Hráči - Provoz > Herní události

Bitva

(1/6) > >>

Bc. Vodacek je osel:
No já to teda prásknu že se dnes bude odehrávat bitva a rovnou sem dám jak to bude celé probíhat aby se předešlo problémům

1) jedná se prakticky o hru capture the flag, budete rozděleni do dvou týmů, nejspíše Nebelvír+Mrzimor a Havraspár+Zmijozel, každý dostane novou speciálně upravenou zbraň a taky plášť v barvě svého týmu
2) zneškodnit soupeře lze tak že mu ,,nasadíte oslí uši" to uděláte svou zbraní kterou před akcí dostanete, střílecí oddíl bude střílet šípy a ty budete mít někde u vlajky k dispozici, musíte se umístit do warmodu (stištěním klávesy tabulátor) a poklepáním na dotyčného zaútočíte (neměli byste si snad nijak ublížit)
3) dávat ostatním uši můžete jen pokud je nemáte sami, pokud je máte vy sami tak musíte běžet ke své vlajce a u ní se dvouklikem oživit
4) nepoužívejte žádná kouzla, nebylo by to moc vůči mladším studentům fér
5) cílem hry je dopravit cizí vlajku ke své (když se k ní dostanete tak na ní 2x klikněte a ona se vám umístí na hlavu)
6) asi se bude hrát na 2 kola kdy si oba týmy vymění místa (jeden tým začíná ve vesnici a druhý asi někde na hradě)

snad sem to napsal vše dotazy pište dolů budu se snažit odpovědět

Cuba Jenders:
v kolik bude asi zhruba ta bitva?

Sayuri Ling:
Mě se líbí to jak si budem nasazovat ty oslí uši  :D  vsadím se že si to vymyslel ty *ukázala na Vodáčka *  :D

Vodacek: necitujte zbytečně dlouhé příspěvky

Bc. Vodacek je osel:
v kolik bude nevím a uši nejsou zdaleka můj výmysl

Sayuri Ling:

--- Citace: Vodacek je osel  Květen 06, 2012, 04:09:43 odpoledne ---v kolik bude nevím a uši nejsou zdaleka můj výmysl

--- Konce citace ---
to neva .. bude to super :D těším se

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi