Hráči - Provoz > Herní události

Klub byliniek

<< < (3/10) > >>

Sarah:
Dnes sa uskutočnil prvý skromný zraz Klubu byliniek. Čo po vás všetkých, ktorí ste sa prihlásili a máte naozaj záujem klub navštevovať, chcem. Vezmite si papierik a vyjadrite sa na tieto otázky, odpovede očakávam v schránke pri svojom kabinete do piatku.
1. Akú chcete mať v klube hierarchiu?
   - predseda klubu, ktorý bude mať klúče a zodpovedať za činnosť klubu
   - voľný vstup do priestorov vyhradených pre klub, kedy akákoľvek nekalá činnosť v týchto priestoroch bude posudzovaná ako prečin celého klubu
   - služby, každý určitý čas bude mať plný prístup niekto iný a ten bude zodpovedať za dianie v klube

2. Kedy by ste chceli pravidelnú stretávku klubu na prípadnú diskusiu s ostatnými členmi a dozorom - mnou? V túto dobu sa budú prejednávať aktivity klubu, i tie, ktoré som dnes zabudla podotknúť.

Návrhy očakávam od každého člena, nezabudnite. Najbližšia schôdza klubu sa uskutoční v piatok (25.10.) po škole. Očakávam väčšiu účasť ako dnes, nesklamte ma.

Sarah:
Pripomínam dnešnú schôdzu klubu byliniek o 20:40 sa stretneme pri skleníku číslo 4 na pozemkoch školy.

Ryder Lynn:
Mohl bych se zúčastnit, i když sem se nikde nezapsal ?

Spencer Hadfield:
Já se též hlásím. Psala jsme již sem, že mám zájem. Tento týden mi to vůbec nevyšlo s ŽvB, neměla jsem možnost se dostat do hry. Díky za pochopení :).

Ryder Lynn:
Myslím, že do skleníku dodám sešit, brk a inkoust, aby sme si mohli zapisovat kdo komu zalíval, aby v tom nebyl zbytečný bordel...máte něco proti ?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi