Hráči - Provoz > Herní události

Vánoce a Silvestr 2022

(1/1)

Aileen:

Jelikož se nám Vánoce blíží stejnou rychlostí, jakou Regiment stíhá vyrábět plakáty hledaných osob, dáváme letos vašim drahým rodičům více času na to promyslet si, co vlastně svým dětem pošlou za dárky a jak je případně seženou.

Všichni hráči od druhého ročníku (včetně dospělých postav), kteří mají schválený životopis a chtěli by dostat specifický dárek od rodiny, vyplní tento DOTAZNÍK do NEDĚLE 14.5.
Jestli si marně lámete hlavu nad tím, co si pro své postavy přát, nebo formulář vyplnit nestihnete, nezoufejte. Pokud splňujete podmínky pro získání dárku (schválený životopis, aktivita) dostanete od rodiny automaticky vždy alespoň peníze.

Prváci, kteří by taktéž rádi dostali od rodičů vánoční dárek, odešlou krom dotazníku do neděle také svůj životopis podle pravidel a to nejpozději do ÚTERÝ 16.5.
Návod na sepsání a odevzdání životopisu naleznete TADY

Letos při vymýšlení dárků myslete na to, že současná situace v kouzelnickém světě může vašim rodičům nákupy i doručení dárků zkomplikovat. Počítejte také s tím, že to budeme při vyrábění dárků brát do úvahy my, v závislosti na vaší rodinné situaci.
Jako vždy samozřejmě co nejvíce specifikujte, co si pro své postavy pod stromeček přejete. Čím více informací nám dodáte, tím lépe.


Nezapomeňte, že hráči od druhého ročníku jsou povinni vyplnit formulář se stručnými informacemi o jejich postavě + přiložit rozšířený životopis v textovém dokumentu, bez toho od nás nelze očekávat interakci ze strany rodiny, ani žádnou jinou podporu.

Kdo si nebude vědět rady, může se mi ozvat a poradit se.

Veselé válečné Vánoce!

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi