Hráči - Diskuzni Forum > Pokec

Povídky

(1/10) > >>

Nika Humming:
Protože někam odešlo téma Co čtete?, tak nyní nemam, kde klabosit o fanfiction, takže zakládám nové téma Povídky.
Můžu doporučit tyhle povídky:
No, Hermiono! - od 15 let - v kapitolách "Chrabrý zachránce", "Kývl a ona si přisedla", "Druhá lekce nitrobrany" se nacházejí sexuální scény, jinak je to celé takové bizarní, absurdní, zvláštní, divný
Výchova dívek v Bradavicích - od 18 let - tady se vyskytuje BDSM a Femslash, kdo chce muže si přečíst i Lilie a bílá růže, ale jakmile se tam objevil Snape, tak to už nebylo nic moc
Jak Sirius narazil na .....Snapeku - má to i pokračování, ale název neřeknu, protože pro někoho by to byl spoiler
Zelená a bílá - tahle povídka se mi hodně líbí, štve mě že pořád není další kapitola
Zbraně nejmocnějších - zatím jsem jí nedočetla, zbývá mi už jenom devět kapitol (sakra, už jenom tka málo?), zezačátku se mi moc nelíbila ale asi tak od třicáty kapitoly se mi docela zalíbila, nejvíc sem i líbila asi 50. kapitola - Láska je sázka, momentálně jsem zvědavá na příští kapitoly, protože Draco má ve dne přejít přes Vstupní (neob možná velkou) síň uplně nahý (prohrál sázku s Harrym)
A možná jsem některým povídkám trochu popletla názvy, ale to nevadí.

Hannah Bennett:
Co se týče FF, miluju (takovou menší Bibli) Harry Potter a Pán smrti (dočetla jsem, a myslím že to má něco kolem dvou tisíc stránek... jednu chvíli jsem dokonce tvrdila, že je to lepší jak originál /ze začátku to není nic moc, ale pozdějc se to rozjede a je to fakt extémně nadupaný akcí a bitvama/).. můžu jedině doporučit, místy je to tak strašně smutný a místy tak vtipný.. má to i pokračování Harry Potter a Pán pána smrti, ale to mě nějak nechytlo, a nebo jsem to ani nezačala číst... každopádně dávám odkaz http://www.pansmrti.wz.cz/ps/index.php  :)

Nika Humming:
Já jsem tu akorát vypsala svoje nejoblíbenější
*uvažuje, že ještě připíše Annabeth z Bublavé lhotky*

Nika Humming:
Po dočtení Zbraně nejmocnějších, ji můžu klidně doporučit. Je tu někdo, kdo ji taky četl? Zajímalo by mě, jestli se taky někomu podařilo uhodnout, s kým Jean to dítě má.

Medvěd:
Osobně jsem četla  http://www.catriona-mysteria.net/natalia-black.html tohle, sice přitažený za vlasy. Ale docela to má šťávu :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi