Hráči - Diskuzni Forum > Obrazárna

Zavzpomínáme na minulost ^^

(1/2) > >>

Luna Moon:
Zdravím :) Je tu spousta nových lidí, ale spousta těch, co tu byli již před hodně dlouhou dobou :) Chtěla bych sem hodit pár screenu z minulosti a vy můžete zkusit rozpoznat, co za události jsou na ních vyobrazené :)

PRVNÍ


DRUHÝ


TŘETÍ

Hayley Bettencourt:
Jůůů :)) první je ta noční můra... do teď lituju, že jsem pos*aná strachy seděla u stolu s ostatníma a nešla prozkoumat okolí.. i když Chuck Norris a ty hlášky byly super, u toho jsi asi nebyla, ne?  ;D dvojka, tam jsem nebyla.. ale trojka, hmm, teď si nejsem jistá.. že by tehdy jak se "zbláznili" zvířata?

Mitchie Mack:
Jéé, zrovna včera jsme o tom vedli vášnivou debatu  ;D.

Luna Moon:

--- Citace: Hayley Bettencourt  Srpen 12, 2013, 12:30:15 odpoledne ---Jůůů :)) první je ta noční můra... do teď lituju, že jsem pos*aná strachy seděla u stolu s ostatníma a nešla prozkoumat okolí.. i když Chuck Norris a ty hlášky byly super, u toho jsi asi nebyla, ne?  ;D dvojka, tam jsem nebyla.. ale trojka, hmm, teď si nejsem jistá.. že by tehdy jak se "zbláznili" zvířata?

--- Konce citace ---

U Chucka jsem nebyla :D Já jsem totiž vyrazila a bloudila ostrovem na nějaké pláži :D (deníčkový záznam zde: http://luna-moon.blog.cz/1102/nocni-mura)
Jo, to třetí byla vakcinace :D

Carimelle Wang:
Jééé to byly časy...
Zrovna včera jsme s Mitchie debatovaly o starých akcích.... Tour de Bradavice (to bylo kruťácký!), napadení hradu rudými a obří kytky, nebo ten ostrov v létě plný aligátorů... Musím říct, že mi podobné akcičky chybí...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi