Hráči - Provoz > Herní události

Návštěva Prasinek

(1/12) > >>

Nancy:
V sobotu se uskuteční pro studenty 3. a vyšších ročníků, kteří mají z domova řádně podepsané povolení (příp. už ho odevzdali), nebo ho odevzdali již v minulých letech, tradiční výlet do Prasinek. Nezapomeňte si peníze :)

James Scott:
Dnes se koná tradiční výlet do Prasinek pro studenty třetích a vyšších ročníků, kteří mají podepsané povolení od zakoného zástupce (případně jej již odevzdali v minulých letech). Sejdeme se ve vstupní síni v 18.30 :)

Jeremy:
Dnes (11.5.) se uskuteční tradiční předvánoční výlet do Prasinek pro studenty od třetího ročníku výše. Sraz je v 18:30 ve Vstupní síni, nezapomeňte si nějaké kapesné  ;)

Jeremy:
26.10. proběhne tradiční návštěva kouzelnické vesničky Prasinky pro třetí ročníky výše (pokud mají podepsané povolení od zákonných zástupců), sraz bude v 18:30 ve vstupní síni.

Theodor Orphes:
Povolení od rodičů
- co je tím myšleno??
- jakési povolení je součástí emailu pro 3.ročník ... ale chybí pokyny co s ním (pouze zaslat na amanda@zvb.cz, ovšem dopisovat do něj nejde)
- postava ho má "jakoby" součástí pravděpodobně Dopisu od Sovy, který fyzicky neexistuje, má tedy dělat jenom jako že ho má?
- ale CO zaslat?, jak to má vypadat?
- jak postupovat v RL a jak jako postava v RP?
Omlouvám se, ale vše okolo povolení od rodičů mi není jasné ani trošičku a z ničeho se to vyčíst nedá.
Vzhledem k tomu, že se návštěva Prasinek kvapem blíží, třeba to bude zajímat včas i ostatní.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi