Autor Téma: Školka pro nové hráče  (Přečteno 1098 krát)

Offline Аlex

  • Kompot
  • *
  • Příspěvků: 60
Školka pro nové hráče
« kdy: Říjen 03, 2022, 09:26:10 dopoledne »
Dovolte mi naši noví budoucí hráči a prváčci pozvat vás na první školkové sezení, konající se dnes od 19:15h. Dorazit můžete i později, případně také na další termín 05. 10. 2022. Naučíte se s námi vše důležité do Vašich začátků ve hře. Proto je školka povinná pro všechny nově začínající hráče.

Do školky se dostanete pomocí portálů umístěných na toaletách v přízemí Děravého kotle, odhalí se cca 5 minut před začátkem školky. Školka a vše kolem ní není RP akce a proto prosím všechny, aby se zdrželi hovoru o školce i portálech.

V případě, že by měl nějaký starší hráč zájem o výpomoc na praxi, dejte mi prosím vědět do PM a domluvíme se bokem. Portál bude poté standardně u průchodu na Příčnou ulici.

PS.: Letos to bude kratší a rychlejší!

PS2.: Ale stejně obsáhlé!

PS3.: Těším se na vás!

(Ten poslední PES není tak důležitý jako ty předchozí dva) 😊

Offline Аlex

  • Kompot
  • *
  • Příspěvků: 60
Re:Školka pro nové hráče
« Odpověď #1 kdy: Říjen 04, 2022, 09:05:23 dopoledne »
Protože se objevil zájem o náhradní termín, dáme si školku výjimečně i dnes, avšak od 20:00h. Protože se nejedná o standardní termín, prosím potencionální účastníky zaslat mi PM sem nebo na fórum, ať vím, s kým můžu počítat.

Zítra bude opět vše standardně z příspěvku nahoře. Díky za pozornost! 😊

Offline Аlex

  • Kompot
  • *
  • Příspěvků: 60
Re:Školka pro nové hráče
« Odpověď #2 kdy: Říjen 05, 2022, 01:09:55 odpoledne »
Připomínám dnešní školku všem, kdo se neúčastnil prvních dvou nebo účastnil a rád by si ještě něco prošel. Hledejte kolem sedmé portály na přízemním WC v Děravém kotli.


Offline Аlex

  • Kompot
  • *
  • Příspěvků: 60
Re:Školka pro nové hráče
« Odpověď #3 kdy: Leden 09, 2023, 01:40:52 odpoledne »
Vážení budoucí študáci, zvu vás na první školkové sezení, konající se dnes od 19h. Dorazit můžete i později, případně také na další termín, ve středu 11. 01. 2023. Naučíte se s námi vše důležité do vašich začátků ve hře, a proto je školka povinná pro všechny nově začínající hráče.

Do školky se dostanete pomocí portálů umístěných na toaletách v přízemí Děravého kotle, odhalí se cca 5 minut před začátkem školky. Školka a vše kolem ní není RP akce a proto prosím všechny, aby se zdrželi hovoru o školce i portálech.

V případě, že by měl nějaký starší hráč zájem o výpomoc na praxi, dejte mi prosím vědět do PM a domluvíme se bokem. Portál bude poté standardně u průchodu na Příčnou ulici.

Offline Аlex

  • Kompot
  • *
  • Příspěvků: 60
Re:Školka pro nové hráče
« Odpověď #4 kdy: Leden 11, 2023, 09:40:14 dopoledne »
Dnes nás čeká druhé školkové sezení, konající se opět od 19h. Dorazte hlavně ti, kteří jste nestíhali první pondělní termín. Samozřejmě může přijít i ten, kdo už byl a rád by si to zopakoval. Vstup bude stejný jako v pondělí, opět se otevřou portály pět minut před začátkem na záchodech v přízemí Kotle, starší studenty poprosím opět nejdříve o echo do PM, podle počtu účastníků se pak individuálně domluvíme na případné pomoci. Děkuji ;D

Offline Аlex

  • Kompot
  • *
  • Příspěvků: 60
Re:Školka pro nové hráče
« Odpověď #5 kdy: Duben 17, 2023, 07:08:22 dopoledne »
Vážení budoucí študáci, zvu vás na první školkové sezení, konající se dnes od 19h. Dorazit můžete i později, případně také na další termín, ve středu 19. 04. 2023. Naučíte se s námi vše důležité do vašich začátků ve hře, a proto je školka povinná pro všechny nově začínající hráče.

Do školky se dostanete pomocí portálů umístěných na toaletách v přízemí Děravého kotle, odhalí se cca 5 minut před začátkem školky. Školka a vše kolem ní není RP akce a proto prosím všechny, aby se zdrželi hovoru o školce i portálech.

V případě, že by měl nějaký starší hráč zájem o výpomoc na praxi, dejte mi prosím vědět do PM a domluvíme se bokem. Stejně tak v případě, že by nějaký nováček neměl čas a chtěl se domluvit na jiných možnostech nebo měl na mě jakýkoliv dotaz. Těším se na vás!

Offline Аlex

  • Kompot
  • *
  • Příspěvků: 60
Re:Školka pro nové hráče
« Odpověď #6 kdy: Duben 19, 2023, 06:07:41 odpoledne »
Připomínám všem novým hráčům dnešní druhý termín školky, konající se opět od 19h. Vstup bude stejný jako v pondělí, opět se otevřou portály pět minut před začátkem na záchodech v přízemí Děravého Kotle. Všechny ostatní podrobnosti naleznete v předchozím příspěvku.

Offline Аlex

  • Kompot
  • *
  • Příspěvků: 60
Re:Školka pro nové hráče
« Odpověď #7 kdy: Leden 10, 2024, 05:47:17 odpoledne »
ŠKOLKA PRO NOVÉ HRÁČE

Proběhne dnes, tedy ve středu 10.01. od půl sedmé, vstup naleznete zhruba pět minut předem na toaletách v přízemí Děravého kotle. Školka je povinná pro všechny nové hráče! Navrátilce, kteří by si chtěli osvěžit paměť ale ráda přivítám také. Zároveň se nejedná o RP akci, zdržte se tedy ve hře rozhovorů o portálech a o školce takové.

Ráda také jako vždy přivítám na praxi starší studenty kvůli pomoci. Kontaktujte mne prosím předem na Discordu, ať s vámi mohu počítat. Předem díky moc ;D

V případě, že se někomu tento termín nehodí nebo měl ke hře a školce dotazy, ozvěte se mi taktéž do zprávy zde nebo opět na Discordu, vyřešíme individuálně. Těším se na vás!