Blankley:
Chci se omluvit naší partě prváků u dnešního táboráku, ale spadla mi hra  :(

Connor Perry:
Omlouvám se člověku kterému jsem vytvořil pokušení ale byl bych rád kdyby mi vrátil střepy z pamětní síně. Do dneška vzít nešly a já je bohužel nestihl včas uklidit a potřeboval bych je používat i další roky při výuce studia mudlů. Nechávám to zcela anonymní a bez postihu, jen mi ty střepy prosím hoďte do truhličky u kabinetu. Hrát s tím stejně nebudete a jako trofej mi to přijde docela o ničem.
Předem tajemnému sběrateli střepů děkuji.

Regine Corbeau:
Rada by som sa ospravedlnila svojej fakulte, že svojou neaktivitou som teraz pripravila fakultu o pár potenciálnych bodov, tiež Amalii,  že som hlasovala za sobotu ohľadom tých stromčekov a nakoniec som neprišla, ďalej sa chcem ospravedlniť North (tuším?) Dopis ohľadom tej mikiny som dostala ešte v ten deň, aj som to in-game videla, len to bolo vtedy, keď som práve odchádzala. Mám teraz trochu sprehádzaný režim, tak snáď sa niekedy už dostanem do hry a niečo vymyslím, prečo ma nebolo vidno a vybavíme aj tú mikinu. :)

gameSL:
Omlouvam se všem)!

Wyatt Sharp:
Já tady využiji rovnou omluvy :D Omlouvám se pánovi Jamesi Coleovi, ono když se rozklikne jeho postava přes "Blíže prozkoumat", tak to píše 144 cm, což je reálně menší, než kolik má aktuálně Wyatt   ;) Tak snad se pán trpajzlík neurazil příliš

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi