Autor Téma: Váš největší trapas na začátku hry  (Přečteno 27906 krát)

Alex Whitfield

  • Host
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #40 kdy: Leden 31, 2013, 03:55:13 odpoledne »
To mi připomíná, jak jsem na prvních lektvarech nabrala nálevku plnou mléka a druhou plnou kakaa :D A divila se, proč mi nejde chodit. No řešila jsem to asi pět minut a nepovedlo se tak úplně. A taky jsem to vylila někomu na lavici. Prostě průšvih. A to nemluvím o tom, že jsem kakao dělala jako svoje kakao-nejdřív prášek, zalít mlékem a uvařit... Nemusím říkat, že to nevyšlo :D

Offline Carimelle Wang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 520
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #41 kdy: Leden 31, 2013, 04:30:14 odpoledne »
Když už tu byla řeč o starých postavách... Vyprávění mých zážitků ze začátků hry by bylo dost na dlouho, každopádně RT kolikrát má neposednost dala pěkně zabrat :D Nejhorší u mě ale asi byl úplně první den ve hře, kdy jsem ukradla nějaké paní v kotli noviny, pak jsem s nimi utekla, po cestě se svlékla do naha (Why not?? o.O.o), běžela jsem takhle po silnici, pak jsem musela na chvilinku ze hry, tak mě nenapadlo nic lepšího, než si na tu silnici nahá lehnout. Když jsem se vrátila k počítači, byla jsem celá vyjevená, že jsem zavřena v nějaké kleci, vedle mě dva chudáci z RT, co se mi mile snažili domluvit a vše mi vysvětlit, já tvrdohlavě běhala pořád dokola a hledala východ s tím, že je to asi jen nějaká hra, když jsem se od toho člověka dozvěděla, že se odtud nedostanu, začala jsem mu dost sprostě nadávat, pak mi nakonec bylo odpuštěno za podmínky, že svou postavu obléknu, tak jsem běžela do kotle, v pohodě si sedla za pult a křčela jsem po celém kotli "tajné poslání", ať si hlavně nikdo nelehá nahý na silnici, že ho pak nějaký debil přenese do takové divné klece... A divila jsem se, že jsem se tam po pár sekundách ocitla zas :D
Tenkrát bylo ale RT podle mého názoru tolerantnější, než nyní, můžu být ráda, že mě nikdo neobdaroval doživotním banem...

Offline Jeffrey Lilienton

  • Příspěvků: 144
  • ______
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #42 kdy: Březen 10, 2013, 08:04:08 odpoledne »
Trénoval jsem kouzla a až pak jsem si uvědomil že nemám hůlku v ruce
¤

Offline George Silversnow

  • Příspěvků: 57
  • Hloupost je jako jed, který nás požírá.
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #43 kdy: Březen 10, 2013, 09:58:11 odpoledne »
Můj trapas byl ten, že jsem se chtěl jít podívat do svého trezoru. Neohlásil jsem se u skřeta, ale hned jsem šel dovnitř. Skřet za mnou vlít a povídá: "Ale copak to tu máme za vloupání"
já na to: "Nic já už odcházím" odešel jsem a skřet to neřešil. Já pochpitelně dělal jakoby nic. Ten rok jsem už do banky rači nevkročil. Upozorňuju  :D nic jsem neukrad  :P
S

Offline Hayley Bettencourt

  • Dospělák
  • Příspěvků: 346
  • Watch what you say to me.
    • Deník Hayley
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #44 kdy: Duben 09, 2013, 10:51:17 dopoledne »
Sice to neni ze začátků, ale můj největší trapas byl asi ten, když jsem kamarádovi na otázku "Co jsi dělala celé prázdniny?" odpověděla "většinu času jsem seděla u počítače." A to jsem hrála druhej rok(herní). Takže já jsem prosím okolo roku 1985 seděla u počítače. Každej to má jinak. :D
Potom se mi první rok podařilo asi dvakrát zamknout si klíč v kufru, takže jsem potom musela za prodavačem, aby mi ho vyndal. Ani bych se nedivila, kdyby se mi to stalo znovu.
Lízání zvratek jsem taky zažila(kdo tohle vlastně vymyslel? Kdyby do toho dejme tomu ty lidi šahali, ale kdo by, proboha, lízal zvratky?:D)
Těch trapasů ze začátku určitě pár bylo, ale už si je nevybavuju.

Offline Lin Sethen

  • Příspěvků: 127
    • Deník Lin Sethen
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #45 kdy: Duben 23, 2013, 04:33:27 odpoledne »
Tak jo, taky se přiznám  ;D. Jsem taky prvák a už se mi i něco stalo. Nenapadlo mne že to jen tak 11ti letá holčička neudělá  :D (ve skutečnosti jsem blondýna). ;D

Zabíjela jsem jako 11ti letá králíčky a chtěla z nich kůži a jídlo ;D. Když na to přišli RŤáci (To už je jak rakeťáci :D), já v tu chvíli nakupovala dvě knížky na příčný, naneštěstí si to prodavačka popletla a chtěla mi vydat učebnice pro první ročník, které už jsem dávno měla nakoupené. Když jsem ji vysvětlovala co jsem to vlastně chtěla, záhadně jsem zmizela a RT si se mnou povídali.

Nakonec mne tedy propustili a já si vzpomněla, že jsem u paní prodavačky nechala jak peníze (kterými jsem omylem platila tu sadu pro první ročník), tak i ty dvě knížky a dokonce jsem ani neměla tu druhou sadu učebnic.
Jelikož byl poslední den nákupu v Příčné, tak jsem se zpátky řítila k jejímu obchodu a zjistila jsem, že má zavřeno. Naštěstí to byla jen přestávka, ale mezitím se mi nějakým podivuhodným způsobem ztratila taška, kterou jsem nosila, na cestu za stěny obchodu. Tak jsem si napsala page na tašku a doufala, že i ji dostanu zpátky.  ::) No nadávala jsem za kompem jak střelená, to musím přiznat, protože tolik věcí v jednu chvíli se mi ještě nestalo.  ;D Nakonec tedy paní v knihkupectví otevřela a když jsem ji vysvětlila, že mne přemístili nějací kouzelníci, naštěstí si mne pamatovala a vydala mi jak knížky, které jsem chtěla, tak i vrátila přeplacené peníze.  ;)


Takže nejdřív králíci, pak mne unesou "kouzelníci"  ;D pak peníze a knížky a nakonec zmizela i taška s mnoha věcmi ;D Naštěstí to vše dobře dopadlo  ;)

Offline Jamie Palmateer

  • Dospělák
  • Příspěvků: 55
  • Nesuď a nebudeš souzen.
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #46 kdy: Duben 23, 2013, 04:42:52 odpoledne »
Sice to neni ze začátků, ale můj největší trapas byl asi ten, když jsem kamarádovi na otázku "Co jsi dělala celé prázdniny?" odpověděla "většinu času jsem seděla u počítače." A to jsem hrála druhej rok(herní). Takže já jsem prosím okolo roku 1985 seděla u počítače. Každej to má jinak. :D.....

Ve skutečnosti si v tom roku už za počítačem sedět mohla, v té době se již normálně prodávaly IBM počítače a dokonce byl již internet... Zde však nastává otázka peněz.

Offline George Silversnow

  • Příspěvků: 57
  • Hloupost je jako jed, který nás požírá.
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #47 kdy: Duben 23, 2013, 04:55:23 odpoledne »
Ale zahrála si u prodavačky dobré RP když si řekla že tě unesli "kouzelníci" a ne RT :D ale povedenej příbeh
S

Offline Hayley Bettencourt

  • Dospělák
  • Příspěvků: 346
  • Watch what you say to me.
    • Deník Hayley
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #48 kdy: Duben 23, 2013, 04:59:39 odpoledne »
Ve skutečnosti si v tom roku už za počítačem sedět mohla, v té době se již normálně prodávaly IBM počítače a dokonce byl již internet... Zde však nastává otázka peněz.

no jasně, ale asi bych to neřekla jen tak, jakoby nic. :D to bych na tom musela bejt asi hodně hodně dobře, abych mohla v tý době sedět u počítače.

Lucius Flamingo

  • Host
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #49 kdy: Duben 23, 2013, 05:02:56 odpoledne »
Ale zahrála si u prodavačky dobré RP když si řekla že tě unesli "kouzelníci" a ne RT :D ale povedenej příbeh

No mě kdyby někdo unesl, tak by mi nějaký peníze a knížky byly v tu chvíli asi úplně jedno.  :D

Offline Lin Sethen

  • Příspěvků: 127
    • Deník Lin Sethen
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #50 kdy: Duben 23, 2013, 05:27:14 odpoledne »
No jo, jenže taky nemůže nikdo vědět, zda to byli zlí nebo hodní kouzelníci  ;) o tom jsem se nezmínila, ale nic mi neudělali a vrátila jsem se v pořádku, tak to byli přátelští kouzelníci a tím pádem jsem se ničím jiným nezabývala, než o to, co mi chybělo ;D

Offline Carimelle Wang

  • Dospělák
  • Příspěvků: 520
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #51 kdy: Duben 29, 2013, 08:18:01 odpoledne »
Není to ze začátku hry, spíše ze začátku hry s applovským touchpadem, který má sám o sobě jiné hmaty, než ten normální.. Prostě najednou moje postava z ničeho nic netrefí do dveří, chodí sem a tam dokolečka, ani nedokáže vyndat zvíře z klece :D ve hře to zamlouvám tím, že Cari nějak zlobí nohy, ale je mi to fakt trapné a už se moc těším, až se s tím naučím a nechápu, jak někomu může hraní s touchpadem vyhovovat :D

Offline Mitchie Mack

  • Příspěvků: 103
  • Kličí Klek
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #52 kdy: Duben 29, 2013, 08:24:55 odpoledne »
Mně teda touchpad vyhovuje líp než myš :D.
~

Offline Paul Woods

  • Příspěvků: 54
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #53 kdy: Září 11, 2016, 07:52:05 odpoledne »
Já zjistil že existuje příkaz [odskocit

Offline Phineas Switch

  • Příspěvků: 13
  • Vážně?
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #54 kdy: Září 12, 2016, 06:28:03 odpoledne »
Původně (předchozí postava) jsem zkrátka chodil po Londýně, a za boha jsem nemohl najít kotel! Našel jsem ho až potom, co jsem se tam najednou zničehonic spawnul  :)

F

Offline Jacob Boubin

  • Dospělák
  • Příspěvků: 24
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #55 kdy: Září 13, 2016, 12:46:47 dopoledne »
Když jsem se učil první kouzlo na tajnacku od staršího studenta, tak mi od něj bylo RP vysvětleno jak se kouzlí. Máchnout hůlkou a říct formulí. A máchat hůlkou jsem přece uměl - dvojklik na hůlku a pak ještě jeden. Takže jsem se moje první kouzla učil tímhle nesmyslně pracným způsobem, kdy jsem při každém tréninkovém vyslovení formule třikrát klikl na hůlku.  ;D
« Poslední změna: Září 14, 2016, 11:58:12 dopoledne od Jacob Boubin »

Offline Phineas Switch

  • Příspěvků: 13
  • Vážně?
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #56 kdy: Září 13, 2016, 04:38:44 odpoledne »
Taky :D
F

Gollden58

  • Host
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #57 kdy: Září 13, 2016, 05:51:26 odpoledne »
Když jsem se omylem letaxovala do Azkabanu, stalo se to tak, že jsem se seznámila s nějakou holkou co pracovala na ministerstvu, ona se letaxovala první, ale nevěděla jsem její jméno a zeptala jsem se kam se teleportovala a přehlédla jsem se v Journalu zrovna když někdo napsal Azkaban. Letaxovala jsem se tam, ale v Azkabanu chyběl letax, takže jsem musel napsat Page a pak se tam objevil nějaký starší pán a ten říkal že s mě tam příště nechá. Tak jsem se odletaxovala zpět do kotlu.

Offline Phineas Switch

  • Příspěvků: 13
  • Vážně?
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #58 kdy: Září 13, 2016, 08:28:23 odpoledne »
> Ray Freeye

To říkal ten chlap asi každému :D


EDIT: Mě dokonce dvakrát :D
« Poslední změna: Září 13, 2016, 08:41:28 odpoledne od Phineas Switch »
F

Offline Lindsey Lewis

  • Příspěvků: 43
    • wattpad
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #59 kdy: Září 24, 2016, 10:32:07 odpoledne »
Poopíšu to formou návodu...
1. jděte po večerce ve skupince ven
2. vracejte se zbytečně komplikovanou cestou
3. nechte se přistihnout profesorem
4. zdrhejte
5. doběhněte na kolej
6. čekejte na opozdilce (kterého přivede prefekt)
7. popřejte prefektovi dobrou noc
8. pěkně nahlas se bavte o tom, jaké bylo porušování trestu
9. vůbec si nevšímejte prefekta, jak stojí za vámi a poslouchá vás...  ;D

Offline Amber Moonfall

  • Příspěvků: 6
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #60 kdy: Září 25, 2016, 08:37:16 odpoledne »
Když jsem se učil první kouzlo na tajnacku od staršího studenta, tak mi od něj bylo RP vysvětleno jak se kouzlí. Máchnout hůlkou a říct formulí. A máchat hůlkou jsem přece uměl - dvojklik na hůlku a pak ještě jeden. Takže jsem se moje první kouzla učil tímhle nesmyslně pracným způsobem, kdy jsem při každém tréninkovém vyslovení formule třikrát klikl na hůlku.  ;D

Ten pocit když to děláš doteď a nevíš, jak to máš udělat jinak.

Offline Hazel Wright

  • Dospělák
  • Příspěvků: 273
  • Don't ask please.
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #61 kdy: Září 25, 2016, 10:20:23 odpoledne »
Drž hůlku v ruce, a šeptej formuli. Po chvíli se ti začne postavička jakoby ohýbat, tím se zlepšuješ. Časem se ti objeví místo kurzoru target, kterým když klikneš na určité místo, vyšleš kouzlo.

K tomu máchání. Samozřejmě RP kroužíš, mácháš, šviháš hůlkou, můžeš to dát do emotu, ale nemusíš. Jen, když budeš trénovat a někdo půjde okolo, hoď třeba emot *něco si šeptá* *máchá bezmocně hůlkou* *ladně pohybuje hůlkou* atp. Ale povinné to není. :)

Snad to pomohlo.

Offline Modesty Northmore

  • Příspěvků: 4
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #62 kdy: Březen 11, 2017, 02:15:46 odpoledne »
Poopíšu to formou návodu...
1. jděte po večerce ve skupince ven
2. vracejte se zbytečně komplikovanou cestou
3. nechte se přistihnout profesorem
4. zdrhejte
5. doběhněte na kolej
6. čekejte na opozdilce (kterého přivede prefekt)
7. popřejte prefektovi dobrou noc
8. pěkně nahlas se bavte o tom, jaké bylo porušování trestu
9. vůbec si nevšímejte prefekta, jak stojí za vámi a poslouchá vás...  ;D

Sorry, že obnovuju tohle téma, ale je super....

Zpět k Lind....tohle bych do tebe neřekla..  :D Můžem někdy zkusit ;D

Offline Modesty Northmore

  • Příspěvků: 4
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #63 kdy: Březen 11, 2017, 02:26:06 odpoledne »
No a teď můj trapas...
Byla jsem koupit hůlku, no a před tím jsem si koupila voňavku (tu jsem pak vyhodila). No a nějakého hráče tam začal štvát automatický emot voní a tak se na mě NonRP naštval, já to nijak neřešila, ale málem jsem se propadla do země.
Jak jsem si pak vybírala hůlku(hned první nebo druhá)tak jsem netušila jak mávnout, no a nějakým záhadným způsobem sem se píchla. V reálu jsem se mohla potrhat smíchy a Modie se chtěla propadnout od země...
A nebo jsem ještě neměla hůlku a zasekla jsem se v zavřené příčné ulici s kamarádem (myslím) Nakonec jsem se tam myslím i odhlásila, pak se to další den otevřelo.
Jo a tohle...byla hodina létání, ale jeden nejmenovaný říkejme mu pan S, tak tedy pan S mi odpojil wifi v době kdy jsme měli nasedat na koště. Další den jsem se tam přihlásila. Nikde nikdo. Vrátila jsem tedy ke dveřím sadu ( nejsem zloděj) Kámoš ze hry se mě pak snažil dostat ven a nakonec mě někdo přemístil. Ani nechtějte vědět jak jsem tam mle s Modie začala vyvádět, ještě že to vzala docela v pohodě...Asi by to už stačilo? Jo stačilo.

Offline Molly McDewill

  • Příspěvků: 12
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #64 kdy: Březen 12, 2017, 03:17:11 odpoledne »
Mé se povedlo ztratit sukni nekde na příčné a všichni na mě hleděl dokud se někdo nesmiloval a nedam mi nahradní sukni:)

Offline Edward Saon

  • Příspěvků: 17
  • NAŽHAVEN, a připraven sloužit!
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #65 kdy: Březen 29, 2017, 10:16:43 odpoledne »
Zjedol som vlastné zvratky keďže som nevedel ako utrieť zvratky zo zeme :-D Som na to furt klikal 2x, a potom čítám chat, "Líže kaluž" , k nezaplateniu :-D

Offline Natalie Hatharray

  • Dospělák
  • Příspěvků: 34
Re:Váš největší trapas na začátku hry
« Odpověď #66 kdy: Duben 13, 2017, 10:12:17 odpoledne »
Mne nešlo pri kúpe prútika s ním mávnuť. Nevedela som nájsť, kde sa mi zobrazí ten názov Hůlka, hľadala som to po celej dĺžke prútika a nenapadlo ma, že to bude mimo nej vpravo nad palcom a tak ma preniesli do školky  :-[ Trapas jak šľak! Tam mi to vysvetlili, kde to mám hľadať a nakoniec som to našla a 2krát s ňou mávla. Preniesli ma späť do obchodu, tam som s ňou znovu mávla, Ollivander mi povedal, že je to ebenová hůlka s délkou 12 palců a žíně z jednorožce  ;D Takže nakoniec je to super prútik. Ale ten trapas!
« Poslední změna: Duben 16, 2017, 10:18:22 odpoledne od Natalie Hatharray »