Hráči - Diskuzni Forum > Návrhy, náměty a připomínky

Herní Doba

<< < (2/3) > >>

Lucas Bekusior:

--- Citace: Trixi  Březen 25, 2018, 06:53:41 odpoledne ---Ne že by všichni na ty hodiny chodili  ;), navíc ne každý den máte v rozvrhu 5 hodin. Máš to jako reálný den. Taky si musíš splnit povinnosti (školu, práci) a zbytek času máš na volné aktivity. Ve 22:00 nastává ve hře půlnoc. A protože hru hrají i děti, projekt nechce podporovat ponocování a vysedávání u počítače do nočních hodin a i RT a PT mají právo jít spát. Myslím si, že můžete být rádi, že hra jede do jedné hodiny (Kdy prakticky nastává ráno, a pokud každý den vaše postava zůstává vzhůru až do samotného konce, tak by se dalo říct, že prakticky nespí.) i po vyhrazené herní době. Někdy to hold spadne a platí to pro herní postavy všech.

--- Konce citace ---

Takže to mam brát jako rovnou zamítnutí ?.. Jelikož opětavně situace.. hrajeme ve spolce flašku a mně a eště jedné osobě to spadne čímž tedy již není možnost pokračovat a jak to pak tedy hrát když je tam okolí ?..

Finnley Lamont:
Usnuli jste? ::)

Nathan Collins:
Asi lepší bump starého topicu než zakládat nový.

Vesměs to Lucas shrnul dobře a mám stejné zkušenosti - navrhuji tu 5 minutovou vracečku prodloužit klidně až do konce herní doby. Zvlášť teď po dobu karantény by to určitě uvítalo i víc lidí.

Často se po 22:00 "modlím", aby hra nespadla - ať už mojí vinou (výpadek internetu, omylem alt-f4), ale i vinou na straně serveru (asi nebude náhoda, že více lidem padá client, když se portnou do Kotle).
Už jsem se setkal i s názorem, že po 22:00 odmítají do Kotle jít, protože "to určitě zase spadne".

Všiml jsem si, že tu neodpověděl nikdo z týmu, jen Trixi (možná v té době byla?). Jaký je tedy důvod RT, že se to odmítá prodloužit? Hráči podle mě ani podporu moc nepožadují, spíš chtějí mít možnost si dohrát co chtějí.

Co nějaký kompromis, že po 22:00 už prostě není podpora, ale vracečku nechte nonstop? Samozřejmě noví hráči by se po 21:30 nepřipojili, stejně jako dnes.

Yvonne DeSkossyreff:
Popravdě. Já bych také neskutečně ocenila, kdyby byla vracečka do pěti minut, kdy hraju, protože mi to asi tak 5x spadlo v jednom týdnu, když ještě byly prázdniny. A to dokonce dvakrát v době, kdy jsem vycházela z pokoje Yvi a tímpádem nechala otevřené dveře, které se nedaly zavřít kvůli vracečce.

Emily Harrison:
Jelikož se tohle téma nakusuje skoro každým rokem co hraji, tak rovnou navrhuji konec celkové herní doby každý večer v 10. Každý bude vědět kdy se končí, rozloží si svůj čas a v deset uloží svoji postavu do postele :D


Případně bych asi koukla proč to v Kotli pořád padá.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi