Hráči - Diskuzni Forum > Obrazárna

Mohou zvířata hrát ŽvB?

<< < (2/14) > >>

Alis Alterey:
A to som si myslela, že zvb rada hrá iba moja mačka  :D Minule sa jej dokonca podarilo napísať česy (áno s tvrdým y na konci), no prišla som skôr ako to stihla odoslať.





Katie Nolin:
Mne moja mačka rada ľahá na teplú notebookovú klávesnicu, zvyčajne to odosláva ale mojim kamošom, takže si dobre pokecajú  ;D

Veronica Bennett:
 :D tak to nevim jestli zmiňovat mýho kocoura...umí si otevřít dveře a střešní okno (jednou utekl po střeše ven) a má takovej zajímavej talent, že si zapne televizi a obyčejně ještě přepne na jinej program  ::) navíc má černej puntík na bílým bříšku ^^ mám jenom štěstí že mi na monitoru nespí..to on spíš na skříni  ;D

Nancy:


ŽvB teda Mikešek ještě nehrál, ale vždy ho zajímá, jak hraju já. A tlapká po notebooku taky rád, jednou mi přišla od táty (Mikešovi byly 4 měsíce, táta byl doma, zatímco já ve škole), velice podivná zpráva:

--- Citace: [10:32:07] Táta: ---hzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuollllllllllbgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii****************************************************************************************************************,3
úúúúú25§ék¨´á§§ůl§§j§m§mžřmnůpú´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´mlmůjnjbp=ppmjlnp==================================brrrrrrrf=ppjžžžžřřřéééééééééééééééééioířřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřé=noh
--- Konce citace ---
Pak jsem zjistila, že táta jen na chvíli odešel a Mikeš už si zkoušel to tlapkání, co od táty předtím odkoukal :) A televizi si zapíná taky. Programy teda přepnout neumí, zato umí ztlumit zvuk, když ji zrovna poslouchat nechce ;D

Jane Matiss:


...tie naše mačky asi rady sledujú čo stvárame pri počítačoch.  Aj moja Ebony sa rada prejde po klávesnici, alebo si mi lahne na ruky, prípadne takto na mňa zahlída ak tam už sedím veľmi dlho :D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi