Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Aaron Silver kdy Leden 23, 2023, 09:13:12 odpoledne »
Ani my dvojčata nesmíme chybět!
Představuji Vám hrdě jednovaječné dvojčata Silver!

Hezky seřadíme podle věku..(ano o těch pár sekund)

Anthony Silver


Aaron Silver

2
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Raven Woods kdy Leden 19, 2023, 09:43:22 odpoledne »
Raven už pomaly ale isto rastie  ;D
3
Obrazárna / Re:Jak vypadá vaše postava?
« Poslední příspěvek od Velt Clifford kdy Leden 19, 2023, 09:37:14 odpoledne »
Narozeninové updaty mi úplně nevycházejí, takže fotka po šesti herních letech. Z Veltoslava (profesora Clifforda, chcete-li) už se pomalu stává součást bradavického archivu. Pokusím se to nezapomenout aktualizovat.

4
Herní události / Re:Ollivander na hrade
« Poslední příspěvek od Charlie kdy Leden 18, 2023, 09:30:33 odpoledne »
Pan Ollivander tento rok navštíví hrad v pondělí 23.1. okolo oběda. Pokud nemáte hůlku a nevyhovuje vám termín návštěvy, napište mi na fóru nebo na discordu.
5
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Aaron Silver kdy Leden 18, 2023, 03:37:44 odpoledne »
Na začátek moc děkuju jak novým, tak starším jezevečkům za krásné přivítání a super noc na koleji. Jinak mimochodem moc díky za tak krásnou noru!

Díky všem co se podíleli na prohlídce hradu!

Hlavně Mirai, že mi ukázala, kde najdu horkou čokoládu!

Nějaké fotky k tomu:


6
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Natalie House kdy Leden 16, 2023, 11:58:12 odpoledne »
Tak myslím, že je pravý čas. (sice trošku pozadu, ale nevadí)


Chtěla bych zpětně poděkovat...

Hlavně nejvíc ze všech Elizabeth Stranger. Neuvěřitelně moc si tě vážím, ikdyž vím, že né vždy to dávám správně najevo. Seš můj největší a nejlepší parťák. Za nic bych tě nevyměnila! Tolik srandy co jsme zažily, ať už ve hře nebo mimo hru. Zachvíli to jsou krásné tři roky co spolu hrajeme tuhle zběsilou hru a je to mega! (registrace: 14. 4. 2020. Ano našla jsem si to!) Ať už byly naše začátky u procházení Londýna a několika hodinové hledání kotle, přes první utrácení peněz na příčné, první příjezd do hradu, lodičky (kde jsem málem skončila ve vodě), rozdělení do kolejí, první hodiny, veřejně nedobrovolnou povinnou brigádu (abychom měli na činidla.. někdo moc utrácel, že), první kouzlo, první tajnou chodbu, atd.. (včetně prvního výletu!.. kotník done) Bylo toho nespočet a já moc věřím, že i nyní pod novými postavami, novými příběhy skončíme minimálně polovinu času co jsme strávily na hradě.

Tak dále bych moc chtěla poděkovat Pheobe Grey (LeRoux). Pro mě budeš vždycky Grey, ať se děje cokoliv dračice! My si toho spolu taktéž užili podle mého názoru spoustu. Ať už hodiny, kdy jsem tě nenechala spát a rozjížděli jsme filozofické momentky, zábavu na koleji atd... Děkuju, že si ukázala Nat svět z mnoha úhlů pohledu. Vím, že si to se mnou neměla vždy lehké. (tak jako asi snad každý) Avšak i tak si tě neskutečně vážím, že si to všechno vydržela a dokonce víc než částečně změnila život Nat.

Taktéž musím poděkovat (sice hodně zpětně, ale nevadí, kdo ví možná si to přečte) Yvonne Deskossyreff (jak jsem ti říkala já Deskořice!). Ty si byla člověk co mě i Eliz mega pomohl do začátku hry. Jak nastavením, tak zasazením do hry a celkově i později tím jaký si měla na mojí postavu vliv. Nerada píšu v minulém čase, ale vím, že už se do hry nevrátíš, proto ti chci moc poděkovat. Ať už za ukázku různých chodeb, pomoc při kouzel, několika hodinové pokecy. Atd... Bylo to sice poměrně krátké, ale tak moc obsáhlé. (Až mi teď u toho jak to píšu ukápla slzička.) Byla si můj první vzor jak hrát RP a taky nejlepší, ať si každý říká co chce. Skoro vykopávání dveří v kotli, ochutnávky co jsem ti dávala jídla, které jsem vařila, atd.... Prostě BEST.

Ještě než půjdu dál.. Prostě musím Ember Guard! Jak sis mě mohla dovolit opustit spolubydlící? Ne. Dělám si srandu. Chápu to né každý máme čas. I tak moc díky za pomoc se vším a hlavně za pomoc při úklidu pokoje. To byl teror všechno najít a uklidit. Ještě, že nám někdy přišla na pomoc i Elen. A taky děkuju za společné běhání! Byla to bžunda.

No na řadě jsou nyní všichni lvíčatka, lvíčata a lvi. Byly jste mojí herní rodinou více než 2 roky reálného času. Za mě jsme byly minimálně nejlepší kolej co se týče party! Jako Isaac, který to tam rozjížděl. Pheo, Av, Elen, Ember, Emm, Lily, Jaye, Mary, Maya, Will, Sarah vy všichni jste byla moje původní sestava koleje společně s kolejními. Všechny jsem měla šanci poznat, aspoň částečně. Za což vážně moc děkuju. Ano lidi přicházejí a odcházejí, avšak...
Jednou lev vždycky lev!

Tak je čas na další skupinku lásek... Děvčata! Ani nevíte jak moc mi chybí naše FORMACE!
Přesněji mluvím o nejlepších a neskvělejších holkách, které jsem na projektech potkala a jedná se o celkové seskupení:
Natalie House,Ember Guard, Elen Morgan, Tierney Faelis, Amalii Good a samozřejmě i Elizabeth Stranger!
Byla to neskutečná sranda, ať už jsme hlídkovali u učeben, kde se zkoušelo. Doby kdy jsem nám všem objednala pláště FORMACE, atd.. Bylo to nezapomenutelné a věřím, že si dáme zase někde sraz. (aspoň my co zbyly.. Ember zklamala)

Chtěla bych ještě poděkovat Corn a Viann za zajímavé části, kdy jsem si hru s vámi fakt užívala!

Tak a taktéž chci poděkovat všem profesorům a profesorkám co mi pomáhali vést a rozvíjet Natali nějakým (snad pozitivním) směrem!

Nakonec chci ještě poděkování patří i RT a PT, kteří mi dělali většinou ze hry lepší místo, kde jsem mohla vypnout a užít si pravou atmosféru Bradavic.

Ještě jednou DÍKY! Za roky na hradě.

PS: dodávám nějaké fotky, které mě pobavily... Snad neurazí...

Jedna z prvních momentů zkoušení kouzlit.Měla jsem svého oslíka co mě odvezl do Síně a pudink... (humor jo! xD)Hrad i hořel!Adekvátní reakce na oheň..Co dodat... Ta sedla..
Téhož dne na koleji:Valentýn nesmí chybětNakonec nejlepší... FORMACE

7
Betaprovoz / Re:Změna jména
« Poslední příspěvek od Sarah Senter kdy Leden 16, 2023, 10:25:23 odpoledne »
Všetky prváčatá, ktoré majú na fóre účet s menom svojej postavy, boli zaradené do fakúlt a ročníku.
Tých ktorých som nenašla je tento rok mnoho, tu je zoznam:

Don Lon
Nathan Albinsky
Thomas Cardia

Pokial vidíte svoje meno postavy, ale na fóre máte iné, napíšte si sem o zmenu.
Ak niekoho z týchto ludí poznáte, dajte im vedieť, aby si účet na fóre založili pod menom postavy/požiadali o zmenu.
Na fóre sa budú nachádzať dôležité informácie o vašej fakulte a hodinách, ktoré bez zaradenia do správnych skupín neuvidíte.
Rovnako slúži ako kontaktné miesto pre informácie o chybách v životopise.


Len čo budete mať účet alebo som vás prehliadla, neváhajte sa ozvať pre zaradenie. ;)
8
Herní události / Re:Školka pro nové hráče
« Poslední příspěvek od Аlex kdy Leden 11, 2023, 09:40:14 dopoledne »
Dnes nás čeká druhé školkové sezení, konající se opět od 19h. Dorazte hlavně ti, kteří jste nestíhali první pondělní termín. Samozřejmě může přijít i ten, kdo už byl a rád by si to zopakoval. Vstup bude stejný jako v pondělí, opět se otevřou portály pět minut před začátkem na záchodech v přízemí Kotle, starší studenty poprosím opět nejdříve o echo do PM, podle počtu účastníků se pak individuálně domluvíme na případné pomoci. Děkuji ;D
9
Pokec / Re:Poděkování aneb pojdme si navzájem děkovat
« Poslední příspěvek od Nellie Brewer kdy Leden 09, 2023, 08:58:00 odpoledne »
Nejprve bych chtěla poděkovat Alex za úžasný doprovod ve školce, nehorázně jsem se bavila. :D

Dále mé speciální poděkování patří Tosce, Aaronovi (snad píšu dobře) a Anthonymu, že si na mě nachází čas a můžeme tak tvořit a rozšiřovat lore svých postav. :D

Ještě větší poděkování patří Sarah, která mi pomohla se životopisem a předala mi konstruktivní zpětnou vazbu k mé postavě, životopisu a směru, kterým se hodlám dále s ní vydat (s postavou...!). :3
10
Herní události / Re:Školka pro nové hráče
« Poslední příspěvek od Аlex kdy Leden 09, 2023, 01:40:52 odpoledne »
Vážení budoucí študáci, zvu vás na první školkové sezení, konající se dnes od 19h. Dorazit můžete i později, případně také na další termín, ve středu 11. 01. 2023. Naučíte se s námi vše důležité do vašich začátků ve hře, a proto je školka povinná pro všechny nově začínající hráče.

Do školky se dostanete pomocí portálů umístěných na toaletách v přízemí Děravého kotle, odhalí se cca 5 minut před začátkem školky. Školka a vše kolem ní není RP akce a proto prosím všechny, aby se zdrželi hovoru o školce i portálech.

V případě, že by měl nějaký starší hráč zájem o výpomoc na praxi, dejte mi prosím vědět do PM a domluvíme se bokem. Portál bude poté standardně u průchodu na Příčnou ulici.
Stran: [1] 2 3 ... 10