Život v Bradavicích

Hráči - Provoz => Betaprovoz => Téma založeno: Sarah Senter Prosinec 27, 2014, 12:08:07 odpoledne

Název: Voľba zástancu hráčov
Přispěvatel: Sarah Senter Prosinec 27, 2014, 12:08:07 odpoledne
Opäť tu máme ďalšiu voľbu zástancu hráčov. Všetci hráči, ktorí by sa radi uchádzali o túto funkciu, môžu do tejto témy pridať príspevok s nasledujúcimi údajmi:

- meno (hráčske)
- krátke predstavenie sa
- kto by mal byť váš zástupca? (vopred sa s ním dohodnite)
- prečo si myslíte, že by ste mali byť zástanca?
- pokiaľ by ste radi propagovali svoj plán, uverejnite ho.

Registrácia uchádzačov potrvá 14 dní (do 10.1.2015) a následne začne hlasovanie. Prosím predchádzajte diskusii a komentovaniu jednotlivých kandidátov.

Ďakujeme A. Allingham za jej doterajšiu prácu :)

O právach a povinnostiach zástancu hráčov sa môžete dozvedieť tu (Zastánce Hráčů (http://forum.zvb.cz/diskuze/index.php?topic=7821.0)).
Název: Re:Voľba zástancu hráčov
Přispěvatel: Amelia Allingham Prosinec 29, 2014, 07:50:07 odpoledne
Já děkuju za pevné nervy se mnou :)
Doufám, že se někdo přihlásí. :) Není to nic těžkého. Zvládla jsem to já, zvládnou to i jiní a je fakt, že tenhle post je tu vážně potřeba, takže se ničeho nebojte a zkuste to .o)
Název: Re:Voľba zástancu hráčov
Přispěvatel: Amelia Allingham Leden 09, 2015, 07:02:40 odpoledne
Šmankote tak se někdo přihlašte :))) Vážně to není tak strašný, jak to vypadá xD A být bez zastánce je docela škoda.
Název: Re:Voľba zástancu hráčov
Přispěvatel: Marry Spring Leden 09, 2015, 07:49:18 odpoledne
Přihlásila bych se, ale nemám volné víkendy :/
A taky mám takovou krabici. že se na ní nerozjede ani Skype, ani ICQ :D
Možná někdy příště :/
Název: Re:Voľba zástancu hráčov
Přispěvatel: Amelia Allingham Leden 09, 2015, 08:18:30 odpoledne
Já jsem pracující a taky tu věčně nesedim .o) A žvb jsem hrála skoro tři roky na miniaturním netbooku xD Výmluvy tohoto typu proto neberu xD
Název: Re:Voľba zástancu hráčov
Přispěvatel: Ammy Trixit Leden 12, 2015, 10:45:11 odpoledne
Já bych se taky přihlásila. Ale nemám nikoho kdo by do toho se mnou šel.
Název: Re:Voľba zástancu hráčov
Přispěvatel: Sarah Senter Leden 13, 2015, 06:06:39 odpoledne
Možnosť kandidatúry bola na žiadosť hráčov predĺžená, môžete teda kandidovať ešte niekoľko dní. Kandidatúru uzatvoríme v nedeľu 18.1.2015 o 23:59:59.
Název: Re:Voľba zástancu hráčov
Přispěvatel: Ammy Trixit Leden 13, 2015, 11:01:57 odpoledne
- Ammy Trixit
- Jsem holka, kterou baví hrát RPG, není to jediná ultima kterou hraji. Pracuji s dětmi v reálu, dělám ve školce. Co o sobě ještě říct, myslím že tohle stačí. Podle mě je dobré mít svého zastánce.
- James Foley
- Protože mě to baví, mám ráda, když mohu pomáhat lidem okolo sebe. Hodně mě baví pomáhat.
- Myslím, že ten budeme vymýšlet za běhu.
Název: Re:Voľba zástancu hráčov
Přispěvatel: Alice von Thean Leden 18, 2015, 09:14:50 odpoledne
Abych se představila, tak jsem Alice von Thean.
Ve skutečnosti jsem obyčejná holka, kterou baví RP a taky pomáhat lidem. Za pár měsíců mě čeká maturita, no i přes to jsem ve hře skoro neustále xD
Mým zástupcem Willow Hayes, která na ŽvB působí už pět let. Je dost ochotná, přátelská a tolerantní.
Název: Re:Voľba zástancu hráčov
Přispěvatel: Shyam Staar Leden 18, 2015, 09:19:44 odpoledne
Shyam  Staar
Mám 21 rokov a žvb poznám už od doby alfaprovozu, pokiaľ sa nezrušil a nezačalo sa pracovať na betaprovozu. Keď začal betaprovoz, už som bol starší, v reálnom živote niekde inde (rozumej škola), takže času pomimo nebolo. Až pred rokom som sa rozhodol opäť vrátiť k hre a neľutujem. Momentálne študujem na vysokej škole, no hre sa snažím venovať ako to len ide (bohužiaľ cez skúškové obdobie menej, ale snažím sa).
Čo sa týka času, ktorý by som mal venovať funkcii Zástancu hráčov, pre prípad, že by som bol zvolený - nechám posúdiť na vás, ako často ma vídavate v hre. Ale nie je to len o čase v hre - dostupný na internete som skoro stále - skype, FB, aj tu na správach. Zastihnúť ma ozaj nie je problém :)

ŽVB je podľa mňa skvelý projekt a jednou z vecí, ktorá sa mi páči je to, že tvorci hry a tí, ktorí k chodu hry prispievajú si vážia hráčov a zaujíma ich ich názor. A to je vlastne funkciou zástancu nie? Byť tu pre hráčov, načúvať im, riešiť ich problémy a tie posúvať ďalej. A myslím, že toto naozaj dokážem :) Počúvať, snažiť sa riešiť a pokiaľ možno, tak aj vyriešiť veci, na ktorých nám, ako hráčom záleží. Pokiaľ môžem a viem pomôcť, tak pomôcť chcem :)
(a po čom strašne túžim už od alfaprovozu, prispieť aspoň niečím k chodu tohto skvelého projektu :D)

Plán? Počúvať, zapisovať, riešiť a pomáhať :D Nič konkrétnejšie mi nenapadá :)

Edit: Mojim zástupcom je Jacob Klement
Název: Re:Voľba zástancu hráčov
Přispěvatel: Hazel Wright Leden 18, 2015, 11:03:20 odpoledne
Hazel Wright

-->Ahoj, bude mi za chvíli 21 a sice nehraju tak dlouho jako Shyam, nicméně si myslím, že díky spoustě zkušenějších hráčů (oni ví) jsem se velice rychle dostala do hry (za což díky). Momentálně studuju také vysokou školu, a ano, také právě máme zkouškové, ale v době (ne)zkouškového se snažím být ve hře (což mi můj zástupce také jistě rád dokáže :D) a už teď vypomáhat (patří to k charakteru mé postavy – chytrá a trpělivá, snad budu mít ohlasy u Havránků)
-->Ve hře teď bývám skoro každý den, rozhodně si nemyslím, že je problém mě však kontaktovat také jinde - na SZ na fóru nebo Skype. Volba záleží čistě na vás.
-->A aby to nezůstalo celý „post“ v jedné koleji, mým zástupcem/druhým zastáncem bude Jordy Carter – Geniální, trpělivý a krásný k tomu. To vše v jednom! Volte ihned! (jeho vlastní slova! Jako kandidátka mohu potvrdit :P)
-->Co se týče našeho plánu, jako zastánců hráčů, myslím si, že je nezbytné umět naslouchat hráčům, umět jim poradit (i na padesátý dotaz na tu samou věc :D), a snažit se vyhovět jejich přáním. Jistě by také nebylo od věci, abychom diskutovali nad většími nápady/problémy/návrhy s RT na poradách, což jak vidím, je vytyčeno v „Právech a povinnostech“.  Dlouhodobějším plánem by pak mohlo být zlepšení RP úrovně hráčů a omezení omezování svobody a samozřejmě zlepšit občas velice tenkou hranici mezi RP a RL světem při některých situacích.

(http://www.wickerparkbucktown.info/files/images/Misc/vote-drumstop_New.jpg)
Hazel & Jordy