Hráči - Diskuzni Forum > Pokec

Povídky

<< < (2/10) > >>

Katherine Blame:
Já sem povídkovej maniak :D Mám dokonce sešit kde mam zapsaný snad skoro všechny povídky co jsem přečetla za poslední rok a půl ( i s časy od kdy do kdy ) :D je to mix kapitolovek drablů i jednorázovek :D Takže ty nej -> http://me-jmeno-ma-krev.blog.cz/ To si myslím že je nejpodařenější povídka co jsem kdy četla :D Jinak samozřejmě *přikyvuje k prvnímu příspěvku Niky* ty jsou mezi přečtenýma taky Aspoň Lilie, Výchova, No Hermiono samozřejmě taky :D Jinak u ostatního dík za typ...Pak další http://anna-witch.blog.cz/ Tahle serie taky stoji za to ;) *nakukuje do toho sešitu* paaaak 50 jmen pro Draca Malfoye :D Když prsten padne je taky super (parring Draco - Ginny)
http://nejsvetalagaesie.blog.cz/1006/moje-povidky-rozcestnik Super stránka a supeer holky se smyslem pro humor ;) The Vampire Magazines je asi nejlepší ikdyž jsou tam i jiný taky dobrý ;)
A dva odkazy kde najdete nejvíce povídek -> http://fanfiction.potterharry.net/cze/
                                                          -> http://www.bez-hranic.cz/

Amelia Hoffman:
Z HP světa mám ráda FF od Brabikate, která napsala i vlastní verzi 7. dílu ještě před tím, než vyšel, a je to fakt dobrý ;) Některý povídky bohužel nedokončila... ale jako nevim o něčem, co by se mi od ní nelíbilo :D http://brabikate.blog.cz/0606/best-of-net <- nekoukejte na název článku, je to rozcestník k povídkám :D
Četla jsem toho víc, ale momentálně mě nic nenapadá...

EDIT: Jo, ještě miluju Juniny glosy... víte všichni, co jsou glosy, ne? :D Noo, to je fuk... http://clouds-scape.blog.cz/rubrika/glosuji

Nika Humming:
Tak děkuju za nové tipy (hlavně za Mé jméno, má krev) a nevíte někdo, jak se jmenuje povídka, kde má Harry starší nevlastní sestru Lilianu, jejíž otcem je Snape? Přečetla jsem z ní asi tak první kapitolu a pak jsem zapomněla název. Mám pocit, že byla napsaná slovensky.

edit: Už vím pro mi bylo Mé jméno, má krev tak povědomé. První kapitoly už jsem přečetla a pak jsem zaměřila na nějakou jinou povídku. Mimochodem všimli jste si, že na fanfiction.potterharry.net patří tahle povídka mezi 10 nejoblíbenějších a to i přestože tam jsou jenom dvě kapitoly?

Katherine Blame:
Protože prostě mé jméno má krev je asi ta nejpropracovanější povídka co jsem kdy četla. Ty detaily všechny  má promzšlený až do konce  ;)

Katie Nolin:

--- Citace: Hannah Bennett  Květen 27, 2012, 05:48:48 odpoledne ---Co se týče FF, miluju (takovou menší Bibli) Harry Potter a Pán smrti (dočetla jsem, a myslím že to má něco kolem dvou tisíc stránek... jednu chvíli jsem dokonce tvrdila, že je to lepší jak originál /ze začátku to není nic moc, ale pozdějc se to rozjede a je to fakt extémně nadupaný akcí a bitvama/).. můžu jedině doporučit, místy je to tak strašně smutný a místy tak vtipný.. má to i pokračování Harry Potter a Pán pána smrti, ale to mě nějak nechytlo, a nebo jsem to ani nezačala číst... každopádně dávám odkaz http://www.pansmrti.wz.cz/ps/index.php  :)

--- Konce citace ---

Na Pán smrti sa odhodlávam asi rok, ale vždy skončím pri prvých kapitolách, nejak nemám rada pár Harry/Cho a strašne mi to tam vadí :D Vlastne, nemám rada poviedky na páry Harry/Ginny/Cho/Hermiona a Ron/Hermiona :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi