Hráči - Diskuzni Forum > Obrazárna

Klíč v názvu - letní sraz TnM 2011

(1/1)

Bc. Vodacek je osel:
Jsem polichocen že Vám všem mohu předložit následující krátkou upoutávku na video z tohoto letního srazu. True ŽvB Pictures na tomto snímku kooperovalo, doufám že ne naposledy, s Flutter Studiem. Ve snímku zazářily hvězdy takových jmen jako Tom.aash, Amanda, Jelen, Daniel, Vodáček, George ale také pes Luboš. Ale již vás nebudeme napínat a vzhůru do upoutávky.

http://www.youtube.com/watch?v=APmZp2r2tZw

Frederic Johnson:
Tak todle je jedna z nejlepších upoutávek hlavně jak tam Amanda leze ;D

Amanda Hollyova ϟ:
jooo!!! ale kde je vodacku tamto?!  :o

Amelia Hoffman:
Heej, to je hustý! :D
A Amanda je tam fakt vtipná :D

Bc. Vodacek je osel:
Studio True ŽvB Pictures tvůrce takových snímků jako 20 let svobody, je velmi polichoceno prostřednictvím mé osoby uvést v pořadí již druhý trailer na výpravný velkolepý snímek z letního srazu ŽvB - Klíč v názvu. Snímek byl vytvářen v kooperaci s Flutter Studiem.

Skupina hrdinů spolu se svým super psem neváhá nasadit své životy pro boj s neznámými mimozemskými vetřelci, kteří se snaží podmanit a zničit celou jejich planetu. Všichni doufají v jejich úspěch, pokud zklamou, čeká je destrukce a nevyhnutelná smrt! Proto neváhají použít starodávné mocné artefakty. Pomohou jim termoska, červené desky, červený deštník, hrneček, holinka a lucerna odvrátit zkázu?

Ve snímku uvidíte takové hvězdy jako Tom.aashe, Jelena ale také Amandu, Daniela nebo George či Vodáčka. Nesmí chybět také psí herecká hvězda - Luboš.

http://www.youtube.com/watch?v=rQ7Z6vYnkaU

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi