Hráči - Provoz > Herní události

Soutěžní rok

(1/4) > >>

Bc. Vodacek je osel:
Vážení studenti,
dovolte mi za celý náš soutěžní tým představit základní pravidla letošního soutěžního roku.
Během školního roku vám budou průběžně zadávány soutěžní úkoly, některé krátkodobé jakožto jednorázová akce, jiné dlouhodobé, na jejichž vyhotovení budete mít více času. Na některé úkoly se budete moci semknout do týmu, většina však bude tvořena pro jednotlivce. Konkrétní pravidla se dozvíte vždy se zadáním úkolu.
Soutěže budou vyhlašovány jednotlivě a vyhodnocovány po jejich skončení, dle umístění získáte určitý počet bodů, které se vám budou v průběhu roku sčítat. Každý kdo se zúčastní soutěže získá minimálně jeden bod. Závěrečné vyhlášení proběhne před koncem školního roku, své body si pak budete moci směnit za hodnotné ceny, nebo v omezené míře také za body do školního poháru.
Abyste nemuselo dlouho čekat, rovnou přinášíme zadání prvního úkolu:

Bc. Vodacek je osel:
Někteří z vás si možná pamatují dům na stromě u jezera, který nám bohužel vydržel pouhý rok, než ho během prázdnin skolil zásah blesku. Škola se namísto něj rozhodla vysadit nový strom a tentokrát dát šanci studentům rozhodovat o tom, jaký domek bude v jeho korunách vystavěn.
Kdokoliv se může zapojit do soutěže o nejlepší dům na stromě! Jediné co musíte udělat je do konce roku, tj. do 31. 12. 2020, vypracovat co nejdetailnější návrh, jak by měl dům vypadat. Nutností je dodat půdorys a popis jednotlivých částí. Ideální je dodat i nákres návrhu domku z venčí. Čím více kreseb však dodáte, tím lépe pro vás.

Z dodaných návrhů budou následně vybrány ty, jež nebudou svojí proveditelností úplně mimo realitu. Všechny nákresy budou vystaveny ve  vstupní síni spolu s truhličkou na hlasování, o výsledném vzhledu tak můžete rozhodnout právě vy, studenti Bradavic.
Po ukončení hlasování bude stavba provedena bez zbytečných odkladů.

Podmínky pro přijímání návrhů:
Pamatujte na to, že nenavrhujete palác, ale dům na stromě. Více pater je možných, ale s rozumem a mírou!
Dům můžou přidržovat nosné pilíře, primární nosnou konstrukcí by však měl stále být strom.
Materiálem pro stavbu domku bude především dřevo.
Dům může obsahovat okna i balkon.
Nezapomínejte na bezpečnost, případný balkon musí být ohraničen zábradlím.
Primárním prostředkem pro vstup do domu by měl být žebřík, případně šikovně zakomponované schodiště (například točité kolem kmene).


Odměna pro vítěze
Památeční plaketa s jeho jménem umístěná v domku.
Dvacet bodů do soutěžního roku pro vítězný návrh.

Bc. Vodacek je osel:
Rybářská

Druhým soutěžním úkolem zaplníme v příští týden ve čtvrtek (20.10.) břehy jezera. Bude se totiž, dokud podzimní počasí přeje, rybařit. Nikdy jste nerybařili? Nevadí! Přijďte si to nanečisto vyzkoušet den předem ve středu (19.10.). Ve všem vás zaškolíme, prut taky zapůjčíme. Budete rozděleni do dvou kategorií. Plotice - ti, kteří nemají s rybařením zkušenosti a Štiky - zkušení otřelí rybáři. Hodnotit budeme počet ulovených kusů za hodinu a zastoupené druhy ryb. Nejlepší rybář v každé kategorii dostane 10 bodů. Druhé místo obdrží 8 bodů, třetí 6 a tak dále. Ostatním udělíme jeden bod za účast.

Kdy: 19.10. - rybářský trénink od 20:40 do večerky
        20.10. - závodní chytání od 21:00 do 21:20, sraz v 19:45
Kde: sraz před hradem na molu u jezera

Těšíme se na Vás!

Bc. Vodacek je osel:
!!!!!POZOR POZOR POZOR ZMĚNA!!!!!

K vůli neplánovanému souběhu s uměleckým klubem přesouváme rybařící trénink na středu 19.10. Zbytek platí.

!!!!!POZOR POZOR POZOR ZMĚNA!!!!!

Bc. Vodacek je osel:
Přehled průběžných výsleků naleznete zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FvqGvFthVhSBO6oYCF6vQDDE2UWJNM3sU0wdQfq36MQ/edit#gid=0

Zadání dalšího úkolu zveřejníme již brzy! na discordu pak probíhá anketa ohledně ideálního dne pro pořádání soutěžních úkolů. Hlasujte!

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi